The Flash Klasik Seri - Arkabahçe Yayıncılık

Başlatan dean, 06 Kasım, 2018, 17:34:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

hennessy

Hayallerde kalır benim için bu paraya alamam.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

Ya 500 sayfa veya ciltli ve şömizli filan herhalde.

Edit: 448 sayfaymış orijinali.

yalcinerol345

dean

HacıGeraltEmmi

Pegasus

Fuarda fiyatını sorup stanttan ayrılmam bir oldu.

İdrava

Valla 2 yıldır bu sitedeyim. Hiç bir fiyatla ilgili bu kadar sinirlendiğini hatırlamıyorum. Saman kağıdına bu fiyata basıpda ondan sonra ülkede çizgi roman okunmuyor geyiğini yapmasın hiç kimse. Öyleki biz çizgiroman sevenleri bile soğutacak hamledir bu. Ben çalışma arkadaşlarıma çizgi romanlarımı verip yeterki okuyucu kazanalım diye uğraşan bir insanım. Ama az biraz bunu bu yayınevinde düşünsün. Tamam para kazansın ama kimseyi aptal yerine koymasın. Zaten en pahalı yayınlar arkabahçede. Bi de 2 katı fiyat koymuşlar. Herşeyden önce bilinmeliki bizler okuyucuyuz, aptal yerine konulup yolunacak kazda değiliz.

İdrava

Bu sinirin üstüne stan lee ölmüş onu öğrendim ya :'(

tommikser

Alıntı yapılan: Nightrain - 06 Kasım, 2018, 18:34:16
Kesin alıyorum bunu. Fiyatı uygun olur umarım.

Arkabahçe arkadaşımızı bile küstürmüş.Helal olsun bu yayın politikasına diyorum

Animvader

Kuşe kağıda bassalar kaç para olacaktı demek ki.

rumar80

Maalesef Arkabahçe bunu sıklıkla yapıyor. Şu an için en pahalı yayınlar onda. Sonra da batıyoruz diye ağlıyorlar. Zamanında orjinal seriyi okumuş biri olarak beğendiğimi söylesem de, kimseye al diyemem, vebale giremem.

dean

Yazar Geoff Johns, Flash'ı devraldığında onu yeni nesil için baştan tasarlamaya karar verdi. Artık Geoff'un unutulmaz beş yıllık çalışması Wally West'i, yaşayan en hızlı adamı tekrar tecrübe edebileceksiniz.

Flash paralel bir dünyaya erişmek için zaman ve mekânı aşar. Bu dünya tek bir önemli fark haricinde bizimkinin bir yansımasıdır; orada hız gücü yoktur.

Tüm Speedster'ların yeteneğini aldığı güç kaynağından mahrum bu dünyada Flash hiç var olmamıştır ve burası maske takan herkes için tehlikeli bir yerdir. Güçlerini kaybeden ve kolluk kuvvetlerinin peşine düştüğü Wally West'in, hayatta kalmak ve kaçmak için en az güveneceği kişiler olan Rogue'lardan yardım istemekten başka çaresi yoktur.

Sayfa Sayısı: 368
Etiket Fiyatı: 76 TL

eyoruk

Alıntı yapılan: frodo - 12 Kasım, 2018, 16:27:26
Etiket Fiyatı 76 TL
Dün gördüm, baktım beğendim tam alacaktım bakmadım fiyatına "zaten %20 düşecek ne kadar olaibilir ki diye.." son anda bir baktım vay dedim geri döndüm.
İnternet %50 indirimi ile alırım ya da 2.el alırım.Daha 65 liraya yükseldi diye Batman Cadılar Bayramını almadım.

Diğer The Flash serisi bitti mi bu arada sormuş olayım ?