Gordon - Büyülü Çizgi

Başlatan mandrake66, 05 Şubat, 2014, 18:55:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

İlyas Koleksiyonluk yayınladığı için bu iki sayı sıkıcı olacak ama 3'üncü sayıdan itibaren alıştığımız çizgi romana dönecek olmamız güzel bir haber.bu arada ne yalan söylüyeyim  ilk sayıyı bende sevmedim... :-\ ::) :(

yunusmeyra

Alıntı yapılan: alan ford - 08 Nisan, 2014, 19:31:51
  Tarkan teşekkürler bilgiler için bu arada Sadi Konuralp da ne kadar erken ve ne kadar büyük bir kayıptır. Zaman zaman bizim de oturup çay içtiğimiz bir yerde saçma sapan bir olay sonucu aramızdan erken ayrıldı. Çok değerli bir araştırmacıydı. Mekanı cennet olsun :'(
rahmetliyi bu vesileyle bir kez daha ve sevgiyle anmış olalım ..  çoktan tedbiri alınıp onarılmış olması gereken eski bir beyoğlu yapısından düşen "taş" parçasıyla aramızdan ayrılmıştı..
not:kızılmaskeye katılıyorum bu yayının ilk ciltleri gordon hayranları ve eski maceraların düzenli koleksiyonunu ellerinde bulundurmak açısından bakanları hedefliyor..sonra "gelsin aksiyon,gelsin bilim kurgu ve fantastik dünyalar.."  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

V

Gerek Kızılmaske,gerekse Gordon'u kolleksiyona yönelik olarak alan birisi olarak bütünlük açısından ilk iki sayıya yok demiyorum.

Ancak İlyas'ın yayın seçimlerinde en azından kendisine finansal destek sağlayacak,satış garantili,daha yeni tarihli yayınları da yayıncı portföyünde

görmek isterdim.Zira az sayıdaki çizgi roman okuru içerisindeki nostaljik çizgi romanları da biriktiren azınlık bir gurubun bu serileri tek başına sonuna kadar taşıya bileceğine inancım

oldukça zayıf malesef.. :(
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Gordon ilk cilti okuyup yorumumu yapacağım........

Not: Şu an çok mutluyum yakında resmini koyarım.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nejat hüseyin özal

Flash Gordon'u çok beğendim. Tam koleksiyonluk bir kitap; inşallah sürekli yayımlanır. Yayıncıya ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.

İlyas Erkul

DAMPYR

Bu Sayıda Resimli Roman gibi ama bundan sonrakilerin Çizgi Roman türü olacağinı söylemişti İlyas.... ::) 8) :D

antiochia

gelecek sayıyı dört gözle bekleyeceğiz o zaman

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 08 Mayıs, 2014, 19:00:54
Bu Sayıda Resimli Roman gibi ama bundan sonrakilerin Çizgi Roman türü olacağinı söylemişti İlyas.... ::) 8) :D

yahya sevgili dostum bu cıldın son 100 sayfasıda bildiğin çizgiroman merak etme

afu

Alex Raymond imzalı renkli flash gordon kitaplarına rastladım.
Bunlar da programınızda var mı?

http://soleilprod.com/album/2591/s%C3%A9rie/FLASH+GORDON/titre/Int%C3%A9grale+volume+1+-+1934+-+1935

İlyas Erkul

Alıntı yapılan: afu - 09 Mayıs, 2014, 09:33:45
Alex Raymond imzalı renkli flash gordon kitaplarına rastladım.
Bunlar da programınızda var mı?

http://soleilprod.com/album/2591/s%C3%A9rie/FLASH+GORDON/titre/Int%C3%A9grale+volume+1+-+1934+-+1935
Şu an programımızda yok ama ilerde neden olmasın  ;)

connyapku

Kitaplar tam koleksiyonluk. Tesekkurler Buyulu cizgi harikasiniz.

labirent

İlyas bey selam, bu Gordon ciltleri kaç sayfa? İnternetten almak istedim ama pek çok sitede 190 sayfa olarak görülüyor.

İlyas Erkul

304 SAYFA KIZILMASKE İLE AYNI FORMATTA ÇIKIYOR..

labirent

Bilgi için teşekkürler, idefix, D-R satış sitelerinden düzeltme yaptırabilirseniz satışlarınız artacaktır.