2019 NİSAN AYI EN İYİ KAPAK

Başlatan s.b, 12 Mayıs, 2019, 13:00:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Zagor 205-Mortimer Son Perde                Zagor Klasik Maceralar Dizisi 11                Yeni Amazing Spider-Man 5

Yalnız Kurt ve Yavrusu 21                       Yalnız Kurt ve Yavrusu 20-              Wonder Woman 2-İlk Yıl
   Ölümün Tatlı Kokusu                                    Zehir Tadı

Valerian 2-Bin Gezegen İmparatorluğu                TOKYO GUL RE 7                             Suikast Sınıfı 15

Star Wars Darth Maul 2                        Sherlock Holmes ve Suç Dolu Sokaklar         Sherlock Holmes ve Nekronomikon

Shazam!-Kötü Canavarlar Topluluğu 1    Seraph of the End-Kıyamet Meleği 12     Rick and Morty 8

Rick and Morty 7                                         Noragami 9                                  Noesis 2-Anılmayan

Kara Kahya 7                                        Kara Girdap                                   Hayali Küçük Ali

Fahrenheit 451                                      ERGENEKON DESTANI                      Dylan Dog 50-Deliliğin Uçurumları

Efsane-Çizgi Roman Serisi 1                     Şampiyon-Çizgi Roman Serisi 2          Deha-Çizgi Roman Serisi 3

DC Catwoman Tweety and Sylvester           Captain America Steve Rogers        Martin Mystere Sayı 191-Kimeralar
                                                               Çok Yaşa Hydra     

Aşıklar ve Diğer Şeyler                                        Archangel

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

s.b

Nisan ayı kapak anketimiz başladı.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Catwoman Tweety and Sylvester kapağını çok beğeniyorum. Haliyle oyum bu kapağa  :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

aa

Sherlock Holmes ve Suç Dolu Sokaklar
Esse Gesse Hayranı...

hanac

Dylan Dog 50-Deliliğin Uçurumları

ghostrider

Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

peder clemente

Sherlock Holmes: Suç Dolu Sokaklar

pizagor

Oyum DC Catwoman Tweety and Sylvester kapağına...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Özel Alfa Ajanı

ZGeralt

Sherlock Holmes ve Suç Dolu Sokaklar'a verdim oyumu.

nicholaihel

tenten

Bu ayın kapakları biraz zayıf gibi geldi bana. Bazen mükemmel kapaklar aynı aya denk gelebiliyor.
Zagor KM 11 dedim.

V

Aşıklar ve Diğer Şeyler'in mütevazi ama bir o kadar da mânâ yüklü kapağına oyum..
"İstemem,eksik olsun.."

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Oylamada son durum :

Kullanılan Oy Sayısı: 68

Zagor Klasik Maceralar Dizisi 11 ............................. 11

Sherlock Holmes ve Suç Dolu Sokaklar .................... 9

DC Catwoman Tweety and Sylvester ........................ 8