Marco Polo (2014-16, 20 Bölüm)

Başlatan Ahmet Oktay, 19 Aralık, 2014, 12:04:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ahmet Oktay

Dün uyumadan 6. ve 7. bölümleri de izlemiştim, kalan 3 bölümü de bugün izledim. 8. ve 9. bölüm neyse de 10. bölüm mükemmel mi mükemmel. Çok iyi bir sezon finali, savaş sahneleri çok güzel. Sezon finaline benden 10/10.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 03 Ocak, 2015, 02:16:52
Dün uyumadan 6. ve 7. bölümleri de izlemiştim, kalan 3 bölümü de bugün izledim. 8. ve 9. bölüm neyse de 10. bölüm mükemmel mi mükemmel. Çok iyi bir sezon finali, savaş sahneleri çok güzel. Sezon finaline benden 10/10.
yazdıklarının altına imzamı atarım

Caped Crusader

5 bölüm izledim.Şu ana kadar herkesin söylediği gibi Kubilay Han müthiş.Öte yandan ben başrolü pek begenmedim.Polo için  zayıf kaldı ama geri kalan 5 bölümde bu görüşüm değişebilir.Dizinin bütçe olarak güçlü olması tasarlanan mekanlarda o dönemi bence çok iyi yansıtmış.Bir de şu ana kadar hiç Türk kelimesini duymadım biraz garip geldi.

İlk 5 bölüm notum 8/10

dean

Netflix diziye ikinci sezon onayını verdi.

Ahmet Oktay

Sürpriz olmamış, güzel haber :)

doktor1881

daha entrikalı bölümler bizi bekliyor

Harun Ça

Sezonu bitirdim genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Tarihi atmosfer güzel yansıtılmış herkes gibi bende Kubilay Han karakterinin Marco'nun önüne geçtiğini düşünüyorum. Benim en sevdiğim karakterse Hundred Eyes oldu özellikle Jia Sidao ile dövüşleri tekrar tekrar izlenilesi olmuş. Ve sezon sonundaki sürpriz gelişme daha ne entrikalar ortaya çıkacak bakalım.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Mic-Har - 11 Ocak, 2015, 22:57:23
Sezonu bitirdim genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Tarihi atmosfer güzel yansıtılmış herkes gibi bende Kubilay Han karakterinin Marco'nun önüne geçtiğini düşünüyorum. Benim en sevdiğim karakterse Hundred Eyes oldu özellikle Jia Sidao ile dövüşleri tekrar tekrar izlenilesi olmuş. Ve sezon sonundaki sürpriz gelişme daha ne entrikalar ortaya çıkacak bakalım.

Benim de en sevdiğim karakter Hundred Eyes oldu, muhtemelen diziyi izleyen büyük bir çoğunluğun da öyledir.

dean

Dün gece üst üste izlediğim son 3 bölümle diziyi bitirdim. Genel olarak bakarsak gerçekten alıştığımız dizi kalitesinin üstünde bir yapımdı. Özellikle teknik açıdan izlediğim neredeyse en iyi diziydi. Hikaye anlatımı sorunsuz gibi görünüyordu ama kusursuz olmadığını da kabul etmek lazım. İkinci sezonda çıtayı daha da yükseğe çekeceğine inanıyorum.

Mrtekin

İtkilenip, edindim.

Biraz sonra başlıycam.

Teşekkürler, Ahmet ve Doktorumuz.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 07 Mart, 2015, 22:08:38
İtkilenip, edindim.

Biraz sonra başlıycam.

Teşekkürler, Ahmet ve Doktorumuz.
bende teşekkür ederim senin izlediğin diziyede başlayacağım

Mrtekin

http://m.imdb.com/title/tt0488352/

"The Company".

Abi, casus dizilerini seviyorsan, bu diziye de muhakkak bir bakmanı isterim, çok mükemmel bir dizidir.
They drew first blood...

NIC

2. Sezon aralık 2015 yazıyor eli kulağında demekki

Ahmet Oktay

Henüz 2. sezonla ilgili ne poster ne fragman ne de başka birşey yayınlanmadı. Ben bu ay gelmesini beklemiyorum şahsen, umarım yanılırım ama :) Geçen yıl haftalık izlediğim dizilerin tatile girdiği dönemde Mozart In The Jungle ile birlikte iyi ikili olmuşlardı benim için.

Ahmet Oktay

Yüz Göz'ün geçmişinin anlatıldığı yarım saatlik özel bir bölüm yayınlandı. Ben oldukça beğendim.

Bu arada bölüm sonunda 2. sezonun 2016 yaz aylarında geleceğini duyurdular.