The Flash Klasik Seri - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 06 Kasım, 2018, 17:34:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

yalcinerol345

nihayet bir klasik seri yayınlanacak.Çok sevindim.

Nightrain

Kesin alıyorum bunu. Fiyatı uygun olur umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Daha önce fasikül olarak okumuş olduğum bir seri. Özellikle Wally West Flash'ı sevenler için okuması çok güzeldir. Geoff Johns'dan dolayı Flash dizisi de fazlaca bu seriden esinlenmiştir.

Nightrain

Önce Mark Waid dönemini bassalardı keşke.

hanac

gamlıbaykuş

Bu seriden olumlu bir geri dönüş alırlarsa belki basarlar. Benim temennim de bu yönde.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

connyapku

Klasik seri oldugu icin Flash da olsa alirim. Daredevil klasik seriyide yayinlasalar ne guzel olur.

İdrava

dean

Animvader

Klasik Seri derken aslında bu seri için yanlış olmuş. Siyah beyaz basılan essential serisi bizde klasik adı altında çıkmıştı. Bu seriler ise kahramanların belli bir yazar tarafından yazılan dönemlerini içeriyor. Orjinal adları ise Flash by Geoff Johns, Mark Waid, Batman by Doug Moench, Wonder Woman by George Perez gibi oluyor.

Nightrain

Geoff Johns'lu dönemi iyi satarsa, The Flash by Mark Waid ve The Flash by Grant Morrison & Mark Millar ciltlerini de basarlar belki.

Umut fakirin ekmeği işte. ;D

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Kasım, 2018, 14:30:29
Geoff Johns'lu dönemi iyi satarsa, The Flash by Mark Waid ve The Flash by Grant Morrison & Mark Millar ciltlerini de basarlar belki.

Umut fakirin ekmeği işte. ;D

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Alacak arkadaşlara şimdiden iyi okumalar. Ben bu fiyata, saman kağıda basılmış bir çizgi romanı almam, evime de sokmam! Yeni fiyat politikaları ile Arkabahçe'ye başarılar diliyorum.