Nick Değişikliği...

Başlatan gamlıbaykuş, 04 Kasım, 2011, 22:55:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zeljko

Alıntı yapılan: hanac - 19 Ekim, 2020, 14:06:30
Sevgili Zeljko, NIC üyeliğin hala duruyor.

Mesaj yazarken NIC i kullan.

Okumak için Zeljko'yu.

Muhteşem bir öneri değil mi ? Bir anda aklıma geldi.  ;D

Ama ben tek bir nikim olsun istiyorum.Okumak içinde NIC'imi kullanmak istiyorum.NIC'imin suçu ne yüce admin?
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Zeljko

Alıntı yapılan: Nemo - 19 Ekim, 2020, 12:46:14
Zeljko'ya alisamadim  :'(

Benim icin her zaman NIC olarak kalacaksin kardesim :)

:-* :-* :-*
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

newman

Merhabalar, öncelikle mahlasımı neden değiştirdiğime değineyim. Victor Hugo okuyanlar bilir, Jean Valjean isimli meşhur bir karakteri vardır. Unutulmak ister, bir başlangıç yapmaktır meramı... Forumdaki konumumu Jean Valjean'a benzetiyorum, ancak bir farkla dostlarım. Valjean geçmişteki yanlışlarına rağmen yeni bir başlangıç bekler, ben ise ortada bir yanlış olmamasına rağmen oluşmuş önyargıdan sıkılmış durumdayım.

Ben forumda mahlasını değiştiren ilk isim değilim, örneğin Memeospinoza Just an Ordinary Geek yapmıştı mahlasını, dolayısıyla moderatörler içinde bunu yapan olduğu gibi aynı anda farklı profillerle yazanlar da var Nic olarak tanıdığımız Zeljko dostumuz gibi. Fakat ben sadece yeni bir üyelikle devam ediyor olmama rağmen ısrarla eski kullanıcı adıma manidar ifadeler ekleyerek hitap ediliyor bana. Yeni mahlasa alışamadıysanız 26 senesini eğitim alanında geçirmiş biri olduğum için bana hocam veya üstat da diyebilirsiniz. Mahlasla hitap etmek de zor değildir sanıyorum. Her neyse, işin hitap tarafı bir yana, asıl mesele önyargılar...

Önyargı konusuna değinme sebebim ise bugün izahı yapılmadan toplamda 8 mesajımın silinmesi, itiraf etmeliyim ki çok tuhaf bir tavır. Sebebini anlamaya çalışmama rağmen yanıt verilmiyor, yine mesajım siliniyor. Öyle ki mesaj yazdığım 3 başlık da kilitlenmiş. Bunun sebebini artık merak etmiyorum çünkü silen moderatörü tahmin ediyorum. Sanıyorum ki forum yönetimi de mesaj kayıtlarına ulaşarak öğrenebiliyordur.

Uzun lafın kısası, artık forumdaki mahlasım Victor.

DAMPYR

KIZILMASKE olan Nikimi Dampry olarak değiştiriyorum yanlız profil resmimi değiştirmeyi beceremedim yöneticiler bu konuda yardımcı olup bana dampryden profilime resim eklerlerse sevinirim

pizagor

Alıntı yapılan: DAMPRY - 13 Mart, 2021, 20:30:44
KIZILMASKE olan Nikimi Dampry olarak değiştiriyorum yanlız profil resmimi değiştirmeyi beceremedim yöneticiler bu konuda yardımcı olup bana dampryden profilime resim eklerlerse sevinirim

Bilinçli olarak mı Dampyr değil de Dampry?
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 14 Mart, 2021, 12:06:43
Bilinçli olarak mı Dampyr değil de Dampry?
uyarınız için teşekkür ederim düzeltilmiştir

caretta

Yahya Bey (Dampyr)forumdaki listelere uzun zamandır bakmadım.
Fırsat buldukça güncelleseniz keşke.

DAMPYR

Alıntı yapılan: caretta - 14 Mart, 2021, 12:54:44
Yahya Bey (Dampyr)forumdaki listelere uzun zamandır bakmadım.
Fırsat buldukça güncelleseniz keşke.
Güncellerimde, kitaplar yeni çıkan yayınlar altında her ay yayınlandığı için dokunmamıştım ama zaman buldukça yeniden güncelleme yaparım

hanac

Antiochia artık Orontes 81 olmuş.

Aramıza tekrar hoşgeldin.

Orontes81

Alıntı yapılan: hanac - 08 Mayıs, 2021, 10:08:03
Antiochia artık Orontes 81 olmuş.

Aramıza tekrar hoşgeldin.
teşekkürler

DAMPYR

Tekrar hoşgeldin eski Antiochia yeni Orontes81Sende benim gibi Eski Fumetticilerdensin

Nemo

Tekrar hosgeldiniz ''Antakyali'' :)
Özel Alfa Ajanı

Orontes81

Alıntı yapılan: DAMPYR - 08 Mayıs, 2021, 13:33:35
Tekrar hoşgeldin eski Antiochia yeni Orontes81Sende benim gibi Eski Fumetticilerdensin
Evet..Ama ne yazık ki fumetti eskisi gibi yaygın değil.

Orontes81