Spiderman Clone Saga

Başlatan pizagor, 22 Temmuz, 2014, 01:19:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Pek mahcup oldum şimdi sayın Mrtekin. Büyük tuzakçıymışsınız!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

O bu değil de 1240 sayfaya takıldım ben.Bir de ilk cildi.Tahmini olarak 55 fasikül gibi bişey eder. 2 $ olsa bir fasikül totalde 110 $ eder.TL olarak da 350 lira gibi bişey yapar :o :o :o iki cilt totelde 700 lira yapar.Vay canına yandığım :D

pizagor

Etiket fiyatı 125, Amazon'da 89 dolar.

tommikser

Valla iyi hesaplamışım  :D Amazonda kargo dahil mi bari onu sorayım.Eğer öyleyse hiç kaçırma derim :D

Mrtekin

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Kasım, 2016, 14:50:12
Pek mahcup oldum şimdi sayın Mrtekin. Büyük tuzakçıymışsınız!

Size hemen kısa bir aforizma ile cevap veriyim.

Teks; sayıca üstün haydutlar ile karşılaşmak için ormanda tuzak kurar. Birtakım hesaplamalar yapar; pusuyu kurar. Yanındaki arkadaş; "Bu tuzak işlerinden anlıyorsunuz." dediğinde;

"Yok, der. Ben; kendisine tuzak kurulanlardanım."

Tex ile Thug Life yaptım; buradan çıkmaz artık Sn. Pizagor:-)

Şaka bir yana; bize Spider Man-Noir ve Spider Man-2099 tanıtacak arkadaşlar arıyoruz:-) Biraz da farklı bir tat peşinde koşmak ayıp değil herhalde:-)
They drew first blood...

pizagor

Alıntı yapılan: tommikser - 28 Kasım, 2016, 14:57:16
Valla iyi hesaplamışım  :D Amazonda kargo dahil mi bari onu sorayım.Eğer öyleyse hiç kaçırma derim :D

Türkiye'ye geldiğinde o fark ortadan kalkıyor, aynı fiyata geliyor.

Nightrain

Alıntı yapılan: tommikser - 28 Kasım, 2016, 14:57:16

Kargo hariç. Üstelik çok ağır bir kitap olduğu için, 21.67 dolar'da kargo ücreti çıkıyor. Toplam 100 doları geçtiği için üstüne bir de 45.07 dolar gümrük masrafı ekleniyor. Yani toplamda 153.40 dolar gibi bir fiyata geliyor. Alacak kişi şanslıysa gümrük parasını iade alabilir.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Hemen baktım amazon.de aynı kitap sıfır bir satıcıda 81avro+3 avro kargo.Buda şimdiki kurda 306 lira yapar ki bence buradan al Özgür ;) :D

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 28 Kasım, 2016, 15:03:08
Kargo hariç. Üstelik çok ağır bir kitap olduğu için, 21.67 dolar'da kargo ücreti çıkıyor. Toplam 100 doları geçtiği için üstüne bir de 45.07 dolar gümrük masrafı ekleniyor. Yani toplamda 153.40 dolar gibi bir fiyata geliyor. Alacak kişi şanslıysa gümrük parasını iade alabilir.

150 dolar değil miydi o sınır?

Alıntı yapılan: Mrtekin - 28 Kasım, 2016, 14:59:04
Size hemen kısa bir aforizma ile cevap veriyim.

Teks; sayıca üstün haydutlar ile karşılaşmak için ormanda tuzak kurar. Birtakım hesaplamalar yapar; pusuyu kurar. Yanındaki arkadaş; "Bu tuzak işlerinden anlıyorsunuz." dediğinde;

"Yok, der. Ben; kendisine tuzak kurulanlardanım."

Tex ile Thug Life yaptım; buradan çıkmaz artık Sn. Pizagor:-)

Şaka bir yana; bize Spider Man-Noir ve Spider Man-2099 tanıtacak arkadaşlar arıyoruz:-) Biraz da farklı bir tat peşinde koşmak ayıp değil herhalde:-)

Tex'ten alıntı anlamsız olmuş, hiçbir yeri doldurmamış ama bu 'Thug Life'lı ergen cümleniz için teşekkür ediyorum sayın mrtekin...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Mrtekin

Bence mesaj; sizin teyidinize muhtaç olmaksızın; yerini buldu; Sn. Pizagor. Asıl, ben; "Ergen" triptonikleriniz için yeniden teşekkür ederim.
They drew first blood...

pizagor

Son cümleyi siz sarfedin de, siz de bu başlığa bakan diğer arkadaşlar da rahatlasın artık sayın Mrtekin.

rumar80

Haftaya gidince bir arayayım. Bulursam da alayım.  Kargo parası ödememiş olurum.  :D
  Genelde omnibuslara karşı on yargılıyım hem taşıması da zor ama bir bakalım

pizagor

Kaldığın yere siparişi şimdiden göndertmek en iyisi.

rumar80

Ben comic book store'a gidip almayı tercih ediyorum hep. Bunu bulamasam da başka cevherlere ulaşmak mümkün