Scalped

Başlatan dean, 07 Mart, 2016, 20:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

WGN en sonunda pilot bölümün onayını vermiş. Projenin arkasında Geoff Johns, Doug Jung gibi isimler olacak.

rumar80

Jason Aaron Marvel'a geçince tu kaka sayıldı herhalde.

ferzan

2014'ten beri Scalped'ın TV dizisi için çıkan bir avuç haberle yetinirken, ara sıra netten fanların oluşturduğu hayali bir casting kadrosuna bakıp iç geçiririm...Bir Scalped fanatiği olarak hazır Banshee dizisinin kendi başlığında mevzusunu açmışken, kendi başlığında da bu fan yakıştırması olan hayali casting'i paylaşmak istedim...Pilot için onay verilmiş verilmesine de daha ortada şekillenen birşey yok şimdilik...Umarım yakında bu başlığı doldurmamıza sebep olacak gelişmeler olur da, muradıma ererim... :)

Hayran yakıştırması da olsa, bazı oyuncu seçimleri nokta atışı olmuş neredeyse...Hayran yakıştırmalarından bazıları ;

Dashiel Bad Horse :

Michael Spears

Adam Beach

Lincoln Red Crow :

Graham Greene

Wes Studi

Russell Means (hayatta olsaydı)

Gina Bad Horse :

Irene Bedard

Agent Nitz :

Robert Knepper

Willem DaFoe

Walton Goggins

Officer Falls Down :

Adam Beach

Benjamin Bratt

Carol Ellroy :

Q'orianka Kilcher

Britt "Diesel" Fillenworth :

Kevin Durand

Cody Deal

Uday "Shunka" Sartana :

Geno Segers

Eric Schweig

Dino Poor Bear :

Kiowa Gordon

Eddie Spears

Sheriff Wooster Karnow :

Ron Perlman

Clancy Brown

Arthur "Catcher" Pendergass :

Zahn McClarnon

Rodney A. Grant

Johnny Tongue :

Pongsak Pongsung

Mr. Brass :

Mum Jokmok

Özellikle Michael Spears, Robert Knepper, Adam Beach, Q'orianka Kilcher, Kevin Durand, Irene Bedard ve Geno Segers, çizgi romandan fırlamış gibiler...Shunka rolü için ise Geno Segers ciddi anlamda düşünülecektir sanıyorum, zira senarist Doug Jung, Geno Segers ile Banshee dizisinde çalışmıştı ve Chayton karakteri, adeta Shunka'nın alternatifi idi...

Hayran işi de olsa, çoğu karakter için güzel yakıştırmalar olmuş...Yakın bir zamanda dizi hakkında yeni haberler alabilmek dileğiyle...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

seastar1000

Sanki artizler cizgilere benzemiyor da cizgiler artislerden esinlenmisler gibi
Ben Scalped le cizgidusler ile tanistim bekliyorum yeni sayilari

hennessy

Çizgi Düşlerden çıkan en sağlam iki çizgi romandan biri dizisi iyi olur aynen katılıyorum sanki çizgi karakterler oyunculara benzemiş....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Diziden ses gelmeye başladı. Pilot bölümün yönetmenleri olarak Bilall Fallah ve Adil El Arbi açıklandı.

dean

Başrol belli oldu: Alex Meraz

ferzan

Hay Allah...Başrole atanan arkadaş, Dashiel Bad Horse olmak için fazlasıyla beyaz, kemiksiz ve pamuk prens gözüktü gözüme ama elbet rol için hatırı sayılır değişimler, adapte olmalar olacaktır...Kısa bir araştırmayla kendisinin yarım kan güney yerlilerinden olduğunu öğrendim...Hani Teks'te karşımıza çıkan, Meksika sınırına yakın kızılderili boylarından...Gayet de sevmediğim Twilight serisinden bir oyuncu olması da ayrıca beni itmiş olsa da, Scalped gibi bir yapımın çarçur edileceğini düşünmüyorum yahut düşünmek istemiyorum...Prodüksiyon aşamasını merakla bekliyorum...Kurban olduklarım, şu eseri piç etmeyin ne olur...Hadi inşallah bakalım...İlk kez bu denli olumlu yaklaşıyorum ve pozitif beklenti içerisine giriyorum aslında tam aksini hissetsem de... ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

dean

WGN yeni yeni orijinal içerik üretmeye başladı. Salem ve Manhattan ile hızlı başladılar ama bunlar hit seriler olmadı. Kendi hallerinde de bittiler. Şu an devam eden orijinal içerik olarak Outsiders ve Underground dizileri var. Onlarda çok sessiz sedasız devam ediyorlar. WGN kanalı Scalped için beni biraz korkutuyor açıkçası. Çünkü Scalped potansiyeli itibariyle kendi halinde bir diziye değil. Hit olmaya ihtiyacı var. Umarım Scalped onların başat serisi olur. Hem kanal, hem seyirci istediği kaliteli yapıma kavuşmuş olur.

NIC

Yonetmen Vince Gilligan olsaydı neler olurdu kimbilir  :o

ferzan

Biz dizi diye beklerken TV filmi olarak prodüksiyon çoktan tamamlanmış...

https://www.imdb.com/title/tt6634410/

Gina, Dino ve Lincoln karakterleri hariç gram içime sinmedi bu cast...Başlığın ilk iletilerinde ki yakıştırmalardan da bir tek Gina tutmuş oldu...Ayrıca yine oyuncu listesinden anladığım kadarıyla Catcher, Nitz, Diesel gibi hikayenin en kilit karakterleri de yer almayacak...Bununla beraber seride okumadığımız birkaç karakter de eklenmiş sanırım...

10 kitapta toplanmış 60 bölümden ve en az 1320 sayfadan oluşan bu muazzam anlatının 2 saatlik bir filme indirgenmesiyle anlaşılıyor ki biz Scalped falan izlemeyeceğiz...Adı Scalped olan, Scalped 'ın hikaye ve karakterlerinden yola çıkan ayrı bir şey izleyeceğiz gibi görünüyor...

Armağan olsun, ne diyelim...Daha fragman bile düşmemişken benim modum çoktan düştü... ::)