Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkraider

Alıntı yapılan: nikopol - 24 Kasım, 2016, 17:06:05
Amazon'dan alisveris yapmayi dusunen var ise pazartesi gunune kadar Black Friday dolayisiyle $25 ve uzeri alisverislerde $10 indirim oldugunu haber vereyim. Indirimin uluslararasi gonderilerde de gecerli oldugunu umuyorum.

Türkiye için de geçerliymiş,teşekkürler Nikopol.

nicholaihel

Alıntı yapılan: darkraider - 24 Kasım, 2016, 21:39:25
Türkiye için de geçerliymiş,teşekkürler Nikopol.

Özel birşey gerekiyor mu yoksa check out sırasında otomatik düşüyor mu? Tek sefere mahsus mu? Çok sordum biliyorum :)

Düzenleme: Satın al aşamasına kadar geldim. 10 USD indirime ulaşamadım?

Nightrain

Hepsiburafa.com da, Ithaki yayinlarina %40 indirim var! Koşuuuuun!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nikopol

Alıntı yapılan: nicholaihel - 24 Kasım, 2016, 21:58:15
Özel birşey gerekiyor mu yoksa check out sırasında otomatik düşüyor mu? Tek sefere mahsus mu? Çok sordum biliyorum :)

Düzenleme: Satın al aşamasına kadar geldim. 10 USD indirime ulaşamadım?

Kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken sayfada, kart bilgilerini girmeden evvel coupon code'unu (HOLIDAYBOOK) girip tutarı yeniden hesaplatmanız gerekiyor. Ödeme sayfasının aşağısına doğru bir yerlerdeydi. İndirimli fiyatı görmeden ödeme yapmayın.

Bahsettiğim coupon code'unu da herhangi bir kitabın tanıtım sayfasında görebiliyor olmanız lazım, dikkatinizden kaçmış olabilir.

Türkiye'de de geçerli olmasına sevindim.

nicholaihel

Alıntı yapılan: nikopol - 24 Kasım, 2016, 23:17:30
Kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gereken sayfada, kart bilgilerini girmeden evvel coupon code'unu (HOLIDAYBOOK) girip tutarı yeniden hesaplatmanız gerekiyor. Ödeme sayfasının aşağısına doğru bir yerlerdeydi. İndirimli fiyatı görmeden ödeme yapmayın.

Bahsettiğim coupon code'unu da herhangi bir kitabın tanıtım sayfasında görebiliyor olmanız lazım, dikkatinizden kaçmış olabilir.

Türkiye'de de geçerli olmasına sevindim.

Kuponu görünce anladım ki indirim "book" indirimi sanırım  ;D Ben başka kalemlerde kullanmaya çalışıyordum. Teşekkürler.

Nightrain hepsiburada'ya aşırı yüklenme var sanırım. Sepete eklemede bile zorlanıyor.

nikopol

Evet, kitaplar için geçerli, ilk mesajda yazmalıydım, düşünemedim. Hesap başına bir defa faydalanabiliyorsunuz.

Barnes and Noble kitabevinde de ekstra %30 indirim var (1 ürün için), ama onu uluslararası olarak hiç kullanmadım, ilgilenen varsa Türkiye'ye gönderim yapıyorlar mı diye bakabilir: www.bn.com
Kupon kod'u BNBFRIDAY16

Nightrain

Hepsiburada.com da sepeti bile goruntuleyemiyorum. Millet nasıl yuklendiyse. :(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Tuco Ramirez

Hepsiburada.com da ithaki dışında yüksek indirim nelerde var.

Mrtekin

They drew first blood...

Tuco Ramirez

Fiyat önce 30 TL; %40 indirimli 18 TL idi.

Harun Ça

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 15 Aralık, 2016, 21:49:14
Fiyat önce 30 TL; %40 indirimli 18 TL idi.

Etiket fiyatında bazen böyle hata yapabiliyorlar bi ara Tetikçi'de de olmuştu ucuza almıştık diye hatırlıyorum.

kalidor

Dün %49'u görünce dayanamadım, aldım. Diğer tüm kitaplar %40. Yanlışlık olduğunu sanmıyorum.  Zamanında ilknokta.com'da Dylan Dog maxide hatalı fiyat görmüştüm. Yanlışlıkla aylık fasikül fiyatını yazmışlar. arayıp bilgilendirmiştim, hemen değiştirmişlerdi. Ama ne yalan söyleyeyim almamak için kendimi zor tutmuştum  ::)
Crom! Ölüleri Say...

Tuco Ramirez

Bkm Kitapta 30 TL %35 indirimle 19,50 TL gözüküyor.

Mrtekin

Dün tavsiyeyi dinleyen 18 tl ye kapatıp, 3 tl kazandı. İdefix'de yine %40, 21 TL'ye yükseltmişler. ;D
They drew first blood...

memospinoz

Ne kadar büyük bir fırsat(!) tartışılır ama günün fırsatı adı altında Baykuş Kitap'ın basmış olduğu ve baskısı kolay bulunmayan iki çizgi roman (Ölüm: Yaşamanın Ağır Bedeli ve Bağdat'ın Aslanları) ücretsiz kargoyla 30 TL'ye satışta.

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/olum-yasamin-agir-bedeli-neil-gaiman-230160025

http://urun.gittigidiyor.com/kitap-dergi/bagdat-in-aslanlari-vertigo-baykus-kitap-238753392