Spider-Man: No Way Home (2021) - Phase 4/4 - Toplamda 27.Film

Başlatan dean, 27 Eylül, 2019, 19:21:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kauss

Bana kalırsa eh türünde bir filmdi.
[spoiler]Wilem Dafoe muhteşem oynamış.
Green Goblin ne zaman bu kadar güçlü olmuş açıkcası hatırlamıyorum. Adam bildiğin spider'ı döve döve kaç katı aşağı indirdi.
Strange'i bana kalırsa oldukça güçsüz göstermişler. Dövüş namına hiç bir şey yoktu. 3 tane örümcek var oradan oraya koşuşturup duruyorlar.
Aradaki; takım olarak çalışalım, ben Avengers'tayım muhabbetleri çok ucuzdu. Üstüne üstlük bu muhabbet geçiyor fakat büyük bir takım çalışması vb. göremiyoruz.
Özel kuvvet Spider'ı vuruyor fakat bir bakıyoruz bir daha ki sahnede Spider'da hiç bir şey yok. Araya Happy'nin giripte hiç bir şey yapmamaları ayrı saçma.
Doktor Strange'in bir ergenin sosyal hayatını kurtarması için dünyayı tehlikeyi atması tuhaf.
Tobey'i seviyorum fakat çok ruhsuzdu. Daha da yardırabilirim :)[/spoiler]

dean

Spider-Man: No Way Home'un sonunda görünen kostüm harika bir kostüm olmuş. Spider-Man 4 filminde ufak tefek değişiklikler yapılsa bile genel hatlarıyla buna benzer bir kostüm göreceğiz. Diğer yandan Tobey Maguire'ın Spider-Man variant'ı MCU'ya Friendly Neighborhood Spider-Man, Andrew Garfield'ın Spider-Man variant'ı da The Amazing Spider-Man olarak eklendi. Spider-Man variantlarının ve villainların concept art'larını aşağıda görebilirsiniz.

Spider-Man (Tom Holland)

Friendly Neighborhood Spider-Man (Tobey Maguire)

The Amazing Spider-Man (Andrew Garfield)

Green Goblin

Doctor Octopus

Electro

Sandman

Lizard

alan ford

Ben de çok beğenmedim filmi, eski örümcekleri görmek hele Dafoe ve Molina'yı görmek çok iyi geldi evet ama mesela Andrew Garfield'ın hemen maskesini çıkarması, Tom Holland ile Strange ile muhabbetleri falan bana çok saçma geldi. Ya da ben hızla ihtiyarlayıp huysuzlaşıyorum bilemedim.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

dayıcomics

Bir örümcek adam hayranı olarak filmi aşırı beğendim ama örümcek adam hayranı olmayanların fazla beğenmemesini anlıyorum. Bu film Tom'un örümceğini büyütmekle birlikte fanlara "alın size örümcek adam" şeklinde de yapılmış bir film. O yüzden eleştirilerini anlıyorum. Bu arada benim gibi ilk film düşmanı bir adama bile "Senaryo ortalama olunca Tobey'in örümceği de fena olmuyormuş" dedirttiyse, bu film bir şeyleri başarmış demektir. ;D

hennessy

Bundan önceki filmi yarıda bırakmıştım sıkmıştı. Bundan da umudum yoktu Fİlm başlayıp bitene kadar sonu hariç işte dedim sonunda adamlar bişiler yapmaya başladılar. 7,5/10

DC ve Marvel arasında paralel evren savaşı başlamıştır. Tabi ki benim favorim belli çünkü en sevdiğim Batman geri dönüyor....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Phase 4 de ilk defa bir filmi çok beğendim.

Bu evrendeki ilk 2 Örümcek filmi gibi neşeli değil tabii ki. Daha karanlık bir film var karşımızda.

Farklı dönemlere ait Örümcek Adamlarla olan sahneleri de beğendiğimi söylemeliyim.

Tom Holland oyunculuk anlamında kendini aşmış, tebrik ediyorum kendisini.

dean

Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuff Version 2 Eylülde vizyona girecek.