33. İstanbul Kitap Fuarı

Başlatan afu, 08 Ekim, 2014, 10:45:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Son 2 senedir fuarda pek bir indirim göremedik, bakalım bu sene nasıl olacak.  :-\
Darkwood Sakinleri..

köstebek

33. İstanbul Kitap Fuarı'nda her güne bir çizgi roman....

Bugünün çizgiromanı X-force 1...

Onlar, bildiğimiz X-Men takımının girmeyi göze alamayacağı yerlere girmeleri, yapamayacağı eylemleri yapmaları için toparlanmış bir takım. Onlar, karanlık işleri halletmeleri için oluşturulmuş bir özel harekat timi.
Kim mi onlar? X-Men bünyesindeki en iyi avcılar: Wolverine'den klonlanmış ve kusursuz bir silah olması için yetiştirilmiş X-23 ... üstün sezgilere ve fiziksel dayanıklılığa sahip Kızılderili Warpath ... masum bedenini istediğinde bir kurda dönüştürebilen Wolfsbane... Wolverine'den başka kimsenin liderlik etmesi düşünülemeyeceği  bu takımın adıysa ... X-Force...

Bilinsin ki... X-Force takımı modern Marvel tarihinde yeniden ortaya çıkarken, hiçbir patlama ve kıyımdan sakınmayacak...

köstebek

Pazar gününün çizgiromanı Savage Wolverine 1.

Wolverine bir sabah uyandığında kendini devasa dinozorların kol gezdiği Vahşi Diyar'da bulmuş ve bu da yetmezmiş gibi adadaki tüm yerliler onu düşman bellemişti! Nasıl geldiğini bilmediği bu adada tek dostu Dişi Şeytan Shanna olan Wolverine... ya bu Vahşi Diyar'ın gizemini çözecek ya da ölecek....

Yalanım varsa düzeltin ... "Marvel Now" mevzusu ilk kez Türkçede...

doktor1881

sayın çizgiliköstebek bu kitaplar internet sitelerinde satışta yok ??? ??? ???

köstebek

Alıntı yapılan: doktor1881 - 08 Kasım, 2014, 19:56:38
sayın çizgiliköstebek bu kitaplar internet sitelerinde satışta yok ??? ??? ???

Bunlar fuar için. Daha fuar karmaşasını aşıp genel dağıtıma geçemedik. Bir hafta içinde her şey normale dönecektir. 
Not: Aslında bugün benim o kitap tanıtımlarını halledip internet sitelerinde de satışa çıkarmamız gerekirdi... ama kadıköy'de bugün yazdan kalma bir hava vardı, tembelliğe son çağrı...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

serkanplt

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 08 Kasım, 2014, 19:14:05

Pazar gününün çizgiromanı Savage Wolverine 1.

Wolverine bir sabah uyandığında kendini devasa dinozorların kol gezdiği Vahşi Diyar'da bulmuş ve bu da yetmezmiş gibi adadaki tüm yerliler onu düşman bellemişti! Nasıl geldiğini bilmediği bu adada tek dostu Dişi Şeytan Shanna olan Wolverine... ya bu Vahşi Diyar'ın gizemini çözecek ya da ölecek....

Fuarda indirim oranları nasıl acaba ?  ???

köstebek

Alıntı yapılan: serkanplt - 08 Kasım, 2014, 21:04:28
Fuarda indirim oranları nasıl acaba ?  ???
Kesin bir bilgim yok, %30 - 40 arası bir şeydir...

Chuck

Avengers Dağıldı çıkmış mı acaba ? :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 08 Kasım, 2014, 19:14:05

Aslında o konuda Marmara Çizgi biraz daha hızlı davrandı. All New X-Men 1: Geçmişteki X-Men, Marvel Now kapsamında bir yayın.

Mister NO

Fuarda bugün :

9 KASIM 2014 PAZAR
KARADENİZ SALONU

18.00-19.00
Söyleşi: "Çizgi Romancı Bir Gezginin Gözünden Afganistan ve İran"
Konuşmacı: Nicolas Wild
Düzenleyen: Esen Kitap

doktor1881

kitap fuarına giden yok mu geçen sene bu konuda forum çok hareketliydi bu sene 2. gün sesyok :P

köstebek

1.gün: X-Force-1
2. gün: Savage Wolverine 1.
3. gün: Y: Son Erkek 6....

devam edecek...

caretta

Köstebek Bey Zagor Özel 2.sayıyı çerez niyetine okudum.Yok mu Teks cenahından yeni birşeyler?

Chuck

Bugün fuardaydım. Marmara Çizgi'de indirimler güzel %30 %35 civarında. . Gerekli Şeyler'de New Avengers 3 yeni baskı yapmış. Fakat Avengers Dağıldı yakın bir zamanda yeni baskı yapmayacak dedi ekipten bir abi. . Net bir tarih var mı peki diye sorduğumda da büyük ihtimalle seneye Tüyap'ta cevabını aldım. Watchmen'in yeni baskısı da yine seneye Tüyap'ta çıkacakmış büyük bir ihtimalle.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız