The Superior Spider-Man "Now" - Marmara Çizgi.....Evine Geri Döndü.....

Başlatan ercoktay, 29 Eylül, 2015, 21:29:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sakızlı Ohannes Paşa

Az önce satın aldım. Baskı, fontlar vs tatmin edici. Grafik çalışması biraz göze batabilir sadece. Hardcover, orijinal ebat ve sadece 25 tl. Kesinlikle kaçmaz  :)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Sakızlı Ohannes Paşa - 02 Ekim, 2015, 13:42:57
Az önce satın aldım. Baskı, fontlar vs tatmin edici. Grafik çalışması biraz göze batabilir sadece. Hardcover, orijinal ebat ve sadece 25 tl. Kesinlikle kaçmaz  :)

Orjinal boyutunda olmasını beklemiyordum ne yalan söyleyeyim. Bu habere sevindim işte bak. Umarım bir an önce başka yayınlarını da orjinal boy HC olarak görürüz. ..
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

battlehammer

idefix, babil ve kitapyurdunda hali hazırda bulamadım bunu ben.

xmenac

Bu fiyata orijinal ebat ve hardcover müthiş iş.

Umarım yüksek satış miktarlarına ulaşırlar. Bu kalitedeki kitapları uygun fiyatlarla okuyabilmek çok güzel. :)

pizagor

Eğer bir tanışma fiyatı değilse gerçekten harika. Böyle devam etsinler Guardians of The Galaxy'yi bile alırım :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Agamotto

Ön kapağında yazdığına göre bu seri 3 ayda bir yayınlanacakmış.

Agamotto

Alıntı yapılan: s.b - 02 Ekim, 2015, 11:29:04
Bu arkadaşlar yüksek adet satmanın imkansız olduğunu anlayınca tıpkı Heroes'de olduğu gibi işi yarı yolda bırakırlar.

İngilizce vikipediden baktım amerikada da toplam 2 ciltmiş bizde de 2 cilt olarak çıkmıştı en azından seriyi tam çıkarmışlar.

rumar80

Içinde Dying wish macerası (Amazing spider man 698-700) ve Avenging spider man 15.1 var sadece.
Şimdi aldım.

Nightrain

Bu adamların Facebook sayfası yok mu? Reklam sıfır resmen.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Ekim, 2015, 17:18:39
Içinde Dying wish macerası (Amazing spider man 698-700) ve Avenging spider man 15.1 var sadece.
Şimdi aldım.

O zaman fiyatı pek de o kadar iyi değilmiş.Superior Spider-Man'den daha çok Amazing'in son cildi olmuş.

rumar80

Biri 700. Sayı olmak üzere toplam 4 sayı
Bence de süper fiyat değil.

Bu arada panini anketinde müspet oy veren kimlerdi?

Hatırlayan var mı?

ilke

Konuyla ilgili benim anlamadığım bir durum var. Panini bu çizgi romana ISSN almış. Yani aslında o cilt bir kitap değil, dergi. 3 aylık yayınlanacaksa senede 4 adet çıkacak demektir. Fakat ISSN aldığınızda, yeni sayı çıktığında eski sayıyı piyasadan toplatma zorunluluğunuz vardır. Yani 2. sayı çıktığında 1. sayı rafta olamaz. Ha niye ISBN değil de ISSN derseniz, ISSN vergisi %1. ISBN ise %8.

Satış sitelerinde bulamamanızın sebebi de bu aslında. Dergi aratıyorsunuz. Yani milliyet sanatı kitap sitelerinde aratmak gibi bir durum. Bana ulaşan bilgiye göre şu an D&R dışında hiçbir yere mal vermeyeceklermiş. Ama tabii değişir mi değişmez mi bilemem.

Fiyat olarak da eğer gerçekten 4 fasikül yani 96 sayfaysa, 25 lira çok da ucuz diyemeyeceğim.

nikopol

Agamotto

O zaman ISSN almaları kötü olmuş toplatma zorunlulukları varsa ve internetten satılmayacaksa. Ve de ilk cildi ya eksik basmışlar ilk sayının fiyatını az tutmak için ya da ikinci cildi kalın basacaklar. Çünkü bunun yabancı versiyonunda soft cover olanda superior 1-5 arası varken hard cover 698 den başlayıp 5. sayıda bitiyor. Bende 2 günlük arayışlar sonucu anca kasada bulabildim. Görevliye çizgi roman reyonuna daha fazla satmaz mı diye sorduğumda onların satmadığını bununsa 1 günde tükendiğini söylediler zaten ben sonuncuyu aldım :) Bu arada şunu da söylemek lazım yurt dışındaki kalitede bir çizgi roman basmışlar ve de içinde ant man filminin reklamı var :) ve de yaklaşık 128 sayfa yani öldüren şakanın 2 katı. Çevirmeni de heroes'un çevirmeniyle aynıymış :)