Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antiochia

Alıntı yapılan: doktor1881 - 20 Kasım, 2014, 21:29:51
ÇOK SAĞOL ARKADAŞIM siteye girdim büyük ilan yok tektek çizgi roman yayınlayanlara baktım %40 OLANLAR marmara-JBC- çizgi düşler /Yapı kredi de ise %35 unuttuğum varsa onuda bir zahmet siz bakın ??? ???
Lal yüzde 35, büyülü dükkan yüzde 40'tı sanki...

bongzilla

ithaki %40 indirimde. hellboy 14.40 lira. kaçırmayın  :)

pizagor

www.abdulcanbaz.biz'de yılbaşına özel %20 indirim varmış. Sanıyorum ilk defa oluyor bu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mrtekin

Selamlar,

Forum üyelerinden Çr alımında genelde ucuz olduğundan dolayı Ptt kargoyu tercih ediyorsanız, sizlere güzel bir haber vereyim.

Kitap gönderilirken, "çoklu kitap" şeklinde beyan ettirir ya da ederseniz, %50 ya yakın bir indirim kazanıyorsunuz. Kargo fiyatı baya hafifliyo yani.

Çoğu ptt çalışanı bu kampanyayı bilmiyor, ya da umutlarında olmuyor, beyanı yaparken hatırlatmayı  lütfen unutmayın.

Ben de ptt teslimatçısından öğrendim.

Bu bilgiyi doktordan saklayın :)
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 27 Aralık, 2014, 23:16:23
Selamlar,

Forum üyelerinden Çr alımında genelde ucuz olduğundan dolayı Ptt kargoyu tercih ediyorsanız, sizlere güzel bir haber vereyim.

Kitap gönderilirken, "çoklu kitap" şeklinde beyan ettirir ya da ederseniz, %50 ya yakın bir indirim kazanıyorsunuz. Kargo fiyatı baya hafifliyo yani.

Çoğu ptt çalışanı bu kampanyayı bilmiyor, ya da umutlarında olmuyor, beyanı yaparken hatırlatmayı  lütfen unutmayın.

Ben de ptt teslimatçısından öğrendim.

Bu bilgiyi doktordan saklayın :)
anında görüntü 8)

Mrtekin

Yandık, doktor artık iyice coşar :)
They drew first blood...

Mrtekin

İdefix sanal fuar bitti ama indirimler aynen devam ediyor galiba ;D
They drew first blood...

SERFOR26

idefix te oğlak yayınlarından çıkan teks zagor martin mystere dampyr nathan neverler %60 indirimli satış başlamış.

seastar1000

sıtede uygun baslık bulamadım o yüzden burada baslık açtım
bugun cagaloglu remzı inkılap kıtapevınde Hakan Alpın ın cızgıroman ansıklodepısını 10 tl ye sattıklarını gordum kasanın yanına epeyıce dızmıslerdı
benım cok beğenerek yararlandığın bır kitaptır
bılgılendırme yapayım dedım

pizagor

Bu tam FIRSAT REYONU başlığımıza uygun bir haber olmuş, o başlığa taşıyorum... Bilgi için teşekkürler seastar1000, hatırladığım bu kitap ilk çıktığında ki herhalde 7-8 sene olmuştur, fiyatı çok yüksek geldiği için almamıştım. Daha sonra fiyatı normalleşti. Şu anda da idefix fiyatı olarak 11,90 TL görünüyor.

seastar1000

Ben bulamamistim uygun koseyi tesekkurler sn pizagor
Galiba 35 tl ye almistim ilk ciktiginda kitabi

pizagor

Alıntı yapılan: seastar1000 - 10 Mart, 2015, 17:36:15
Ben bulamamistim uygun koseyi tesekkurler sn pizagor
Galiba 35 tl ye almistim ilk ciktiginda kitabi

Ben de 40 TL idi diye hatırlıyorum.

haysal

Fiyatlardan dem vuranlar buna ne diyecek acaba?
Bu hacim ve kalitede bir kitabın bu fiyatla yok satması,
her çizgiroman severin de elinde bulundurması gerekir bence.

hanac

Alıntı yapılan: seastar1000 - 10 Mart, 2015, 16:25:07
bugun cagaloglu inkılap kıtapevınde Hakan Alpın ın cızgıroman ansıklodepısını 10 tl ye sattıklarını gordum kasanın yanına epeyıce dızmıslerdı

Keşke bu ansiklopedi yenilense.

Son 10 yıldaki çalışmalar da eklense.

Animvader

Alıntı yapılan: haysal - 11 Mart, 2015, 09:47:47
Fiyatlardan dem vuranlar buna ne diyecek acaba?
Bu hacim ve kalitede bir kitabın bu fiyatla yok satması,
her çizgiroman severin de elinde bulundurması gerekir bence.

2007'de çıkmış, 2002-2003 arasında hazırlanmış güncel olmayan ve büyük ihtimalle yayıncının depo boşaltmak amaçlı yok pahasına sattığı bir kitapla fiyatlarından dem vurulan kitapların karşılaştırılması ne kadar doğru bilemedim. :)

Ansiklopediler güncel olarak yenilenmesi gereken yayınlardır.Yine de 10 tl verip bir kenara koyulabilir.