Thor: Love and Thunder (2022) - Phase 4/6 - Toplamda 29.Film

Başlatan dean, 20 Temmuz, 2019, 13:52:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Avengers filmleri dışında Marvel Cinematic Universe'te dördüncü filmlere aşina değiliz. Hatta solo karakterler için dedikoduları bile dönmezdi. Iron Man'e bile dördüncü film yapılmadı. Bunu kıran ilk solo karakter son çıkan haberlere göre Thor olacak. Uzun zamandır Thor: Ragnarok filminin yönetmeni Taika Waititi, Marvel ile yeni bir film için görüşüyordu. James Gunn'un ayrılığı sonrası bu filmin Guardians of the Galaxy Vol.3 olabileceği bile konuşulmuştu. Lakin Waititi'nin Thor odaklı film yapma istediği kendisi tarafında söylenen bi'şeydi.

Thor'un Marvel Cinematic Universe yolculuğuna baktığımız zaman Thor: Ragnarok'tan önce ve sonra diye ayrım yapabiliriz. Ragnarok ile birlikte Thor karakterinde ve solo filmlerin kalitesinde ciddi bir değişiklik yaşandı. Thor resmen evren içerisinde yeniden keşfedildi. Thor: Ragnarok, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame karakteri her zamankinden daha popüler hale getirdi. Bunun mimarlarından Waititi'nin yeni filmi çekmek istemesi ve Marvel'ın Cosmic evrene ağırlık vermek istemesi Thor 4'ü olası kıldı.

Şu an için hiçbir detay bilmiyoruz. Bildiğimiz tek şey Taika Waititi'nin şimdilik Akira filmi bıraktığı ve Thor 4 ile ilgileneceği. Comic-Con sonrası belki bazı detaylara ulaşabiliriz.

Nightrain

Taika Waititi'nin hem yazıp hem yönetecek olması harika. Acaba Guardians of the Galaxy vol 3'ten önce mi gelecek sonra mı? Umarım tamamen kozmik bir film olur. Bu gece filmi duyururlar inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 20 Temmuz, 2019, 14:14:20
Taika Waititi'nin hem yazıp hem yönetecek olması harika. Acaba Guardians of the Galaxy vol 3'ten önce mi gelecek sonra mı? Umarım tamamen kozmik bir film olur. Bu gece filmi duyururlar inşallah.

Sonra olur diye tahmin ediyorum. Guardians of the Galaxy vol 3'ün pre produksiyon'u daha ilerde. Hikaye anlatımı açısından da öyle gibiydi Avengers: Endgame'de.

Nightrain

Sonra geçmesini istiyorum. Malum, Thor ekibe katıldı.

dean

Filmin ismi Thor: Love and Thunder oldu. Vizyon tarihi ise 5 Kasım 2021. Chris Hemsworth ve Tessa Thompson elbette geri dönüyor. Filmin en büyük sürprizi ise Natalie Portman. Serideki başrolüne geri dönüyor. Üstelik Thor'un kendisi olarak. Filmde Jane Foster'ı Thor olarak izleyeceğiz.

Agamotto

MCU'da Jane Foster tekrar gelmez diyordum. Ya da farklı bir oyuncu bulurlar belki diye düşünmüştüm. Şaşırtıcı oldu açıkçası. Ama Jane Foster yerine Beta Ray Bill olayına da girebilirlerdi.

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 21 Temmuz, 2019, 09:31:05
Ama Jane Foster yerine Beta Ray Bill olayına da girebilirlerdi.

Jason Aaron run'ından esinlenecekler bu film için.

hanac

Thor: Ragnarok'u çok beğenmiştim. Devam etmesine sevindim.

hanac

Nightrain

Filmin en büyük sürprizi Natalie Portman oldu. Kevin Feige, Jane Foster'in bir daha dönmeyeceğini söylemişti. Neyse, Nat bebeğim Thor oluyor. :D İlerde kendisinin başrol olduğu bir Thor filmi bile gelir. Artık evrende 2 tane Thor olacak. :o

Nightrain

dean

Taika Waititi filmin senaryosunu tamamlamış.

Nightrain

rumar80

Haydi hayırlısı.
  Ama Sif arada kaynadı ve Balder hiç olmadı.  Bunlar beni üzen noktalar.

dayıcomics

Bu adam gene rezalet bir Thor filmi çekecek. Russo kardeşler, Waititi'nin parçaladığı Thor'u toparlamak için 2 filmdir uğraştı. Hah tamam Thor şimdi oturdu derken, Waititi gene sulu zırtlak bir Thor çıkartacak karşımıza.