Superman Yeni Dünya - YKY

Başlatan rumar80, 23 Mart, 2013, 18:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: dean - 16 Ocak, 2014, 23:48:29
  Maalesef şu an bilgi yok. YKY diğer çizgi romanları tıkır tıkır yayınlıyor ama Comics'e gelince ses seda yok.

Diğer yayınlarda da bir yavaşlama var, mesela Red Kit Toplu Albümlerden uzun zamandır ses seda çıkmıyor.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

zagortenay

Ben daha yeni okudum ve çok beğendim. İnşallah YKY volume 2'yi basar

rumar80

Alıntı yapılan: zagortenay - 05 Şubat, 2014, 22:31:18
Ben daha yeni okudum ve çok beğendim. İnşallah YKY volume 2'yi basar

Mantıksızlık olarak telifini almışlardır diye düşünüyorum.

Nightrain

Superman Unchained'i bassalar keşke. Jim Lee ve Scott Snyder'in elinden çıkma.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

YKY'ye sabah facebook'tan Superman'in akıbetini sormuştum. Yeni maceralar Şubat'ta yayınlanmaya başlayacakmış.

Jedmau

Bildiğimiz kadarı ile ellerinde hem Justice League New 52 hemde Action Comics New 52 Telifleri var.

rumar80

Alıntı yapılan: Jedmau - 06 Şubat, 2014, 17:13:28
Bildiğimiz kadarı ile ellerinde hem Justice League New 52 hemde Action Comics New 52 Telifleri var.

Sevgili Ertan Justice League new 52 ekstra güzel haber oldu. Merakla bekliyoruz.

gamlıbaykuş

Gerçekten JLA mı okuyacagız şimdi? YKY çok düzensiz bir periyotta seyrediyor ya yine de hayırlısı diyelim...

rumar80

JLA değil JL.   :)
  JLA yeni başladı sayılır. JL üç cilt oldu bile: Origin, Villian's journey ve Thorne of Atlantis. Hiç yoktan iyidir.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Şubat, 2014, 20:32:03
  JLA değil JL.   :)
  JLA yeni başladı sayılır. JL üç cilt oldu bile: Origin, Villian's journey ve Thorne of Atlantis. Hiç yoktan iyidir.

Abi bizim DC bilgimizde bu kadar iste :) Benim bildiğim bir JLA vardı onlarda JL mi oldu şimdi?

zagortenay

Eğer düzgün basarlarsa Batman ile birlikte bizi DC'ye doyuracaklar :D

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 06 Şubat, 2014, 20:35:31
Abi bizim DC bilgimizde bu kadar iste :) Benim bildiğim bir JLA vardı onlarda JL mi oldu şimdi?

Yeni 52'de JL daha bağımsız bir takım ve esas oğlanlardan oluşuyor. Amanda Waller ve Steve Trevor ise ABD hükümetinin kontrol edebileceği JL'e kafa tutabilecek bir takım kurmaya çalışıyorlar.
   Bir de Justice League Dark var ki o da başka yazının konusu...

dean

Nightrain

Peki başka DC Comics telifi alan yayınevi var mı? Öğrensek çok iyi olur. ;D

rumar80

Keşke olsa, ama diğerleri çok bilinmediği için satmaz korkusuyla teliflere bulaşılmamıştır bence. Yoksa bir Green Lantern/Corps ya da Aquaman güzel olurdu.