Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022)- Phase 4/5 - Toplamda 28.Film

Başlatan dean, 25 Ekim, 2016, 15:10:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Spider-Man'i rezil ettiyse umarım bunu da rezil eder.

hbegec

Sam Raimi Spider-Man in başına gelen en güzel şeydir Tobey Maguire ile beraber.İlk iki film gayet güzel ve keyiflidir hatta 2. film benim için en iyi çizgiroman filmlerinin başında gelir.Mesela benim spider-man okurken hep düşündüğüm bir şeyi de gerçekleştirmiştir Sam Raimi.Çizgiromanlar da ağlar Peter'ın yaptığı bir mekanizmayla bileklerinden atılır,bana da hep saçma gelmiştir,adam örümceğin orantılı gücüne sahip,duvarda yürüyebiliyor,inanılmaz sıçrayabiliyor,feci çevik ve hızlı,tehlikeyi haber veren örümcek hisleri var ama ağ yok!!! hadi canım sende..Sam Raimi'de benim gibi düşünmüş olacak ki organik olarak peter'ın bileklerinden çıkartmıştı ağı.Ama örümceklerde kıçından çıkıyordu filmde neden öyle değil diyeninde kalbini kırarım söyleyeyim.Hatta May Yenge tam bir May yengedir.Herşey olması gerektiği gibidir.Artık sıkıldım teenage peter görmekten yıllardır sıktı bu olay ben artık daily bugle'da açlışan yetişkin fotoğrafçı parker görmek istiyorum.Sam Raimi serisine sallayanlarla çizgiroman konuşulması abesle iştigaldir.

dayıcomics

Arkadaşlar ben burada neden beğenmediğimi söylersem kavga çıkar. Hayrettin hocam şöyle yaparım böyle yaparım, zaten çizgi romandan anlamaz bunlar demiş. Bunları da şahsıma yapılmış hakaretler olarak algılıyorum. Sizlerin yaşını bilmiyorum , ben 40 yaşında 30 küsur senelik örümcek adam okuyucusuyum hatta fanatiğiyim desem daha doğru. Dolayısıyla benim bu filmleri sevmem mümkün değil çünkü ben bilim adamı nerd Peter Parker'ı seviyorum, Raimi filmlerindeki şapşik loser Peter Parker'ı sevmiyorum. Diyeceklerim bu kadar, mesaj kutum açık özelden devam edebiliriz bu konuya isteyenle.

dean

Pandemiden etkilenen film 5 Kasım 2021'de vizyona girecek.

dean

Spider-Man 3'ün ertelenmesi ile birlikte Doctor Strange in the Multiverse of Madness bir kez daha ertelendi. Yeni vizyon tarihi 25 Mart 2022.

dean

Çekimleri Londra'da devam eden filmin kadrosuna Xochitl Gomez, Miss America (America Chavez) rolüyle katıldı.

dean

Filmim çekimleri aynı Spider-Man: No Way Home'da olduğu gibi olağanüstü bir gizlilikte yapıldı. Artık çekimler bitmek üzere. Son haftasına girildi. Resmi olarak açıklanan America Chavez dışında hiçbir yeni oyuncu açıklanmadı. Filmde villain olarak kim izleyeceğimiz bile bilinmiyor. Şu ana kadar gelen tek set fotoğrafı ise aşağıdaki fotoğraf oldu.

Nightrain

Yeni bir sızıntı var. Spoiler içine alıyorum;

[spoiler] sızan bir bilgiye göre, Fox evreninden bir karakter Wanda ile vs. atacakmış ve o karakter Prof X olacakmış. Anlaşılan, Fox evreninden bir kaç karakteri MCU'ya getirecekler.[/spoiler]
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Ağustos, 2021, 22:21:16
Yeni bir sızıntı var. Spoiler içine alıyorum;

[spoiler] sızan bir bilgiye göre, Fox evreninden bir karakter Wanda ile vs. atacakmış ve o karakter Prof X olacakmış. Anlaşılan, Fox evreninden bir kaç karakteri MCU'ya getirecekler.[/spoiler]

Dünden beri ortalık yine karıştı bu dedikodularla. Haberi ana kaynağı Fox evreninden bir karakter diyor. Sonra başkaları karakter şu karakter bu diye olaya atlıyor. Gerçek de olabilir zira Kevin Feige ile Patrick Stewart bir buçuk sene önce görüşmüşlerdi.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde MCU içi ve MCU dışı her karakteri görme şansımız var. Bu filmde sınırsız ihtimaller var. Hatta işi bir adım ileri götürüp, Avengers 5'de ki Secret Wars olmasını bekliyoruz. Kang'e karşı verilecek büyük savaşta Hugh Jackman, Tobey Maguire, Michael Fassbender, Ben Affleck, Eric Bana vb. istedikleri herkesi filme getirebilirler. Ama ne olursa olsun Multiverse Saga bittiği zaman Deadpool dışında evli evine köylü köyüne dağılacak. Sacred Timeline tekrar düzene girdiğinde Sacred Timeline'ın kendi X-Men ekibi yeni kadro ile MCU'da yer alacak.

Nightrain

Konsept art sızdı 1 tane:

[spoiler] Wanda, Prof X ile kapışıyor bayağı. Söylentiye göre filmde Illuminati olacak ama çizgi romandakinden faklı bir ekip olacak. Diğer bir söylenti de Wanda bu ekibin içinden geçecekmiş. [/spoiler]

dean

Nightrain

eyoruk

Beklediğimiz gibi gelsin,geçsin yeter.Geç olsun güç olmasın  ;D Bu filmler Galaxy 3.film ile birlikte çok önemli artık.X-Men F-4 gelecekse belli etmeleri lazım

Nightrain

dean

Aşırı iyi ya. Sam Raimi'nin dokunuşu hemen kendini belli etmiş. Görsel anlamda aşmış duruyor.