Predestination

Başlatan tommikser, 02 Aralık, 2014, 09:12:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Alıntı yapılan: hanac - 08 Aralık, 2014, 11:04:17
Evet güzel bir filmdi.

Tommikserin yukarıda verdiği link olayı çok güzel anlatmış.

Yazarın hikayeyi 1 gün içinde yazmış olduğunu da bir yerlerde okudum.
Dün kardeşlerimle toplandım Ufak kardeşim  bu filmi sakın seyretme abi dedi Bende gülümseyerek seyrettim ben de anlamadım diyerek sayn tommikserin verdiği link ile onu aydınlattım Ortanca kardeşim bu filmi indirip öyle seyredeceğim deyince ikimiz birden sakın ha Vaktini başka filmlerde harca ziyan etme dedik ??? ???

V

Ethan Hawke'ı sevmeme, filmin iyi öyküsüne rağmen zayıf senaryonun etkisiyle olmamış diyorum maalesef.

Seyirciyi bu kadar zorlamak da gereksiz zaten.
"İstemem,eksik olsun.."

emre ozdamarlar

Dun aksam izledim, begendim. Tanitim icin tesekkurler!

afu

dün akşam ben de kızımla beraber izledim.
sıkılmadan, merakla izletiyor kendini.
bilim-kurgu seviyorsanız mutlaka izlemeniz gerekir.
bilim-kurguya pek ilgi duymuyorsanız zaten bu bolümdeki yazıları okumakla vakit kaybetmeyin derim  ;)

BAHADIR

Bilim kurgu severiz... Film sıkmadan da izlettirdi kendini ama keman çantasından (ya da ona benzer bir çantadan) zaman makinesi olan bir filmin her tarafı bilimkurgu olsa ne olur diyesim var...

Dean'in başlığında da dediğim gibi kötü film değil ama ahış şahım bir filmde değil... Basit konusunun yanında sonu çok tahmin edilebilir çıktı...

Siz oturun iyismi bir western izleyin... ;)

Mithrandir

Filmi kesinlikle bilim kurgu olarak düşünmemek lazım. Zaman makinası sadece kurguyu devam ettirebilmek için bir araç olarak kullanılmış. Kesinlikle son yıllarda izlediğim en iyi film ve muhteşem bir kurgu. Güzel film yapmak için çok uçuk bütçelere, cgi efektlerle şişirilmiş saçma sapan aksiyonlara  gerek olmadığını çok güzel bir şekilde kanıtlayan bir film olmuş. Oyunculuk son derece iyi ve özellikle Sarah Snook'un performansı tam bir resital tadındaydı.

rumar80

Biraz evvel seyrettim. Zaman paradoksu konusunda her şeyi zorlamışlar ama bence de olmamış. Sonuna kadar izledim ama maalesef beğenemedim.

doktor1881

Alıntı yapılan: rumar80 - 26 Temmuz, 2015, 20:29:50
   Biraz evvel seyrettim. Zaman paradoksu konusunda her şeyi zorlamışlar ama bence de olmamış. Sonuna kadar izledim ama maalesef beğenemedim.
Meslektaşım ben de seninle aynı fikrindeyim.Aslında çok kolay beğenen biriyim  ;D