Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eyoruk

Alıntı yapılan: frodo - 05 Aralık, 2018, 11:09:05
JL new 52 bitti.En son Rebirth cilt 1 çıktı.
Ortada kalmadılarsa demek istemiştim.Bitirdilerse de iyi. :D Hani maliyetlerinden dolayı artık basmayacaklarsa toplamak anlamsız gelir idi o yüzden

memospinoz

Flaneur'de "Dostoyevski, Kara Delik, Habibi ve Borges" 115 TL.

Mrtekin

D@R'da tüm DVD'ler (boxsetler dahil) %50 indirim başladı.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Aralık, 2018, 20:34:47
internet sitesi hariç ::) ::)

Mrtekin

D&R'ın DVD@Blue-ray ve Müzik bölümleri; şirket değişikliği , akabinde ekonomik kriz ve Netflix'in Türkiye'ye girmesi gibi nedenler ile çok zayıfladı. Artık işbu bölümler mağazalarda eskisi gibi büyük bir yer de tutmuyor, küçük küçük bölümlere, sınırlı ürünler teşhiriyle, sıkıştırdılar. Keza, zaten ezelden beri stoklarını kontrol etme sorunları vardı, şimdi büsbütün karman çorman oldu.

Açıkçası birazda sene sonu hem bu son stokları eritelim hem de biraz bilanço düzeltelim ayağına yapıyorlar bu indirimleri de. Sonrası zaten karanlık gibi. Personelde de; ciddi bir moral@motivasyon düşüklüğü gözlemliyorum, eskisi gibi değiller.
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Aralık, 2018, 22:51:24
D&R'ın DVD@Blue-ray ve Müzik bölümleri; şirket değişikliği , akabinde ekonomik kriz ve Netflix'in Türkiye'ye girmesi gibi nedenler ile çok zayıfladı. Artık işbu bölümler mağazalarda eskisi gibi büyük bir yer de tutmuyor, küçük küçük bölümlere, sınırlı ürünler teşhiriyle, sıkıştırdılar. Keza, zaten ezelden beri stoklarını kontrol etme sorunları vardı, şimdi büsbütün karman çorman oldu.

Açıkçası birazda sene sonu hem bu son stokları eritelim hem de biraz bilanço düzeltelim ayağına yapıyorlar bu indirimleri de. Sonrası zaten karanlık gibi. Personelde de; ciddi bir moral@motivasyon düşüklüğü gözlemliyorum, eskisi gibi değiller.

Personeldeki moral ve motivasyon düşüklüğünün sebeplerinden biri; 3 kişinin yapacağı işi 1 kişinin yapması.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Alıntı yapılan: Mrtekin - 14 Aralık, 2018, 20:34:47
Sezon sonuna doğru da Bluray filmler mağazalarda da indirimli olacaktır.Stokları tamamen eritmek için.Öyle tahmin etdiyorum.

Harun Ça

NIC

Animvader

Kitapyurdunda Gerekli Şeyler'in çoğu kitabı %50 indirimde, platin üyeliğiniz varsa %10 daha iniyor. Ne zamana kadardır nedir bilgim yok, gözüme çarpmışken haber edeyim dedim  :)

eyoruk

Kitap KDV oranı 0 olacakmış son 2 saat haberi düştü.Çok şaşırdım.

Nightrain

Bakalım bu olay kitaplara ne kadar yansıyacak.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

eyoruk

Alıntı yapılan: Nightrain - 16 Ocak, 2019, 23:36:54
Bakalım bu olay kitaplara ne kadar yansıyacak.
-Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca yayıncılık sertifikası verilmiş yayıncılar tarafından yapılan kitap ve süreli yayınların tesliminde de KDV muafiyeti olacak. Kitaptan yüzde 8, süreli yayınlardan yüzde 1 KDV alınıyordu.

Haber bu şekilde kısaca.
yayıncılık sertifikası verilmiş Bu kısım akıl karıştırıcı?

BAHADIR

Yayıncılık sertifikası almamış bir kişi zaten kitap basamaz... Bassa da bandrol alamaz... Bandrol alamadığı için dağıtım yapamaz... vs. vs..