HOZCOMİCS'E TEŞEKKÜR

Başlatan s.b, 06 Ocak, 2015, 23:33:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 20 Haziran, 2018, 13:50:26
Şu ana kadar verilen oylara göre en çok satın alınan
21 oyla
GÖZLER VE KARANLIK

Gerçekten çok iyiydi.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,1263.0.html

Romanzi a Fumetti Bonelli serisi anketinin de açık ara birincisi idi

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,7382.0.html

tommikser

Gözler ve Karanlık ın iyi olduğunu hatırlıyorum.Hatta babam okuyunca baya beğenmişti.Ondan aklımda kalmış.

kedidiro

Filipinde bir adam
Esse gesse magazin
Gözler ve karanlık... Bunlar alıp arşive attıklarım ve okuduklarım. Bello bronco ile birkaç tommiks teksas ve swing de elimden gelip geçenler...  Hoz comics ilk göz ağrılarımızı tamamlayan yayınevi olarak çok saygı duyduğum bir yayınevi. Ne var ki artık benim için çok geçti. Yine de teşekkürler

Nemo

TEKSAS
SWİNG
TOM BRAKS
JUDAS
A. SPIDER MAN
İRON MAN-EXTREMİS
DYLAN DOG MAXİ
DYLAN DOG
DYLAN DOG RENK ÇÜMBÜŞÜ
GÖZLER VE KARANLIK
SIGHMA
DARWİN
STRİA
KAN BAĞI
Özel Alfa Ajanı

s.b

En az satın alınan PECOS BİLL. Sadece 9 kişi almış.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 21 Haziran, 2018, 17:14:15
En az satın alınan PECOS BİLL. Sadece 9 kişi almış.

Zamanında Haşim Beye demiştim ama o satacağından emindi.

darkwood

GÖZLER VE KARANLIK
SIGHMA
FİLİPİN DE BİR ADAM
DARWİN
STRİA
KAN BAĞI
DYLAN DOG MAXİ
DYLAN DOG
DYLAN DOG RENK ÇÜMBÜŞÜ
LONE RANGER
A. SPIDER MAN
Darkwood Sakinleri..

V

Judas ve Zembla   hariç hepsini almışım. Tam bir Hoz fanatiğiymişim de haberim yokmuş. Judasları almama sebebim harika kapakları ve özenli baskısı nedeniyle Tay serisini daha önce almış olmam. Keza Zembla' lardan da elimde yüzlerce sayı mevcuttu.
"İstemem,eksik olsun.."

xmenac

Hoz Comics denildiğinde aklıma ilk olarak renkli fumetti ve orijinal ebat comics edisyonları geliyor. Çok güzel öyküler yayınladılar.

yunusmeyra

her şeyden önce teşekkürler Hoz :)
"filipinde bir adam" gibi özelliği olan albümleri veya az sayılı serileri bir çırpıda yayınlayarak yollarına devam edebilirler miydi? veya "esse gesse magazin" türü çizgi roman sanatçıları, yayınları ve yayıncılığı üzerine içerikleri(fumetti başta)yayınlayan daha "özel" bir yayıncılık düşünmüşler miydi? bana sorsanız, çr yayıncılığının fan ve koleksiyoner kitlesine hitap eden bir yayıncılık ile yollarına devam etmelerini isterdim. ve evet, "pecos bill"e gösterilmeyen ilgi bir çok şeyin başlangıcı, belki de "sonu" oldu...
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yalcinerol345

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 22 Haziran, 2018, 11:25:01
her şeyden önce teşekkürler Hoz :)
"filipinde bir adam" gibi özelliği olan albümleri veya az sayılı serileri bir çırpıda yayınlayarak yollarına devam edebilirler miydi? veya "esse gesse magazin" türü çizgi roman sanatçıları, yayınları ve yayıncılığı üzerine içerikleri(fumetti başta)yayınlayan daha "özel" bir yayıncılık düşünmüşler miydi? bana sorsanız, çr yayıncılığının fan ve koleksiyoner kitlesine hitap eden bir yayıncılık ile yollarına devam etmelerini isterdim. ve evet, "pecos bill"e gösterilmeyen ilgi bir çok şeyin başlangıcı, belki de "sonu" oldu...
pecos Bill'in ilk sayısını heyecanla almıştım.Beklentimi karşılamamıştı.İkinci sayıyı almamıştım.Teksas Tommiks gibi ilk orijinal ilk sayıdan başlayacağını düşünmüştüm.

yunusmeyra

"Yayınlarınız forum anketlerimizde her zaman en çok satanlar arasında.
Ben hep açık konuştum. Artık konuşmuyorum... Çok satan neye göre kime göre... Sadece forumdakilere göre ise bu bir yanılsamadır...

Satış grafiğinin yıllara göre dağılımı nasıl ?
Teksas ve Tommiks'i 8 yılda sata sata bitiremedik. Ne diyeyim..."
ALTIN MADALYON E-DERGİ SAYI:1 (2012)"HOZ RÖPORTAJI" HASAN ANAÇ

Haşim Öz ile yapılan iki röportaj ve yayıncılık konusundaki bazı değerlendirmeleri için, Hanac'ın "altın madalyon e-dergi"de yayınlanan sayfalarını okuyabilirsiniz: altın madalyon sayı:1(2012) ve altın madalyon sayı:4(2013)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

gamlıbaykuş

Hoz Comics dönemi itibariyle Türkiye'de çizgi roman anlayışına büyük katkıları oldu. Orijinal ebatta Örümcek Adam,  Dylan Dog hele ki Gözler ve Karanlık için teşekkür ederim
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

973 üyemiz var. Oy kullananlar 48 kişi. Ha gayret hiç değilse 50 olsun.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN