Spider-Man: No Way Home (2021) - Phase 4/4 - Toplamda 27.Film

Başlatan dean, 27 Eylül, 2019, 19:21:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZGeralt

Şu MCU'da en beğendiğim karakter Doctor Strange, nedendir bilmiyorum, Cumberbatch'in etkisi olabilir. Sıfır ilgi ve beklenti duyduğum yeni Spider Man filmi için bir beklenti oluşturdu bende bu haber. Hadi bakalım.

dayıcomics

Marvel Iron Man'in ölümü ile düştüğü boşluğu, Dr. Strange ile doldurmaya kararlı demekki . Disney saçma hamleler yapıyor bana kalırsa. Bu faz batış, fazı olabilir.

teks55

-Tom Holland, Atlanta'ya iniş yaptıklarını ve Örümcek Adam 3 çekimlerine başlayacaklarını duyurdu. (Vizyon tarihi: 17 Aralık 2021)

-Ayrıca film ile ilgili yaklaşık 1 ay sonra (aralık ayının ilk haftası) bir ön izleme yayınlanacağı da daha önce belirtilmişti.

-Bilindiği gibi filmde Dr. Strange ve Elecktro(Jamie Foxx) da yer alacak. Dr. Strange yer aldığı için yardımcısı Wong karakterinin de filmde yer alması ihtimaller arasında.

- Ayrıca Sony, (internette yayılan) Tobey Maguire ve Andrew Garfield'in de filme katılacağı ve 3 tane Örümcek Adam'ın da bir araya geleceği yönündeki haberleri yalanladı. Sony ve Disney muhtemelen bunun henüz erken olduğunu düşünüyorlar.

teks55

-Filmden ilk görsel paylaşıldı. Paylaşılan görselde Tom Holland, Spider-Man: Far From Home filmindeki kostümüyle (maskeli şekilde) karşımıza çıkıyor.
-Tom Holland fotoğrafı paylaştığı Instagram gönderisinde "Maske giyin. Ben iki tane giyiyorum (hem Örümcek Adam maskesi hem de Ağız maskesi)..." ifadeleri yer alıyor.

dayıcomics

Toh Hollandı orjinal örümcek adam kostümüyle ne zaman göreceğiz acaba?

mavibeyefendi

Berbat Far From Home kostümüyle devam ediyor olmaları büyük hayal kırıklığı yarattı gerçekten. Umarım Homecoming kostümüne döner film içinde.

Nightrain

uzun zamandır yoktum biri demiş öldü, şimdi de yazsınlar kral geri döndü

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Charlie Cox, Daredevil olarak yer alacak dedikodular tekrar çıkmaya başladı bu sefer gerçeklik payı var gibi bakalım.

Nightrain

Filmin kadrosu şiştikçe şişiyor. Daredevil olayı da doğru çıkacak bence. Bu kadar karakteri tek filme nasıl sığdıracaklar merak ediyorum. Umarım hikayeyi 2 filme yayarlar da, doya doya Spider-Verse izleriz.

mavibeyefendi

bence eski oyuncular cameo'dan hallice görünecekler. sadece charlie cox ciddi bir screentime alabilir peter'ın avukatı olursa.

Nightrain

2-3 gün önce, Marvel"in önümüzdeki sene yayınlanacak dizi ve filmleri ile ilgili dijital event yapıldı. Kevin Feige, yeni Spider-Man filminin Doctor Strange 2 ile bağlantılı olacağını söyledi. Ayrıca filmde Doctor Strange var. Yani cameodan öte bayağı yer alacaklar bence. Olay Spider-Verse'e doğru gidiyor. Doctor Octopus ve Electro doğrulandı. Bunların yanında Vulture ve Mysterio'nunda olacağını düşünüyorum. MCU Spidey'nin dördüyle başa çıkması imkansız.

teks55

Spider-Man 3 için açıklanan karakterler ve oyuncular artık durdurulamaz bir yere gitti. Şimdi ise 2002 yılındaki ilk Örümcek Adam filminde Green Goblin rolünü üstlenen Willem Dafoe'nun da Spider-Man 3 filmine katılacağı konuşuluyor.

Söylentiler tüm bu eski oyuncuların filmde çok kısa sahnelerinin olacağı yönünde. Hatta Tobey Maguire'nin bu kadar kısa bir sahneyi kabul etmediği söyleniyor.

Fakat dediğimiz gibi tüm bunlar birer söylenti. Marvel ve Sony'den bu konuda resmi bir açıklama gelmedi.

Fan sayfaları ise yüzlerce sahte fragman, teaser yayınlamaya devam ediyor.

[/font][/size]

teks55

Marvel'in patronu Kevin Fiege'ye Daredevil rolünde oynayan Charlie Cox'un Spiderman 3 filminde oynayacağına dair söylentiler soruldu. Fakat kendisi bu bu soruya cevap vermedi, sadece gülümsemekle yetindi.

Ayrıca şunları söyledi:

"Çizgi romanlar, video oyunları, çizgi filmler bu gibi daha önce olup biten her şeye bakıyorum, bunların hepsi Marvel'in geleceği için birer ilham kaynağı " dedi.

"Çizgi romanların yıllarca çalışma şekli bu. Öyleyse bekleyip hep beraber göreceğiz."

dean

Filmin setinden fotoğraflar gelmeye başladı. En sonunda kış ayında geçecek bir Spider-Man filmi geliyor. Spider-Man çizgi romanları okuyanlar bilir kış aylarında geçen maceralar Spider-Man'e çok yakışır.

teks55