Titans

Başlatan dean, 02 Şubat, 2015, 20:28:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Titans ikinci sezona Deathstroke geliyor. Hem de maaile. Slade Wilson'ın dizide görüneceği daha önce açıklanmıştı. Şimdi de Jericho ve Ravager için oyuncu seçimleri başladı.

Nightrain

1.sezonu beğendiğimi pek söyleyemem. Öncelikle efektler oldukça kötüydü. Kısıtlı bütçe ile çok fazla CGI gerektiren 3 karakter eklemişler: Raven, Starfire ve Beast Boy. Dizinin bütçesi ne kadar bilmiyorum ama Garfiled'in kaplana dönüştüğü sahneler bayağı sırıtıyordu. Starfire tam bir felaketti. Karakterin siyahi olmasını geçtim, sürekli fahişe gibi giyinmesi ve vücudunun sadece güçlerini açığa çıkarttığında turuncu olması canımı sıktı. Raven'in hikaye bayağı zorlama bir şekilde ilerledi. Şunlardan ikisi yerine, hikayeye Roy Harper eklenseyd daha iyi olurdu sanki. Robin ve Donna'dan sonra dizinin en iyi 2 karakteri olan Hawk ve Dove'un sadece 2 bölüm gözükmesine bir anlam veremedim.

Ne kadar doğru bilmiyorum: dizi normalde 12 bölümmüş, sezon finalini alıp, 2.sezona şutlamışlar. Donna'yı canlandıran kadın "sezon finali için bana kostüm dikiyorlar" demişti. Raven ve Starfire gerçek kostümlerini giyiyorlarmış. Hatta Dick Grayson'da Nighwing kostümünü giyiyormuş.

Deathstroke'un 2.sezonun kötüsü olmasına sevindim. Muhtemelen The Lazarus Contract tarzı bir hikaye işlenecek.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Superboy'u canlandıracak aktör belli oldu. Karakteri Joshua Orpin oynayacak.

Nightrain

Iain Glen Bruce Wayne rolüyle,  Esai Morales Deathstroke rolüyle, Drew Van Acker Aqualad rolüyle diziye katılmış. Aqualad söylentisi ilk çıktığında, Kaldur'ahm olur kesin diyordum, Garth olacakmış. Superboy, Deathstroke, Lady Deathstroke, Jericho, Bruce Wayne derken, 2.sezon bayağı kalabalık olacak anlaşılan. WB, yeni sezon için çok ciddi bir bütçe ayırmış.

Keşke Arsenal ve Wally West'te katılsa.

Nightrain

2.sezon çok kötü. İnanılmaz kötü bir kurgusu var. Mevzuya bir türlü giriş yapamadılar. 3 bölüm kaldı bitmesine, hâlâ dişe dokunur bir olay olmadı. Dizide sürekli bir buhran havası var ve bitmiyor. İşin garip tarafı bu sezon çok kötü gitmesine rağmen 3.sezon onayını aldı. Eğer doğruysa,  3.sezon; Wally West, Roy harper, Miss Martian, Bumblebee ve Blue Beetle diziye giriş yapacakmış. HBO umarım adam eder bu diziyi.

-brendon-

Dc dizileri arasında bence en güzeli,hiç sıkılmadan izletiyor kendini.Yavaş yavaş Nightwing geliyor..

afacanx

aslında 2. sezon'un sezon finali güzel olsaydı aklımızda güzel kalırdı. arkadaş adam bir nightwing'e dönüşemedi, sanki bana batman. yani severim karakteri ama bu kadar da değil ki kardeşim.

dean

Şuraya bir üçüncü sezon fragmanı bırakayım.

https://www.youtube.com/watch?v=6ttU1iKSpdA

afacanx

bu defa sanki olacak gibi ne dersiniz?