Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

someoneofgod

Alıntı yapılan: darbove - 31 Temmuz, 2021, 16:33:00
Kidega'da Yapı Kredi Yayınları için %50 indirim var.
Site iyi midir? Gönderim süreleri, paketleme vb nasıldır acaba

darbove

Alıntı yapılan: someoneofgod - 31 Temmuz, 2021, 17:03:46
Site iyi midir? Gönderim süreleri, paketleme vb nasıldır acaba
Kidega üzerinden 2 alışveriş yapmıştım. Biri jbc yayıncılık için %40 civarı indirim varken. Diğeri de ithaki için %50 yaptıkları bir dönemde. İkisinde de sıkıntı yaşamamıştım. Yaptığım alışverişlerin biri 2019 biri 2020 yılındaydı. Açıkçası şuan nasıldır bilemiyorum.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

nocardia

Ben Enpara'nın kampanyasından dolayı her ay düzenli alışveriş yapıyorum. Siparişi verdikten sonra mail veya telefon yolu ile iletişime geçip kondüsyonun önemli olduğunu belirtirseniz dikkat ediyorlar. Aksi takdirde şansa kalıyor, paketleme için ekstra bir çaba sarf etmiyorlar.

-brendon-

Kidega paketleme çok iyi ama kitapların ulaşması bazen 10 günü geçiyor.Yky indirimleri çok iyi bu haftasonu değerlendirilir

Nomad

kidega.com da çizgi roman festivali var.
Çoğu yayınevi %40-45 arası indirimde.
Ek olarak, enpara kartı olanlara ayın enparalısı durumunda 100 tl ye 25 tl de iade var.

https://kidega.com/cizgi-roman-festivali/

İnancomic

Kidega da Marmara çizginin hiç bir kitabi nerdeyse yok hepsi tükendi yazıyor artık çizgi romanların fiyatını felan bir kenara bıraktık bulmakta ayrı sıkıntı özellikle marmara çizgi

eyoruk

Ne zamandır ara vermiştim takip etmeye ,almaya...artık yeni seriler geçen yıllar gibi çıkmıyor galiba.Bu arada o fiyatlar ne böyle ! İndirimli hali 40 lira  :o

İnancomic

Arkabahce uçmus özellikle daredevil 160 sf bir kitabi %45 indirimle 45 tl

eyoruk

Neyse artık,bahane hazır .Çıkmıyor,devam gelmiyor nasılsa  ::)

darbove

Kidegadan bilinçli bir şekilde baskısı bitik mangaları sipariş ettim. Bakalım süreç nasıl olacak. Babil 25 günde siparişin %75'ini ücret iadesi olarak halletmişti. Kidega nasıl bir performans gösterecek entry olarak girerim sonucu.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Nightrain

Eksik Darth Vader ciltlerini aldım. Temin süreleri 3 gün. Umarım uzamaz.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Harun Ça

Aylak Kitap, 4 kitaplık polisiye çizgi roman seti %50 indirimli (Etiket fiyatı toplamı fazla gibi geldi bana alacak olan varsa tekrar kontrol etsin bence). Diabolik Yaz, İstasyon Sokağı No:120, Yok Kent, Ben Katil.

https://ty.gl/8og3oktpb1

Nomad

kidega.com da neredeyse tüm yayınevleri %50 indirimde.
Zamlardan önce son çıkış. Eksiği olan kaçırmasın.

Nomad

Zamlardan önce son çıkış.

Ekonomi malum.
Giderayak zamsız tarifeden biraz okumalık toplayayım dedim dün akşam el ayak çekilince evde.
Kidega da yıldönümü indirimi vardı. Çizgi roman kategorisinde filtreleri kullanarak çeşitli aramalar yaptım.
Burada öncelikle eski kitaplarına zam yapmayan ve her daim makul fiyat politikası izleyen JBC ve YKY ye yürekten sevgilerimi gönderiyorum. Zira %50 indirimle bu iki yayınevinden epey kitap topladım.
Özellikle New52 ve Rebirth ciltlerinde çok iyi fiyatlar vardı bu yayınevlerinin.
Burada biraz ağız burun büküldüğü için almadığım Batman Dedektif Hikayeleri New52 ciltlerini tane 19-23 aralığına topladım ki, 200-260 sayfa aralığındaki bu ciltler için "çalan satmaz" fiyat.
YKY den de eksik gedik tüm New52 ve Rebirth ciltlerimi aldım.
Ha keza YKY nin frankofonları da süper fiyatlara geliyordu.
Diğer yayınevlerine de el attım biraz.
Az İthaki, az Çizgi Düşler de serpiştirdim araya.

Fumetti alışverişlerimi de sorguluyordum bir süredir.
13 tl ye 300 sayfa Süpo, 20 tl ye 250 sayfa Batman, 15 tl ye hardcover frankofonlar alabilirken 30 tl ye Tex, 50 tl ye Zagor almak üzüyordu beni.
Tex Renkli 8 ve Tex 45 siparişim iptal edilmişti bir yukarıdaki mesajımda belirttiğim indirim döneminde aldığım.
Sordum, ettim yayınevi kaynaklı dediler. Aynı yayınevine ait Iron Fist ve Star Wars kitaplarım gelmişti ama aynı sipariş içindeki.
Zaten fumettide fiyatlar arşa vurmuştu.
Bu vesileyle Tex defterini de kapattım.
Akşam baktım, 44. cilt macera sonluymuş.
Dedim yeter.

Lal yayınlarını da DNR dan alıyorum genelde %50 ile.
O tarafada bakacağım bir.
Lal e de kızgınım zaten şu baskı kalitesi skandalından sonra.

Tabi hepsinden önce ocak ayındaki maaş zammına bakacağım.
Düzgün bir zam işi değiştirir.
Ama tersi durumda "beyaz adam kitabın yenecek bir şey olmadığını" bilir.

Allah sonumuzu hayır etsin diyelim.

Harun Ça