VİKİNGLER..

Başlatan V, 06 Mart, 2013, 00:43:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

seastar1000

Vikingler benım ıcın hep çocukken trt de ızledıgımız cızgıdızı olarak kalacak

hanac

Forumun itkilemesi ile izlemeye başladım.

1. sezonun ilk 4 bölümünü izledim bile.

Çok beğendim.

hanac

2. sezonu da bitirdim.

Çok iyi gidiyor, Viking dönemini çok iyi yansıtmışlar.

Savaş sahneleri çok gerçekçi, oyunculuklar da iyi.

Vikinglerin bazı davranışlarına oldukça uyuz olduğumu da söyelemeliyim.  :)

V

3.sezon başladı. ..
"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

Kıvanç Tatlıtuğ, 3. Sezon için rol kapmış diyolar.

Tip müsait aslında, oyunculuğunu da ben beğeniyorum, sürekli kendini geliştiriyor çünkü, bence yakışır.

http://m.haberler.com/kivanc-tatlitug-vikings-dizisinden-rol-kapti-6950817-haberi/
They drew first blood...

Chuck

3. sezon güzel başladı. Bu sezonun ana konusu Vikinglerin İngiltere'ye yerleşmesi olacak. Ragnar'ın saçlar gitmiş bu arada :( :D

Bölüme gelirsek amca ve yeğenin stratejik zekalarına hayran kalacaksınız. . :D :D

Kıvanç mevzusuna gelirsek 3. sezonun çekimleri çoktan bitti diye biliyorum. Haber ise anlaşmanın yeni yapıldığı yönünde. . Eğer olursa -ki Kıvanç'ı Vikings gibi kaliteli bir dizide görmek çok harika olur - 4.sezonda oynaması daha büyük ihtimal.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

doktor1881

En sevdiğim dizilerden biri. Gerek konusu gerekse Katheryn Winnick ::) ::)Ama yoğunluktan ara verilmişti 3.sezon başlamış Acilen kaldığım yeri tesbit edip güncele yetişmem lazım

NIC

Alıntı yapılan: doktor1881 - 21 Şubat, 2015, 22:35:11
En sevdiğim dizilerden biri. Gerek konusu gerekse Katheryn Winnick ::) ::)Ama yoğunluktan ara verilmişti 3.sezon başlamış Acilen kaldığım yeri tesbit edip güncele yetişmem lazım
abi katheryn winnick'in performansini bende begeniyorum,rolünün hakkini veriyor

doktor1881

Alıntı yapılan: NIC - 21 Şubat, 2015, 22:48:32
abi katheryn winnick'in performansini bende begeniyorum,rolünün hakkini veriyor
Katheryn Winnick ve Homeland dizisinden Claire Danes 'de harikadır Behzat (Bu arada  iyi geceler sana

Chuck

2. Bölümün sonunu çözen var mı arkadaşlar? Baya merak uyandırdı bende.. Bazı yorumlarda Hz. İsa olabileceğini yazmışlar ellerindeki kandan ve Athelstan'ın da ellerinin kanamasından dolayı. .

lampard

Dizinin bu mistisizmi benim çok hoşuma gidiyor, History Channel aynı tarzda yeni dizi/diziler yapsa keşke.

Chuck

3. Bölümde güzeldi. Dizi, izleyiciyi meraklandırma konusunda gayet iyi :)

Chuck

Bu bölümde Ragnar ve vikingler çiftçileri Wessex'de bırakıp geri dönüyorlar. Ragnar'ın kafasında Paris planları varken Ecberth'in ihaneti diziyi nasıl etkileyecek çok merak edîyorum :D

kalidor

3. sezon diğer sezonlara göre farklı başlamıştı. Rüyalar, tanrılar, beklenmedik ölümler ve dini arayışlar derken siyaset ve aksiyon yeniden başladı. 

40 dakikaya sığacak bir dizi değil kesinlikle. 6. bölümdeki boşlukları hayalgücümüzle doldurduk. 7. bölümde Paris'e vardılar ve kuşatma başlayacak. Bu hafta sezonun en hareketli bölümünü izleyeceğiz gibi.
Crom! Ölüleri Say...

Chuck

Spoiler

Ragnar kendi isteğiyle vaftiz oldu. 10. Bölümün sezon finali olması lazım yani gelecek bölüm olaylar patlayacak :D :D