Jbc Yayıncılık : Batman Grafik ve Çizgi Romanları

Başlatan Jedmau, 16 Ocak, 2014, 13:55:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Hala çıkmadı mı? Kaç senedir bekliyoruz. Bu arada Ertan dostumdan ricam olacak benim soracağım gıcık bir soru için siteye batman kitap verecek mi çekiliş için?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Jedmau

Jedmau

Alıntı yapılan: hennessy - 06 Şubat, 2014, 22:08:16
Hala çıkmadı mı? Kaç senedir bekliyoruz. Bu arada Ertan dostumdan ricam olacak benim soracağım gıcık bir soru için siteye batman kitap verecek mi çekiliş için?

Hele bi çıksın veririz :D

rumar80

Çıktığı gün Kadıköy'de fener alayı bile düzenleriz.  ;)

ercoktay

Benim oğlan hala Star Wars'ları soruyor. Dün biri Mart ayında biri de Nisan'da çıkacak dedim :)

Biz Batman'den daha çok Starwars bekliyoruz. Ha Batman'e de tabi ki hayır demeyiz.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Jedmau

Önce bir elimizde bulunan kitapları basalım sıra onada gelir inşallah :)

zagortenay

Ilk hangi sayının yayınlanacağı belli oldu mu acaba?

Jedmau

Evet , hazır sorulmuşken cevap vereyim. Mart ayı için olan kesin , diğerlerinin yerleri değişebilir.

Mart Ayı : Batman : Yeni Dünya
Nisan : Batman : Gülen Adam
Mayıs : Batman Yeni 52 : Dedektif Hikayeleri Cilt 1 : Ölümün Yüzleri
Haziran : Supriz Yayın ;)
Temmuz : Batman Yeni 52 Cilt 1 : Baykuşlar Divanı
Eylül : Batman : Kara Şovalye Dönüyor
Ekim : Batman Yeni 52 : Dedektif Hikayeleri Cilt 2
Kasım : Batman Noel
Aralık : Batman Yeni 52 Cilt 2 : Baykuşlar Şehri
Ocak : Supriz Yayın :)
Şubat : Batman Yeni 52 Cilt 3 : Ailenin Ölümü

diye devam ediyor :)

Nightrain

Süper yayın periyodu. Sürprizleri merak ettim. İpucu verseniz. :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

zagortenay

Süper olmuş liste. bende sürprizleri merak ettim ipucu verseniz :D

Edit: bi tanesi öldüren şaka olabilir mi?

rumar80

Bir yıl içinde şu ana kadar çıkmış Batman 52 trade'lerini okuyacağız desenize.
  Sevgili Ertan, baykuşlar ve ailenin ölümünü yayınlarken ana kitaplar mı olacak sadece?

Jedmau

Alıntı yapılan: rumar80 - 19 Şubat, 2014, 17:12:35
  Bir yıl içinde şu ana kadar çıkmış Batman 52 trade'lerini okuyacağız desenize.
  Sevgili Ertan, baykuşlar ve ailenin ölümünü yayınlarken ana kitaplar mı olacak sadece?

Selam Dostum,

Şu an için sadece Batman Serisine bağlı olanları basmayı düşünüyoruz , Yani Night Of The Owls ve Joker : Death Of The Family toplama ciltleri basım planlarımızda yok ama bu basmamayız anlamına gelmiyor.

Hak verirsin ki o iki ciltte çok kalın ciltler , biri 368 diğeri ise 456 sayfa. İnsan ister istemez düşünüyor , bu ikisi yerine 5 tane farklı yayın mı bassak , çeşit daha çok olsa. Veya maliyeti çıkar mı diye ? O yüzden şimdilik askıda tutuyoruz. Ama ileride çok istek olur , bastığımız ana seri satışları yüksek olur , o zaman düşünebiliriz tekrar.

2. sene basacağımız yayınlarda belli aslında ama duyurmam yasak olduğu için yazamıyorum. 2015'te bu seneki satışlara göre eklemelerde yapacağız. Belki dediğin gibi yukarıdakileri basarız belki onun yerine 3-5 yeni çizgi roman.

Bakalım ne olacak.

Sevgiler
Ertan

rumar80

Omnibus olayı korkunç olur haklısın, ama DC iki olayı diğer Batman karakterlerinin kitaplarına da yayıncı insanın kafası bulanıyor.
   Açıklaman için teşekkür ederim.
    Sevgiler

tommikser

Peki Ertan abi Star wars'ın diğer serilerini yayınlayacağını söylemiştin.O seriler ne olacak.Star wars devam edecek mi? Bir de bir ara Alien serilerine başlayacaz demiştin o kitaplar ne oldu ? Yoksa yalan mı oldu ? ;D