Tex Klasik Seri Devam Etsin Kampanyası

Başlatan hanac, 17 Temmuz, 2023, 10:21:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YzbVolkan

Lal klasik seriye kesinlikle devam etmeyecek. Batuhan bey soyledi.

Hepsinin korsan cevirisi basilmis. Bosuna kampanya yapmayın.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

Perpetual

Kampanyalar karar değiştirtmek için değil midir ? İsteğimizi belirtmek niye boşuna olsun ?!?!
7. Biriktirici

Mrtekin

İlgisi dolayısı ile mesajı yeniden buraya da aldım.

İlgili yayım çetelesine göre Türkiye'de yayımlanmayan sadece 40 sayı kalmış. En büyük ara Çizgi Düşler ile Alfa Tex arası 23 sayı.

Yani 710 sayı Tex'den Türkiyede yayımlanmayan sadece %6'lık kısım. Klasik Texciler imkanları varsa; Alfa-Galaksi-Ad/de ve Aksoyu toplasınlar.

Keza: Teks'i fazlara (Altın Klasik/Yeni(Aylık) şeklinde ayırmanın Tex'e kötülük olduğuna inanıyorum. Tex külliyatı bir bütündür, çizerler ve jenerasyonlar arası (ki çoğu eski çizer günümüz çizerlerine nal toplatır.) bayrak yarışıdır: her neslin sanat ve dolaysıyla Western yorumu biraz değişir, değişmelidir de; olaya biraz da bu gözle bakmak lazım.
They drew first blood...

orhan şafak

Ey lal kitap duy sesimizi ileri bir yaştaki biz tex okur ve koleksiyonerlerinin çizgi roman dünyasındaki son arzusu altın serinin kaldığı yerden devam etmesidir limitli olarak da olsa basın lütfen bu texleri sizlere sevgimiz ve güvenimiz sonsuz.Saygılarımla.

Mrtekin

Alıntı yapılan: orhan şafak - Bugün, 21:41:24Ey lal kitap duy sesimizi ileri bir yaştaki biz tex okur ve koleksiyonerlerinin çizgi roman dünyasındaki son arzusu altın serinin kaldığı yerden devam etmesidir limitli olarak da olsa basın lütfen bu texleri sizlere sevgimiz ve güvenimiz sonsuz.Saygılarımla.

İyi de siz zaten şimdiye kadar korsan sitelerden bastırıp kendi külliyatınızı oluşturmuşsunuz.

Bu serzeniş ve kampanya; bence, korsana ucundan kıyısından bile bulaşmayan Texseverlerin hakkı...

Noluyor: korsanını zaten bastırdığınız kitap: resmi telifli olarak yayınlandığında ve de siz satın aldığınızda, korsana verdiğiniz destek nötralize mi oluyor? Yanlış bir işe başta yanlış diyelim.

Keza; yayınevi salak mı: sizin korsan bir şekilde ulaşıp bastırabildiğiniz materyali neden riske girip kendi bassın???
They drew first blood...

orhan şafak

Mr Tekin nerden çıkardın benim kitap bastırdığımı be yaa ben kiim kitap bastırmak kim kimle karıştırdın  eni :D

Kinowa59

Korsan kitap bastıran  ve bu kitapları kitaplığına koyan Şahıs kendi itiraflarıyla   Sayın Sinan Başak oluyor. Ben Sayın Orhan Şafaktan öyle bir itiraf okumadım.