Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkseid is.

Arkadaşlar amazon.de de güzel indirimler var.İngilizce Absolute Batman Arkham Asylum 15 euro. Bir yanlışlık olmalı.5 Euro Man Of Steel Hardcover aldım Bendis`in. 
https://www.reddit.com/r/graphicnovels/comments/dy0rat/pricing_errors_at_amazonde/

Nightrain

Arkham'ı aldım. İptal etmezler umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

Alıntı yapılan: Darkseid is. - 18 Kasım, 2019, 21:30:51
Arkadaşlar amazon.de de güzel indirimler var.İngilizce Absolute Batman Arkham Asylum 15 euro. Bir yanlışlık olmalı.5 Euro Man Of Steel Hardcover aldım Bendis`in. 
https://www.reddit.com/r/graphicnovels/comments/dy0rat/pricing_errors_at_amazonde/

47.73 € olmuş.  :( DH ölücüleri reddite girmiş sandım bir an.

Nightrain

Karttan parayı çekememişler, ben de alamadım yani. Karta baktım, para varmış. İlginç. Neyse, Black Friday zamanı yine düşer umarım.

tommikser

Alıntı yapılan: memospinoz - 18 Kasım, 2019, 23:21:54
47.73 € olmuş.  :( DH ölücüleri reddite girmiş sandım bir an.

60 € ya çıkmış. Bende deneme yaparken almışım bir de üstüne çekmişler. Arkabahçe FF dan çok uyguna aldım orjinal kitabı :D

memospinoz

kedidiro

Tudem yayınları kendi internet sitesinde aralık ayı boyunca kitaplarını %35 indirimle satıyor. Başta hala yalınayak gen'i okumamış olanlara duyurulur. Okul çağında çocuğu olanlar da çocuk kitaplarına bir göz atsın derim ben...

aguira

ilknokta.com'da ithaki yayınları bu geceye kadar %50 indirimli. Watchmen ve sandman setlerini almayı düşünenler için iyi bir fırsat olabilir.

dayıcomics

BKMde bazı çizgi romanlarda %36 indirim var. Kaçırmayın derim.

Nightrain

İlknokta'daki kampanyadan eksik Sandman'leri aldım. Umarım paketlemeyi sağlam yaparlar bu sefer. Son siparişimde kitaplar dayak yemiş gibiydi.

yalcinerol345

Kitapambarı'nda Çizgi Düşler, arkabahçe %39, Remzi Kitabevi, Marmara Çizgi, İthaki %35, JBC %37 indirimde.

Paketleme de çok iyi. Son zamanlarda alışverişimi buradan yapıyorum.

aguira

İthaki Yayınları için %50 indirim kampanyası şimdi de Kidega'da başlamış. Kidega'nın Enpara kampanyasıyla da birleştirince çok uygun fiyatlara alışveriş yapılabilir.

Harun Ça

Alıntı yapılan: aguira - 24 Ocak, 2020, 11:56:44
İthaki Yayınları için %50 indirim kampanyası şimdi de Kidega'da başlamış. Kidega'nın Enpara kampanyasıyla da birleştirince çok uygun fiyatlara alışveriş yapılabilir.

Siteye giriş yaptığınızda 30dk içinde kullanabileceğiniz %10 luk kupon da veriyor.

darbove

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

memospinoz

Kidega'da Alfa yayınları grubunun çizgi romanları %45 indirimli.