Dawn of the Planet of the Apes

Başlatan dean, 24 Nisan, 2013, 17:16:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Aslında serinin sekizinci 2011'deki Rise of the Planet of the Apes'i yeni başlangıç olarak sayarsak serinin ikinci filmi. İlk filmden 8 sene sonrasını anlatacağı söyleniyor. Rise of the Planet of the Apes'e resmen bayılmıştım o yüzden bu filmi büyük bir heyecanla bekliyorum. Çekimlerden bazı fotoğraflar mevcut :

Caesar (Andy Serkis) :

Jason Clarke:

Keri Russell:

Imdb Sayfası:

http://www.imdb.com/title/tt2103281/?ref_=sr_2

hanac

Alıntı yapılan: dean - 24 Nisan, 2013, 17:16:39
Rise of the Planet of the Apes'e resmen bayılmıştım o yüzden bu filmi büyük bir heyecanla bekliyorum.

Aynı fikirdeyim.

Bu filmde James Franco olmayacak mı ?

dean

Alıntı yapılan: hanac - 24 Nisan, 2013, 17:24:53

Bu filmde James Franco olmayacak mı ?

Maalesef olmayacak ama cameo olarak bi görünse oldukça güzel olur.

Harun Ça

Aynen Rise of the Planet of the Apes'e hayran kalmıştım bunuda merakla bekliyorum. Tim Burton'ın Maymunlar Cehennemi'ninden sonra hikayenin başına dönüp herşeyin nasıl başladığını anlatmaları güzel oldu.

V

Rise of the Planet of the Apes beklentilerimin hayli üzerindeydi.Bu filimle aynı başarıyı yakalar ve hatta çıtayı daha da yükseltirlerse

bir başyapıtımız olabilir.İlk film için:

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3027.0.html
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Maymunlar at üstüne çıktığına göre, egemenlik ağır ağır maymunlara doğru kayacak demek ki.

dean

dean

dean

İlk resmi afiş geldi. Fragmanda 18 Aralık'ta.

dean

dean

V

Sezar kurban kesmiş herhalde,alnında kan var.. :)

Tekrar çevrim filmler içerisinde orjinalini aratmayan ve hatta onunu üstüne çıkabilen nadir bir örnekti ilk film.Devamını

bekliyorum..
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

2014 Sinema açısından epey hareketli geçeceğe benziyor.Bu filmde ilk filmi aratmıyacak gibi görünüyor... 8) :) :D

Harun Ça

DAMPYR

Evet artık yetişme ve büyüme devri bitti şimdi İnsanlardan intikam alma zamanı... 8) :D ;)