Iron Fist

Başlatan dean, 19 Kasım, 2013, 18:46:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Eylül, 2018, 13:06:24
Luke Cage'de sıkıntı çıkmaz ama, Iron Fist izlersen çıkabilir zira Defenders direkt Iron Fist ile bağlantılı.

Cevap için teşekkür ediyorum. Defenders'ı izlemeye gerek var mı peki? Olmazsa onu da atlayayım doğrudan Punisher ve JJ2 yapayım.

Nightrain

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 17 Eylül, 2018, 19:02:01
Cevap için teşekkür ediyorum. Defenders'ı izlemeye gerek var mı peki? Olmazsa onu da atlayayım doğrudan Punisher ve JJ2 yapayım.

Ortalama bir dizi. Beklentin yüksekse düşürmeni tavsiye ederim. Yine de JJ, LC ve IF'in ilk sezonlarından güzel. Ama bir Daredevil değil.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Netflix diziyi iptal etmiş, 3. sezon olmayacak.

dean

Normal şartlarda Iron Fist'in iptali beni şaşırtmadı. İkinci sezon ilk sezondan daha iyi olsa da Iron Fist en başından kötü tasarlanmış bir dizi. Şu anda tek sıkıntı ikinci sezon finali. Benim üçüncü sezonum gelecek diye bağıran bir finaldi. Onunda oluru muhtemelen Luke Cage'e hikayeyi bağlamak. Hatta, Danny'i rahatlıkla Luke Cage'in kadrosuna tekrarlayan bir rolde katabilirler. Ha bana kalsa Daredevil dışında bütün Marvel-Netflix ortaklığı iptal edilsin.

Nightrain

Alıntı yapılan: dean - 13 Ekim, 2018, 13:43:54
Daredevil dışında bütün Marvel-Netflix ortaklığı iptal edilsin.

Bu kesinlikle gerçekleşmeli. Iron Fist, Jessica Jones ve Luke Cage kesinlikle dizisi çekilecek karakterler değiller.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Önceden yapmıyordu ama yüzlerce dizisi olunca Netflix de çat diye dizi iptal etmeye başladı. Açıkta kalma olayı izleyenler için çok kötü oluyor.

Animvader

Seneye Disney'in de kendi yayın platformu çıkacak, acaba bu iptal onunla alakalı olabilir mi? Netlix kaç senelik anlaşma yaptı acaba?

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 13 Ekim, 2018, 13:43:54
Normal şartlarda Iron Fist'in iptali beni şaşırtmadı. İkinci sezon ilk sezondan daha iyi olsa da Iron Fist en başından kötü tasarlanmış bir dizi. Şu anda tek sıkıntı ikinci sezon finali. Benim üçüncü sezonum gelecek diye bağıran bir finaldi. Onunda oluru muhtemelen Luke Cage'e hikayeyi bağlamak. Hatta, Danny'i rahatlıkla Luke Cage'in kadrosuna tekrarlayan bir rolde katabilirler. Ha bana kalsa Daredevil dışında bütün Marvel-Netflix ortaklığı iptal edilsin.

Defenders yerine bir heroes for hire güzel olurdu.
Bu arada hala sadece Daredevil birinci sezonu izlemiş biri olarak yazıyorum.  Ama üçüncü sezon geliyor diye dün ikinci sezona başladım.. Bir gecede 5 bölüm izledim.