Terminator: Genisys

Başlatan dean, 20 Mart, 2014, 13:04:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

2015 yılı Batman vs. Superman ve Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales'i kaybetmiş olsada hala müthiş filmlere gebe. Her sene çok sağlam filmler çıkıyor ama 2015'in özelliği sinema tarihinin en sevilen ve en fazla gişe yapan filmlerinin devamlarını barındırması. Onlardan biride Terminator serisinin 5. filmi olan Terminator: Genesis.

Terminator 3: Rise of the Machines ve Terminator Salvation ile iyice çıtayı düşüren seri Genesis ile tekrar ayağa kalmak ve tekrar yeni bir seri doğurmak istiyor. Bunun için ise gerçek Terminator Arnold Schwarzenegger'i bünyesine tekrar katıyor. Yönetmenliğinede en son Thor: The Dark World'ü çeken Alan Taylor'ı getiriyor. İlk gelen bilgilere göre film önceki bütün kabul eden bir yeni başlangıç olarak ele alınıyor. Yani Star Trek'te oldukça iyi işleyen hem eski seriyi koruyup hemde yeni bir seri oluşturma burada da karşımıza çıkabilir. Gelen ilk kadro bilgileride şu şekilde;

Arnold Schwarzenegger; Terminator

Emilia Clarke; Sarah Connor

Jason Clarke; John Connor

Jai Courtney; Kyle Reese

Film 1 Temmuz 2015'te vizyonda.

http://www.imdb.com/title/tt1340138/

dean

Filmin çekimleri başladı.

Arnold Schwarzenegger ise rolüne baya hazır görünüyor.

hennessy

Stallone bu ihtiyarları gaza getirdi hepsi geri dönüyor :) Ben pek ümitli değilim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Filmin sonunda Arni'den kalan parçaları hurdacı bile almaz herhalde..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: dean - 23 Nisan, 2014, 12:56:08
Arnold Schwarzenegger ise rolüne baya hazır görünüyor.

O zaman Arnold hemen King Conan'ı çeksin.

Başka bir şeye gerek yok.  :)

dean

Bir önceki Doktor Matt Smith, Terminator: Genesis filminin kadrosuna katıldı.

dean

Filmin adı Terminator: Genisys olarak değiştirildi. Türkiye vizyon tarihi ise 26 Haziran olarak açıklandı.

Mrtekin

Çekilecek en iyi Terminator filmi de çekildi, zaten. T2 de, James Cameron dehası ve çizgisi zor yakalanır.

Ama T'den daha çok ekmek yenir, bunlarda o ekmek yeme çabaları...
They drew first blood...

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 01 Ekim, 2014, 19:58:12
Çekilecek en iyi Terminator filmi de çekildi, zaten. T2 de, James Cameron dehası ve çizgisi zor yakalanır.

T2 sadece en iyi Terminatör filmi degil, aksiyon filmlerinin agababasi, sinema neden sevilir sorusunun cevabidir.

Mrtekin

Bence aksiyon filimlerinin ağababası, Alien 2 dur. Onu da James Cameron abimiz yönetmiştir.

Bugün sinemalarda 3-d ile film izleme zevkini de, onun 'Avatar' ile yakaladığı başarıya borçluyuz.

Allah uzun ömürler versin, dediğim nadir insanlardan.
They drew first blood...

dean

Yayınlanan şu fotoğraflara bakınca beklentim sıfırı buldu. B filminde bu kadar kötü kostüm tasarımı olmaz. Umarım yanılırım ama ilk intibam çok kötü oldu filme.

doktor1881

ooo doctor who da kadroda (Matt Smith) Şimdi iyice göz atınca Daenerys Targaryeni atlamış olduğumu gördüm Khalessi dizideki 2. favori karekterim ona çok ayıp olacaktı 1.si ise Tyrion du

Mrtekin

Bence fena degil.

Tek siritan saclari boyali Arnold.

Onu da boyle kabul ederiz, napalim.

Dedigim gibi T' den daha cok ekmek yenir.
They drew first blood...

dean

Yarın tam fragman geliyor. Bugün afiş ve fragmanın fragmanı ile idare edeceğiz.

http://www.youtube.com/watch?v=t_77GeNEzFQ

dean