Favori Çizgi Roman Kapağınız?

Başlatan Ralph, 09 Eylül, 2015, 22:50:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ralph

Evet beyler, bunu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama güzel bir derleme oluşturmak adına elzem gördüm bu başlığı. Benzeri varsa affola.

Herkes bugüne dek en çok beğendiği çizgi roman kapağını buraya koyuyor, bu kadar basit :) Böylece en güzel kapakları görmüş oluyor, güzel bir nostalji yapmakla beraber hafızamızı tazeliyoruz.

Comicslerin kapakları ve çizim tekniklerini çok daha fazla beğensem de Fumettilerin kapakları her zaman daha amatörce ama dha anlamlı olmuştur. Şöyle bir düşününce Martin Mystere'nin şu kapağı çok hoşuma gitmişti:

Siz de en sevdiğiniz kapak veya kapakları paylaşırsanız güzel olur.

nicholaihel

@Serhan

kalidor

Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Earl Norem'in bu çalışmasını çok beğenirim. Yanılmıyorsam SSOC serisindeki Ölüler Lejyonu adlı macera baz alınarak yapılan bu kapakta o Kuzey soğuğunu ağızlardan çıkan buharla iliklerinize kadar hisseder, Conan'a sıkıca sarılan kızın gözlerindeki korkuyu görür ve yaşayan ölülerin kan damlayan silahlarından öldürme arzularını dehşetle duyumsarsınız.

Bu kapak en az 30 yıllık olmalı. Demek Ak gezenlerden (White-walkers -GoT-) önce kışın ortasında başka bir ölüler taburu da varmış  ;)

http://barbarconan.blogspot.com/2015/06/earl-norem-veda.html
Crom! Ölüleri Say...