2020 Şubat - Çizgi roman listesi

Başlatan afu, 06 Şubat, 2020, 14:52:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

memospinoz

Alıntı yapılan: caretta - 06 Şubat, 2020, 20:20:01
Renkli Teks, Maksi Zagor ve Ken Parker iyi haber. İnşallah Lal Kitap Aylık Zagor ve KM Zagor'u 15 Şubat gibi yayınlar. Öyle ayın 25-26 sını bulmaz. Teks Aylık ve Klasik sayıları sormuyorum. Ne çıkarsa kabulüm...

Şaka yapmıştım. Pazartesi çıkıyor Lal yayınları.  ;D

Zagor Klasik Maceralar Dizisi : 112 : Cehennemin Anahtarı-Delaware-Ward Kardeşlerin Altınları-Şiddet
Zagor Klasik Maceralar serisinin 112. Cildinde, geçen ciltte başlayan kahramanlarımızın ve Bat Batterton'un şeytana tapanların tarikatı ile olan mücadelesi sona ererken, Gallows Kalesinden kaybolan altınların peşinde nefes nefese yeni bir macera başlıyor.

Zagor Sayı 215 : Yeraltı Üssü
Hellingen, Akronluların kendi kendine çalışmaya başlayan makineleri sayesinde tekrar canlanır. ABD ordusu bu çılgın dahinin bilgisinden yararlanmak ister ama kahramanımız buna karşı koymaya çalışmaktadır.
Dylan Dog Sayı 60 : Katil Doğanlar
Maceramız Hollywood yapımı aynı isimli filme göndermeler içerse de işin içinde kahramanımız olunca doğaüstü olaylardan kaçmak mümkün olmuyor.
Martin Mystere Sayı 196 : Var Olmamış Dünya Kupası
Martin Amca ve Java yapılıp yapılmadığı kesin olarak belirlenemeyen bir Dünya Kupasının düzenlendiği yere, "Ateş Toprakları"na giderek, Nazilerle ilgili büyük bir gizemin peşine düşüyor.

pizagor

Çizgi Düşler, Alita'nın ikinci sayısını bu ay çıkarıyor.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

haziran00

Alıntı yapılan: memospinoz - 16 Şubat, 2020, 02:07:37
Şaka yapmıştım. Pazartesi çıkıyor Lal yayınları.  ;D

Zagor Klasik Maceralar Dizisi : 112 : Cehennemin Anahtarı-Delaware-Ward Kardeşlerin Altınları-Şiddet
Zagor Klasik Maceralar serisinin 112. Cildinde, geçen ciltte başlayan kahramanlarımızın ve Bat Batterton'un şeytana tapanların tarikatı ile olan mücadelesi sona ererken, Gallows Kalesinden kaybolan altınların peşinde nefes nefese yeni bir macera başlıyor.

Zagor Sayı 215 : Yeraltı Üssü
Hellingen, Akronluların kendi kendine çalışmaya başlayan makineleri sayesinde tekrar canlanır. ABD ordusu bu çılgın dahinin bilgisinden yararlanmak ister ama kahramanımız buna karşı koymaya çalışmaktadır.
Dylan Dog Sayı 60 : Katil Doğanlar
Maceramız Hollywood yapımı aynı isimli filme göndermeler içerse de işin içinde kahramanımız olunca doğaüstü olaylardan kaçmak mümkün olmuyor.
Martin Mystere Sayı 196 : Var Olmamış Dünya Kupası
Martin Amca ve Java yapılıp yapılmadığı kesin olarak belirlenemeyen bir Dünya Kupasının düzenlendiği yere, "Ateş Toprakları"na giderek, Nazilerle ilgili büyük bir gizemin peşine düşüyor.

Bugün çıktılar, birde sürpriz var

Nemo

Özel Alfa Ajanı

haziran00

Nemo

...ama hemen alamayacaklar icin azicik citlatsaydiniz :)

Revolution deyin ben anlarim :P
Özel Alfa Ajanı

sultanhisar

darkwood

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Şubat, 2020, 18:49:27
...ama hemen alamayacaklar icin azicik citlatsaydiniz :)

Revolution deyin ben anlarim :P

Alıntı yapılan: sultanhisar - 17 Şubat, 2020, 19:54:04
Bence zagor origins...

Her ikisi de güzel olur..
Darkwood Sakinleri..

elliot

eski zamanlardan bir dost gelse
-puxa vida
dese bir kez daha
ne güzel olur....
vay canına deriz...
gitmemiş....
sevgi ve saygılarımla..

caretta

Sürpriz yayının ne olduğunu bilen lütfen yazsın.Büyülü Rüzgar veya Zagor Origin ise siparişime ekleyeceğim.
Mister No ise onunla ilgim yok.

haziran00

caretta

Lal Kitaba telefon ederek sordum.Zagor Origins ve Mister No Revolution çıkacakmış.

AU4

birileri söylesin lütfen. merak içinde kaldım.

Nemo

Alıntı yapılan: caretta - 18 Şubat, 2020, 14:05:54
Lal Kitaba telefon ederek sordum.Zagor Origins ve Mister No Revolution çıkacakmış.

Bunlara ek olarak, Mister No yeni maceralar serisi de cikacakmis yine mart ayinda :) Ben de bir dostumdan ogrendim :) Kapak ici yazisini gonderdi. Zagor origin ve Mister NO Revolution donusumlu olarak iki ayda bir yayinlanacak yazmislar. Mister NO Yeni maceralar ise aylik olarak yayinlanacakmis.
Özel Alfa Ajanı

xmenac

Nihayet soru işaretleri giderildi, teşekkür ederiz açıklama yapan üyelere.

Yayınevinin yeni çıkan sayısında duyurduğu serilerin adını forumda açık açık yazmak yerine parça parça tarif etmek de nedendir anlamış değilim. Sohbet esnasında duyulan bir durum olsa açıklanmamasını anlarım da zaten duyuru yapılmış, başka üyeler de merak etmiş veya sipariş vermeden önce öğrenip duruma göre toplu sipariş etmek istemiş, buna rağmen açıklanmamış.