Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Net %50 iyi olurdu aslında. Dün birkaç parça birşeyler aldım, henüz kargoya vermemişler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

Kitapyurdu.com'dan 01.06.2015 ile 30.06.2015 tarihleri arasında BKM Express ile yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim varmış.

Aynı kişi 1 kez katılabiliyormuş ve kampanya ilk 4.000 işlem ile sınırlıymış bu arada.

Nightrain

Keşke bunu dün yazsaydın.  :-\

xmenac

Ben de tam dün farketmiştim bu kampanyayı aslında ama forumda bu konuyu görünce yazmak şimdi aklıma geldi. Pardon. :(

kalidor

Alıntı yapılan: xmenac - 03 Haziran, 2015, 15:36:57
Kitapyurdu.com'dan 01.06.2015 ile 30.06.2015 tarihleri arasında BKM Express ile yapılan 75 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim varmış.

Aynı kişi 1 kez katılabiliyormuş ve kampanya ilk 4.000 işlem ile sınırlıymış bu arada.

Ben katıldım bile 15 TL direkt indi  ;)
Crom! Ölüleri Say...

NIC

Dr'de indirim başlamış ilgilenenlere duyurulur

pikofarad

Bu indirimi gördüğüm çok iyi oldu. :) idefix sepetimdekileri dr'dan alabilirim.

OZAN BALIM

D&R maalesef son birkaç günde çıkanlara indirimi yansıtmadı, biraz daha beklemek lazım herhalde...

ümitkr

Orjinal comics fasiküllerinde 1 öde 3 al dönemi

Adres: Yeniçarşı Cad. No: 34/A Beyoğlu
Tel: 0 212 245 98 20

http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2015/06/gon-cizgi-roman-dukkanndan-muhtesem.html

Nightrain

D&R'dan bu ayın başında verdiğim siparişleri yeni temin ettiler + 1 tanesi hala temin aşamasında. Acayip yavaşlar ve atılan mesajlara cevap vermiyorlar. Uzun uğraşlarım sonucu ne zaman kargoya verileceğinin belli olmadığını öğrendim ve iptal ettirdim. Bundan sonra D&R'dan bir şey alacağımı sanmıyorum. Kitapyurdu daha iyi. Hiç değilse kaç günde temin edeceklerini önceden söylüyorlar.

xmenac

Bence D&R'în sitesindeki en önemli eksiklik, ürünün stok durumunun veya temin süresinin gözükmemesi. Idefix bildiğim kadarıyla aynı grubun sitesi ve orada stokta olup olmadığı gözüküyor. Kitapyurdu'nda ise temin süresi gözüküyor ve bazı kitaplar aynı gün kargoda olarak gözüküyor. Her üç sitedeki alışverişlerimden de memnun kaldım ben.

Kitapyurdu'nun 20 TL'ye kargo bedava kampanyası az sayıda kitap alacağım zaman benim için çok ideal oluyor. D&R ve Idefix'in indirim dönemleri de gerçekten çok uygun fiyatlarla kitap alma imkanı tanıyor. Dolayısıyla üç siteyi de kullanıyorum zaman zaman.

OZAN BALIM

D&R ve İdefix'in sahibi aynı olsa da D&R kesinlikle teslimat konusunda daha rahat ve yavaş davranıyor. Ben de ayın 2'sinde sipariş verdim, bir parçası dün geldi, 1 kitap hala bekleniyor. Bu kitap stokta olmayabilir ama bir ay önce çıkan bir kitap, yeni baskı değil. Birkaç kere aradım, sözleşmeden bahsediyorlar. Sözleşmede 30 güne kadar diye garanti bir hüküm koymuşlar.

OZAN BALIM

Bir diğer fark, İdefix, indirimi yayınevinin tüm kitaplarına yansıtırken D&R istediğine yansıtıyor, istediğine yansıtmıyor.

V

"İstemem,eksik olsun.."