Hangi Yayınevinin Bütün Çizgi Romanlarını Alıyorsunuz ?

Başlatan s.b, 21 Ekim, 2014, 10:08:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Çizgi roman okuru arkadaşlarımız hiç dikkat ettiniz m i? Yayınladığı bütün çizgi romanlarını aldığınız bir yayınevi var mı ?

Mesele ben Büyülü'nün bütün çizgi romanlarını alıyorum.

Sizinde böyle full çeken yayıneviniz hangisi ?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

çizgili düşlerin çıkardığı serilerin nerdeyse tamamını aldım.Vertigo veya comic basarsa full olmayacak ama.Büyülünün çıkardıklarını tamamını aldım ama okuma şansım henüz olmadı.Şimdilik koleksiyonluk alımlarım oluyor.Hozun tamamını aldım.lal tamamını aldım(tabiki çizgiromanlarının)yapı kredinin tamamını...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

tunaorhun

Presstijin bütün yayınlarını çıktığında alıyorum.
Çizgi Düşlerin bütün yayınlarını çıktığında alacak kadar çizgi romana ayıracak param yok. :D

HacıGeraltEmmi

doktor1881

manga hariç bütün yayınevlerinin çizgiromanlarını gecikmelide olsa alıyorum Bu sırada JBC yi geciktirmiyorum

caretta

Manga,comics,marvel,vertigo ile hiç işim yok.Fumetti ve frankofon yayınların çoğunu alıyorum.Türk çizimi tarihi çiagi romanların da piyasada eksikliğini ziyadesi ile hissediyorum.

Ahmet Oktay

Tüm yayınlarını aldığım yayınevi yok, ancak Akılçelen Kitaplar olabilir zamanla.

alan ford

Flaneur var , JBC'de Deadpool'ları almadım daha ama alacağım muhtemelen , Aylak- Versus fazla çizgi roman çıkartmasalar da çıkardıkları her çizgi romanı alıyorum , Remzi'nin hemen hepsi var . Marmara Çizgi'de yakın zamana kadar Örümcek hariç hepsi vardı , son zamanlarda eksikler çoğaldı ;)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

afu

bu seneki çıkan tüm yayınlara baktığımda;
http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8105.msg108803.html#msg108803

jbc, arka bahçe ve remzi kitabevinin çıkardığı tüm çizgi romanları almışım  :)

son ikisi aslında belirtilmeli mi bilmiyorum? biri 2 diğeri 1 kitap çıkardı 2014 de, an itibari ile.
devamında ne çıkarırlar/mı, alır mıyım bilmiyorum, ama yayın planını açıklayan jbc'nin tüm kitaplarını alacağım kesin  ;D

tommikser

JBC zaten alacaklarımın içinde her zaman 1. daha sonrada diğerleri.Haaa bir çr sever olarak hepsini alır mıyım?Para işini halledebilirsem neden olmasın.Yalnız daha seçici olduğumu görüyorum zamanla.

Mrtekin

Forever Cizgi Dusler diyorum.

Jbc de de full cektim.

Prestij leri de aldim.

Butce belli, okuma listesi genis, mumkun olabildigi kadar optimize etmeye calisiyoruz.
They drew first blood...

Chuck

Arkabahçe'nin yenileri aldım :D Flash ve Iron man leri de alacağım. Onun haricinde Jbc'den tüm Batman'ler var. Deadpool'ları uzaktan kesiyorum fuarda alacağım sanırım. Jbc'den Star Wars ve UA hariç hepsini alacağım kısaca :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

pearl jam

Alıntı yapılan: Neco - 21 Ekim, 2014, 20:51:40
Arkabahçe'nin yenileri aldım :D Flash ve Iron man leri de alacağım. Onun haricinde Jbc'den tüm Batman'ler var. Deadpool'ları uzaktan kesiyorum fuarda alacağım sanırım. Jbc'den Star Wars ve UA hariç hepsini alacağım kısaca :D

bence ua yi da bir dene.

hennessy

Sami baba Lal,marmara,büyülü dükkan,çizgi düşler,JBC,Gerekli Şeyler çıkardığı tüm çizgi romanların yarısını kesin alıyorum :)

Flaneur Comics çıkardığı her şeyi alıyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

Butun cizgi romanlarini aldigim yayin evi buyulu dukkan.