Ahyaaaaaak! Zagor Sevenler Derneği Kayıtları Başladı...

Başlatan darkwood, 27 Ağustos, 2014, 13:56:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 28 Eylül, 2014, 14:08:43
Hanac siz sıkı bir Zagor okurusunuz. Sizden de Baltalı İlah derneğimize katkı bekliyoruz.

Ben her türlü katkıya hazırım Atilla Abi.

Ama derneği kuran arkadaşlara hep şunu diyorum, devamlı paylaşım yapabilecekseniz derneği kurun.

Bakın potansiyel olarak zirvede olması gereken bu dernek ne kadar az üye toplamış.

Tabii ki kurucusu sayın darkwood (karaorman)'ın kötü yönetimi yüzünden  :)

caretta

Tek cümleyi quote yapmayı beceremedim.Zenith ile normal seri (tutto Zagor mu?)arasındaki 51 sayılık farkı sormuştum Hasan Bey...

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 28 Eylül, 2014, 22:08:55
Ben her türlü katkıya hazırım Atilla Abi.

Ama derneği kuran arkadaşlara hep şunu diyorum, devamlı paylaşım yapabilecekseniz derneği kurun.

Bakın potansiyel olarak zirvede olması gereken bu dernek ne kadar az üye toplamış.

Tabii ki kurucusu sayın darkwood (karaorman)'ın kötü yönetimi yüzünden  :)

10.000 mesaj yaptım diye (nasıl olduğu hala meçhul? ) ortalıkta hava yapıp , Zagor derneğine hiç bir katkısı olmayan arkadaşımızın maalesef bu yazdıkları da kendi havaları gibi boş kalıyor.
Desteklerini bizden esirgemeyen arkadaşlara ve özellikle Atilla Bey'e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Diğer gerçek Zagor severlerinde devamlı desteklerini bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 29 Eylül, 2014, 17:14:03
Zenith ile normal seri (tutto Zagor mu?)arasındaki 51 sayılık farkı sormuştum Hasan Bey...

Bu sorunun cevabı Edirne'den gelsin.

İşte muhteşem cevabı ile Alan "Doğa" Ford.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3962.msg52026.html#msg52026

hanac

Alıntı yapılan: darkwood - 29 Eylül, 2014, 18:32:30
Zagor derneğine hiç bir katkısı olmayan arkadaşımızın maalesef bu yazdıkları da kendi havaları gibi boş kalıyor.

Yukarıdaki cevabı sizin vermenizi beklerdik Sayın Karaorman.  :)

Daha fazla konuşmayacağım, suskunluğum asaletimdendir.  ;D

darkwood

Alıntı yapılan: caretta - 29 Eylül, 2014, 17:14:03
Tek cümleyi quote yapmayı beceremedim.Zenith ile normal seri (tutto Zagor mu?)arasındaki 51 sayılık farkı sormuştum Hasan Bey...

Alıntı yapılan: hanac - 29 Eylül, 2014, 20:55:36
Yukarıdaki cevabı sizin vermenizi beklerdik Sayın Karaorman.  :)

Daha fazla konuşmayacağım, suskunluğum asaletimdendir.  ;D

Soru size geldiği için ve engin katkılarınızdan faydalanmak için araya girmedim.  :D
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Zagor maceralarında kahramanımıza eşlik eden dostları ve hatta düşmanları da derneğimize tam destek verdiler.

Yeni üye olmak isteyen arkadaşlar, ilk 101 içinde bulunan "Işıltılı yazılı nemoralar için" hangi karakterin yerine geçmek istiyorsanız (!) onun içinde yer aldığı bir maceranın kısa bir özetini veya karakter ile ilgili görüşlerinizi yazıp derneğimizde bu karakterin yerini alabilirsiniz.
Bu karakterlerin bir tanesinin altında ise Zagor hazine sandığı saklı,
bu karakter ile ilgili ilk yorumu yapacak olan dernek üyesi arkadaşımıza ise, Kuzgun Çizgiromanevinde açılacak bu hazine sandığının içinde yer alan;

