Batman: Yeni Dünya Cilt 1 - JBC Yayıncılık

Başlatan Jedmau, 20 Şubat, 2014, 12:29:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

144 sayfa , ikincisinden bir haber yok.

Yakında duyururlar :)

hennessy

Ya Ertan'Im Batman yavaş çıkıyor mu ne yenileri yayınlanmadı mı? hala.... :) bu arada benim röportaj ne oldu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Can Evrenol'dan 4 alternatif Batman öyküsünün tanıtımı Öteki sinema'da:

http://www.otekisinema.com/4-manyak-alternatif-batman-oykusu/
Crom! Ölüleri Say...

Ralph

Sabah elime geçti.Okumaya kıyamıyorum! Harika bir şey... Bakalım, bitsin daha ayrıntılı yorum yapacağım fakat çizimler bile başlı başına bir şahaser olmuş.

Caped Crusader

Benimde sabah elime geçti ama kargo öyle bir getirmiş ki çizgi romanın ön kapağın üstünü bildiğiniz çökertmiş ve yırtıkta var.Zaten öğrenci adamız param olsa yenisi alacağım artık başka bir çaresi yok. Neyse Batman Yeni Dünya bir çırpıda okudum.Gerçekten sürükleyiciydi. JBC müthiş bir kağıda basmış ve en sevdiğim özellik ise kitabı okurken istediğiniz kadar açabiliyorsunuz.Galiba tutkaldan başka bir şey kullanıyorlar. Buradan da JBC'yi teşekkür ederim son derece kusursuz iş çıkarmışlar.

Jedmau

Herkese teşekkür ederim. Güzel yorumlarınız benim için çok değerli .

Caped crusader bana özel mesajla isim soyad adres ve tel bilgilerini verirsen kargosu tarafımıza ait olacak şekilde sana yenisi göndermek isterim.

Sevgiler
Ertan

V

Alemin en baba yazarlarından Geoff Johns'un kaleminden Batman okumak gerçekten büyük keyif.

Gary Frank'de bu albümde müthiş çizimler yapmış.

Piyasadaki Batman açlığı aylık ortalama 1 albümle doyacak gibi değil Ertan Bey..
"İstemem,eksik olsun.."

Jedmau

ercoktay

Ben bu albümü diğerlerinden daha çok beğendim. Hem çizim olarak hem de hikaye olarak daha iyi geldi.

Özlemişim Batman'i :)

Tek eleştirim yine kullanılan kağıda olacak. Çok parmak izi kalıyor. Hele Batman gibi karanlık bir atmosferi olan çizgi romanda daha fazla sırıtıyor.

Çok teşekkürler tekrardan.

Jedmau

Jedmau

caretta

Batman'in "Yeni Dünya"isimli macerasını okudum.

Benim yapacağım yorum bir Japon'un divan şairi Baki veya Fuzuli'yi yorumlaması gibi!
En son okuduğum Batman Ceylan Yayınları'nın 1967'de yayınladığı seri. Onda da Robin ile birlikte idi.Bir de Justice League diye birşeyler hatırlıyorum. Aquaman, Flash, Hawk, Wonder Woman gibi süper karakterler vardı. Bu şimdilerde galiba New 52 oldu.

Karakterler, yazar, çizer tamamen yabancı olunca ne diyeyim. Arkham,Gotham ilk defa duydum. Bruce Wayne'in öldürülen anne babası ve Bruce'un bir intikam figürüne bürünmesi. Sanki Kinowa'daki Sam Boyle gibi. Sakallı Arthur Pennyworth ile Dedektif Gordon'u da karıştırdım! Gotham sokaklarında haydut, gaspçı kovalayan Batman ile Arizona, Teksas kasabalarında haydut kovalayan Teks Willer!
Ne alaka derseniz ikisi de adalet savaşçısı.

Batman, güçlü fizikli, silah taşımayan bir kahraman. Teks de elinden silah düşmeyen, kendi kurallarını uygulayan bir rancer.

Çizimler çok güzel. Basıldığı kağıt harika. Batman öyle çok süper biri de değil. Yumruklarla ağzını burnunu kırıyorlar. Gövdesi de çelik değil. Sivri uçlu şemsiye ile delik deşik oluyor. Ben,Batman'i sevdim.

Az çok tanıdığım, duyduğum Joker'li macerasını okumak için ilk sıraya aldım...

tommikser

Tex sever abimden çok güzel yorum.

Klavyene sağılık, diğer yorumlarını da merakla bekliyorum.

Jedmau

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler :)

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 26 Nisan, 2014, 14:15:44
Çizimler çok güzel. Basıldığı kağıt harika. Batman öyle çok süper biri de değil. Yumruklarla ağzını burnunu kırıyorlar. Gövdesi de çelik değil. Sivri uçlu şemsiye ile delik deşik oluyor. Ben, Batman'i sevdim.

Atilla Abi, bu macerada Batman ilk defa piyasaya çıkıyor.

Daha hazır değil, ama zamanla yenilmeze yakın hale gelecektir.

Ben de bu macerayı sevdim ama çizimlerine bayıldım.

Arkadaş (Gary Frank) ne güzel çizimler yapmış, vallahi elal olsun.