Guardians of the Galaxy (2014) - Phase 2/10

Başlatan dean, 13 Nisan, 2013, 00:10:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

13+ sınırı koydukları için gittik ve kapısından döndük.  >:(

Ahmet Oktay

Bugün izledim, 3D'si iyiydi ancak film süresi bence de çok kısaydı. Tabiri caizse bir anda oldu bitti herşey.

dean

Marmara adasında olduğum için internete rahat giremiyorum. Buradaki evimizde internet bağlantısı da yok. Anca çay bahçesine inmem gerekiyor. Zaten foruma da doğru düzgün giremediğim belli. İnternetin bile zar zor olduğu yerde sinemada yok tabiki. Ben yinede filmi izledim. Nasıl izlediğimi tahmin etmişsinizdir tabi. Daha burada olduğum için Guardians of the Galaxy'i sinemada izleyemeyeceğim. Blu-ray'i geldiği zaman baya ayrıntlı bir incelemeye yaparım ama izlediğim şartlar altında filmi oldukça beğendim. Eksi yönü olarak süre gösterilebilir. Bu film 30 dakika uzun olsa her türlü olurmuş ama yine de film türünün en iyi örneklerinden. Kesinlikle kaçmaz.

dean

Thanos'tan ilk resmi görüntü.

Ras Al Ghul

Utku Gürsoy

Güzel bir hikayeye, kadroya, efektlere sahip bir film. Aksiyon, komedi ve dram içeriyor. Filmin sonunda yazılardan sonra ek bir sahne var. İzlemenizi tavsiye ederim.

Ahmet Oktay

Sonda sahne olduğunu tahmin ettim ama NCity sayesinde izleyemedik oraları, yazılar girdi direk ışıklar açıldı çalışanlar salona girdi temizlemek için >:( >:(

Utku Gürsoy

Alıntı yapılan: Mclaren F1 - 11 Ağustos, 2014, 19:19:04
Sonda sahne olduğunu tahmin ettim ama NCity sayesinde izleyemedik oraları, yazılar girdi direk ışıklar açıldı çalışanlar salona girdi temizlemek için >:( >:(
Ben sabah 11 seansına girdim, salonda toplam 3 kişiydik. 2 si çıktı bir tek ben bekledim ve ona rağmen öyle bir harekette bulunmadılar. Bu arada filmi Izmir'de Cinemaximum da izledim.

Ahmet Oktay

Biz salonda 20 kişi falan vardık ama utanmasalar kovarlar, salonları ses sistemleri falan iyi ama çalışanları kötü. Alternatifi var bir dahaki sefere diğer sinemaya giderim bende.

Mrtekin

Biraz önce seanstan çıktım. Çok ama çok güzel bir filmdi, Marvel gerçekten çıtayı çok yükseltmiş  :)

Film uyarlamasını özellikle hangi kitaplardan yapmışlar, bilen var mı.
They drew first blood...

Caped Crusader

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 16 Ağustos, 2014, 00:33:31
Biraz önce seanstan çıktım. Çok ama çok güzel bir filmdi, Marvel gerçekten çıtayı çok yükseltmiş  :)

Film uyarlamasını özellikle hangi kitaplardan yapmışlar, bilen var mı.

Yanlış hatırlamıyorsam 2008'de başlayan seriyi uyarlamışlardı.

Mrtekin

Ben müziklerini de çok beğendim. Soundtrack kaçmaz.
They drew first blood...

Caped Crusader

Bende filmi izledim ve çok beğendim.Gerçekten Marvel'ın evreninin ne kadar geniş olduğunu kanıtlıyor.Marvel Captain America Winter Soldier filminden sonra çıtayı iyice yükseltti.Filmin başrolü Chris Pratt çok iyiydi.Rocket animasyon olmasına hiç sırıtmadı.Groot'da aynı şekilde.Diğer karakterler bana biraz yüzeysel geldi.Thanos biraz daha aktif olsaydı iyi olurdu.

Filmin bence tek eksi yönü kısa olması.Yarım saat daha fazla olabilirdi.Filmin müzikleride gayet güzeldi.Tavsiye ederim Puanım 8.5/10

Mrtekin

They drew first blood...

Harun Ça