Kung Fu

Başlatan deniz240, 07 Aralık, 2021, 23:18:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz240

Selamlar,

Kung Fu cizgi romani 70li yillarda cikti sanirim, kac sayi cikti bilginiz var midir?

Tesekkurler.

hanac

Alıntı yapılan: deniz240 - 07 Aralık, 2021, 23:18:02
Selamlar,

Kung Fu cizgi romani 70li yillarda cikti sanirim, kac sayi cikti bilginiz var midir?

Tesekkurler.

Bilse bilse V arkadaşımız bilir.

DAMPYR

Alıntı yapılan: deniz240 - 07 Aralık, 2021, 23:18:02
Selamlar,

Tesekkurler.
Kung Fu'nun Ölümcül Elleri (1974-1977). Klasik bir dövüş sanatları çizgi roman. Kaplan Oğullarının kökeni. Black Tiger, Bob Diamond ve Lin Sun'un sahip olduğu tılsımlar, kaplanın gücünü açıp düşmüş ustalarının intikamını almalarına izin veriyor
Bu, baba-baba dövüşü ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok bükülme ile heyecan verici bir seridir. Koleksiyon 31 sayı içeriyor.
Sanırım Sorunun Cevabı Budur...

rumar80

Bu bahsettiğin Marvel tarafından yayınlanan Kung fu magazin dergisi. İçinde sadece çizgi roman yok, aynı zamanda kung fu ile ilgili bilgiler, röportajlar vs var. Çizgi roman olarak ta o dönemde Marvel'ın yakın dövüş ustalarının neredeyse hepsinin maceraları var. Hatta bir kısmının yazarı da Chris Claremont. Ama bahsedilen bu seri mi gerçekten bilmiyorum.
   Benim hatırladığım bir seri vardı. Hatta sadece Kung fu değil, Avengers'a Türk adları verilerek maceraları yayınlanmıştı. Büyük ihtimalle korsan bir şeydi ama bu konu ile ilgisi var mı emin olamadım.

deniz240

Cok tesekkur ederim cevaplariniz icin...

Gabby

Döneminde yayınlanmış aşağıdaki reklam anonsunun izini sürdüğümde, yayın tarihinin 1975, yayıncının da "İnter Neşriyat" olduğu bilgisine ulaştım. Dönemin nabzına göre çeşitli ama uzun ömürlü olmayan yayınlar gerçekleştirmiş bir yayınevi. Yayıncının adı Bülent Hazer olarak geçiyor... umarım işinize yarar.