Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Salı gününe özel indirimdi :)

haziran00

Pardon bugün Çarşambaydı değilmi  ;D ;D

Nightrain

D&R'dan bir şey almayacağım diyordum ama dayanamayıp dün 23:30 sularında Masallar Cilt 1 ile Amerikan Vampiri 1'in siparişini verdim. Bu sabah kontrol amaçlı siteye girdiğimde kitapların kargoya verildiğini gördüm. Çok hızlı davranmışlar bu sefer. Öldüren Şaka'da kabız etmişlerdi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

egeman45

İlknokta'da bazı indirimler var http://www.ilknokta.com/yaz-kitap-gunleri-pg26.html

Gerekli Şeyler  %40
JBC Yayıncılık %35
Çizgi Düşler %35
Marmara Çizgi %35
Arka Bahçe Yayıncılık %30
Lal Kİtap %30

kalidor

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Temmuz, 2015, 12:57:13
D&R'dan bir şey almayacağım diyordum ama dayanamayıp dün 23:30 sularında Masallar Cilt 1 ile Amerikan Vampiri 1'in siparişini verdim. Bu sabah kontrol amaçlı siteye girdiğimde kitapların kargoya verildiğini gördüm. Çok hızlı davranmışlar bu sefer. Öldüren Şaka'da kabız etmişlerdi.

Dün gece ben de %50 indirimin cazibesine kapılıp aldım. Sabah da kargoya vermişler.
Crom! Ölüleri Say...

Animvader

Alıntı yapılan: egeman45 - 08 Temmuz, 2015, 14:16:13
İlknokta'da bazı indirimler var http://www.ilknokta.com/yaz-kitap-gunleri-pg26.html

Gerekli Şeyler  %40
JBC Yayıncılık %35
Çizgi Düşler %35
Marmara Çizgi %35
Arka Bahçe Yayıncılık %30
Lal Kİtap %30

İlknokta'da bu oranlar aylardır var, anasayfada çizgiroman indirimleri olarak gözüküyordu.

Nightrain

İlknokta'da eskiden kapıda ödeme vardı, kaldırmaları kötü olmuş. Diğer yandan banka kartı geçmiyor hala. En azından BKM Express özelliğini ekleselerde olur.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

HacıGeraltEmmi

D&R Mağazalarında Altın Kitaplar 5TL kampanyası var. Kara Kule çizgi romanları 5 TL den satılıyor, yakınında mağaza olanlar bakabilirler.
Çok fırsatçı oldum bu aralar ;D

BAHADIR

O seriye 5 tl bile çok ama hadi neyse...

tunaorhun

Çizgi Düşlerden çıkan Tolga'nın ilk 6 sayısı, Üçüncü Ahit 1,2 Kral Kull 1,2 Tornado 2
yeni açılan kitap satış sitesi odakitap.com da  7 TL.

afu

bugün d&r'da 5 TL'ye kampanya kitapları gördüm.

altın kitaplardan çıkan çizgiroman serisi;
kara kule serisi ve
mahşer

ayrıca clive cussler ve bourne serisinden de aynı fiyata ve birçok romanlar vardı. ilgilenenlere duyurulur. (not: d&r kartınızın olması gerekiyor sanırım)

Mrtekin

Idefix, kişiye özel hediye çeki nosu ile, ek %10 indirim daha sağlıyor.

Bu uygulamada son 3 gün...
They drew first blood...

havsar

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları