Persepolis - Minima & Panama Yayıncılık

Başlatan V, 04 Ocak, 2010, 16:38:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Panama'ya  facebook'tan "başka grafik roman basmayı düşünüyor musunuz?" diye sordum. "Okurlarimizdan tavsiye ve talep gelirse elbette" diye cevap vermişler. Saldirin.  :D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Alıntı yapılan: Nightrain - 01 Şubat, 2017, 23:13:13
Panama'ya  facebook'tan "başka grafik roman basmayı düşünüyor musunuz?" diye sordum. "Okurlarimizdan tavsiye ve talep gelirse elbette" diye cevap vermişler. Saldirin.  :D

Nightrain

Flood yapıyorum, kusuruma bakmayın.

Kitap ciltli değilmiş ama kullandıkları kağıt kalınmış. Öyle dediler az önce.

Tuco Ramirez

Şu yeni yeni moda olmaya başlayan hard cover görünümlü karton kapak anlaşılan...

memospinoz

Buna benzettim ben ama bilemiyorum, raflara çıksın görelim.

Flekso Kapak

Zaman zaman sert kapağın hantal ve pahalı olacağı kanaati ile karton kapak yerine, Amerikan cilt kitaplar arasında en ideal çözüm olan flekso kapak, esnek yapısı ve diğerlerine göre daha premium bir his vermesi nedeni ile oldukça tercih edilmektedir. Ayrıca kitabın mali değerine oldukça katkı sağlayarak yayınevlerinin raflarda ürün farklılaştırması açısından da satışlarını önemli ölçüde artırabilmektedir.

Sert kapak kitaplara göre çok daha uygun fiyatlara üretilmektedir. Ayrıca okurların rahatlıkla her ortamda taşıyabileceği esnek açılma özelliği ile son zamanlarda dünyada oldukça yaygın ve tercih edilir olmuştur.

kryy22

Tuti Kitap'ın Amak-ı Hayal baskısı gibi olacak sanırım, belki biraz daha kalını. Filin Yolculuğu vardı bir de böyle, bence çok güzel bir uygulama.

Nightrain

Panama'nın facebook sayfasına basılmasını istediğini grafik romanları yazın arkadaşlar. Adamlar öneri bekliyor. Ben dün minik bir liste yapıp gönderdim.

frodo

Kitapyurdu'nda 13.05tl benim gibi hala okumamış olanlara duyrulur.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: kryy22 - 03 Şubat, 2017, 10:48:07
Tuti Kitap'ın Amak-ı Hayal baskısı gibi olacak sanırım, belki biraz daha kalını. Filin Yolculuğu vardı bir de böyle, bence çok güzel bir uygulama.

Benim aldığım baskı normal kapaklıydı. Müşteriyi yanıltan bir fotoğraf kullanmışlar, çok yanlış...

KenParker

Gerçek yaşam öykülerine dayanan içten yazılmış çizgi romanlar okuyunca seviniyorum. Hele bunun gibi başarılı yazılmışsa ayrı bir zevk duyuyorum.
Tavsiye edilir

KenParker

Persepolis farklı zamanlarda farklı yayınevinden çıktığı için forumda iki ayrı başlıkta değerlendirilmiş. Değerlendirmeler çok güzel. Başlıklar birleştirilse daha mı uygun olur acaba

hanac

Alıntı yapılan: KenParker - 11 Ağustos, 2019, 21:23:38
Persepolis farklı zamanlarda farklı yayınevinden çıktığı için forumda iki ayrı başlıkta değerlendirilmiş. Değerlendirmeler çok güzel. Başlıklar birleştirilse daha mı uygun olur acaba

Birleştirdim, uyarı için teşekkürler.