1 adet Lal klasik Zagor
1 adet Tay Yeşil Zagor
1 adet Ad-de Zagor
1 adet Ecem Zagor
1 adet Lal Özel Seri Zagor

hediye edilecektir.

ilk 101 üye içinde yerinizi bir an önce alın, bu büyük fırsatı kaçırmayın.
Notlar.. :
***Daha önce üye olan arkadaşlarımızda listedeki karakter ile ilgili yorumlar yapıp, hazine sandığı haklarını kullanabilirler.   :)  ;) 8)
***Bir dernek üyesi en  fazla 3 adet karakter için yorum yapabilir.

Darkwood Sakinleri..

caretta

9.sıradaki "Kazmakürek Bill" ile 21.sıradaki "Digging Bill" aynı şahıs değil mi?

hanac

Alıntı yapılan: caretta - 30 Eylül, 2014, 10:42:55
9.sıradaki "Kazmakürek Bill" ile 21.sıradaki "Digging Bill" aynı şahıs değil mi?

Kesinlikle aynı kişiler Atilla Abi. Dikkatin için tebrik ederim.

Yönetici arkadaş Bay Darkwood'u bu yanlışı düzeltmeye davet ediyorum.

caretta

Mesut Bey bazı karakterleri hiç hatırlamıyorum. Galiba İtalyanca isimleri yazıldı. Ylenia Varga ve Gitar Jim unutulmuş.

Kış Yılanı, Madame Marie Lavou, Walter Maddenbrook, Süpermayk gibi karakterler Zagor'un bazı avcı dostlarının yerine konabilirdi.

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

alan ford

Ben niye yokum bu listede yahu , başvurumu ilk sayfada yapmışım oysa.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Alıntı yapılan: caretta - 30 Eylül, 2014, 10:42:55

Alıntı yapılan: alan ford - 30 Eylül, 2014, 13:11:31
  Ben niye yokum bu listede yahu , başvurumu ilk sayfada yapmışım oysa.

Düzeltme için teşekkürler, 9.sıra Alan Ford'a daha önce rezerve edilmişti. Fakat word üzerinden
liste hazırlanıp copy/paste edildiği için arada kaybolmuş. Şimdi düzeltilmiş oldu.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: haysat - 30 Eylül, 2014, 11:51:13
12 numaraya beni yazar misin ?

12.sıra sizindir. Satko ile ilgili birkaç birşey yazsaydın, en azından yarışmamıza dahil olmuş olur,
belki de Hazineyi götürürdün.  ;)

Alıntı yapılan: caretta - 30 Eylül, 2014, 10:58:28
Mesut Bey bazı karakterleri hiç hatırlamıyorum. Galiba İtalyanca isimleri yazıldı. Ylenia Varga ve Gitar Jim unutulmuş.

Kış Yılanı, Madame Marie Lavou, Walter Maddenbrook, Süpermayk gibi karakterler Zagor'un bazı avcı dostlarının yerine konabilirdi.

Atilla abi, Supermyk 46.sırada Super Mike olarak mevcut.
Listemiz şimdilik 101 kişi olduğundan bütün karakterleri yazma şansımız olmadı, ama önerdiklerinizi ekleyip listemizi güncelledik, katkınız için teşekkürler.

Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: hanac - 29 Eylül, 2014, 20:44:02
Bu sorunun cevabı Edirne'den gelsin.

İşte muhteşem cevabı ile Alan "Doğa" Ford.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3962.msg52026.html#msg52026

Alıntı yapılan: hanac - 30 Eylül, 2014, 10:52:47
Kesinlikle aynı kişiler Atilla Abi. Dikkatin için tebrik ederim.

Yönetici arkadaş Bay Darkwood'u bu yanlışı düzeltmeye davet ediyorum.

Bazı arkadaşlarımızı ise hazırdan yemeyi bırakıp, konu ile ilgili daha üretken olmaya davet ediyoruz.  8)

Darkwood Sakinleri..