Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Beni de aradılar, 1.kitap yokmuş ellerinde, ben de iptal ettirdim. Hayır pazar akşamı vermiştim siparişi, eksiksiz göndermeleri gerekiyordu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Alıntı yapılan: doktor1881 - 11 Mart, 2016, 10:54:07
8 Mart 2016 saat 23.30 da verdiğim şiparişteki Helboy'lar tam takım olarak  bugün saat 11.00 da elime ulaştı

Doc yine şanslısın. Elinde ne uçan ne kaçan kurtuluyor   :D
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Benim siparişlerde eksiksiz geldi :D
İlknokta siparişleri eksiksiz ve doğru göndererek şaşırtmış,
Kırılgan Şeyler romanını köşe ve sayfaların bir kısmı kıvrık göndererek beklentimi(!) karşılamayı başarmıştır.
Neyse buna da şükür :D

Animvader

Alıntı YapKırılgan Şeyler romanını köşe ve sayfaların bir kısmı kıvrık göndererek beklentimi(!) karşılamayı başarmıştır.

Yok canım o kitabın isminden dolayı orjinali o şekildir zaten ilknokta yapar mı öyle şey  ;D en az hasarla atlatmışsın gene abi.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Animvader - 11 Mart, 2016, 23:19:08
Yok canım o kitabın isminden dolayı orjinali o şekildir zaten ilknokta yapar mı öyle şey  ;D en az hasarla atlatmışsın gene abi.

;D ;D ;D
Ben de öyle düşünmüştüm zaten.

maeglin

Hangi firmayla yolluyorlar acaba ne kargo takip ne bir sey yok  >:(

nicholaihel

Bende de Hellboy temin edildi demişler ama Marmara Çizgi'nin son kitapları tedarik edemediler kaç gündür (Hawkeye ve Avenging Spiderman).

maeglin

Kim gonderiyor dedim yurticiyle gelmis 10 dk once eve. Eve gecince kontrol ederim artik.  ;D

Ekleme: Kontrol ettirdim, direk ithaki faturasıyla gelmiş, onlar mı gönderdi anlamadım :) Tüm ciltler poşetlenmiş, iki kat kartona ve bir iç kartona sarılmış, yanında hediye bir kitapla 8 - 10 ayraçta gelmiş :D Niyeyse böyle bir mutlu oldum :)

köstebek

Alıntı yapılan: maeglin - 12 Mart, 2016, 12:59:22
Kim gonderiyor dedim yurticiyle gelmis 10 dk once eve. Eve gecince kontrol ederim artik.  ;D

Ekleme: Kontrol ettirdim, direk ithaki faturasıyla gelmiş, onlar mı gönderdi anlamadım :) Tüm ciltler poşetlenmiş, iki kat kartona ve bir iç kartona sarılmış, yanında hediye bir kitapla 8 - 10 ayraçta gelmiş :D Niyeyse böyle bir mutlu oldum :)

İlk nokta, ithaski'nin internet sitesi de ondandır. Aynı şirket, farklı isimler...

maeglin

Alıntı yapılan: köstebek - 12 Mart, 2016, 14:51:10
İlk nokta, ithaski'nin internet sitesi de ondandır. Aynı şirket, farklı isimler...

Aa bilmiyordum onların olduğunu demek ondan öyle geldi, teşekkür ederim.

kalidor

Bana da Penguen Kitabevi faturasıyla geldi. Penguen-İthaki-ilknokta aynı çatı altında.
Crom! Ölüleri Say...

maeglin

Babil enparada da şimdide aynını yapıyor. Bu tarz kampanyalarda fiyatlara üç beş ekliyor. Ben 5 kitabı babil, d&r ve kitapyurdunda oluşturduğumda babilde 95 Tl'lik fatura d&r'da 88 Tl kitap yurdunda 81 TL oldu. vereceği parayı fazlasıyla çıkarıyorlar zaten.

yalcinerol345

Alıntı yapılan: pardus88 - 13 Mart, 2016, 09:29:03
babil.com da bkm express le 75 tl alışveriş yapanlara 20 tl indirim var http://www.babil.com/Main/Home/PageContent/bkm-express-kampanyasi tarkanda yüzde 50 indirimli http://www.babil.com/yayinevi/turkuvaz?firmPublicationId=67841&firmId=5918&firmPublicationName=%C3%87izgi%20Roman%20Dizisi

Tarkan'dan iki eksiğim vardı.%50 indirimle onları tamamlayıp, kargoyu bedavaya getirmek için , Tokyo Gul'un 3 kitabını sipariş geçtim.Diğer yayınlarındaki indirim cazip değil.

yalcinerol345

İlknokta'nın siparişi geldi.Hellboy'lar maalesef 1 eksik geldi.Kendimi dolandırılmış hissettim.