Fırsat Reyonu...

Başlatan pizagor, 02 Ocak, 2012, 17:02:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Kasım, 2013, 06:46:28
Sağolsun Fuat Aktüre hemen ilgilenmiş, mesajında sipariş yoğunluğumdan ve eksikleri göndereceğinden bahsetmiş...

Alıntı yapılan: altay1944 - 04 Kasım, 2013, 21:17:42
ikmalden aldıklarım geldi ama eksik olarak.Durumu Fuat beye ve Altan beye mesaj olarak yazdım Altan bey mesaja dönüş yaptı sağolsun ilgileneceğini söyledi .

Benim de siparişler geldi bugün.Bende de eksikler var malesef.(Julia hardcoverlar yoktu kutuda).

Fuat Bey'e yada Altan Bey'e (sanırım ikisi ilgileniyor) site üzerinden mesaj atarak mı ulaştınız?
"İstemem,eksik olsun.."

altay1944

Alıntı yapılan: V - 06 Kasım, 2013, 17:24:28
Benim de siparişler geldi bugün.Bende de eksikler var malesef.(Julia hardcoverlar yoktu kutuda).

Fuat Bey'e yada Altan Bey'e (sanırım ikisi ilgileniyor) site üzerinden mesaj atarak mı ulaştınız?

Fuat ve Altan beylerle faceden iletişime geçiyorum.Altan bey dönüş yaptı (daha öncede belirtim zaten) ama Fuat beyden yazı anlamında dönüş (henüz) olmadı.Facebooktan yazarsanız en azından ...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

konnektör

Evet bende sipariş vermiştim, siparişlerim geldi ama,  brendon 1,2,3,4 serisi gelmesi gerekiyordu 2,3,3,4 olarak geldi, bende sitesinden durumu iletmeye çalıştım ama başarılı olamadım.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: konnektör - 06 Kasım, 2013, 22:33:50
Evet bende sipariş vermiştim, siparişlerim geldi ama,  brendon 1,2,3,4 serisi gelmesi gerekiyordu 2,3,3,4 olarak geldi, bende sitesinden durumu iletmeye çalıştım ama başarılı olamadım.

Siparişimin bir tanesi eksik nasıl bir yol izleyeyim diye düşünüyorum...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Alıntı yapılan: V - 06 Kasım, 2013, 17:24:28

Facebook üzerinden Fuat Bey ile, site üzerinden de Altan Bey (essegesse) ile yazıştım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Benim de siparişler geldi. Bende de eksik var zannetmiştim ama değilmiş  ;D cici can'ı iki tane istediğimi zannediyodum lakin bir tane istemişim.

altay1944

İletişime geçtim demiştim ama eksik kitaplarım gelmedi sizde de durum aynı mı? Paylaşmak istedim...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

havsar

Benim kitapların hiçbiri gelmedi  :(

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

V

İdefiks sanal kitap fuarı başlamış. Çizgili Düşler'de % 40, Lal, Hoz, ,Oğlak, Gerekli Şeyler'de % 35 gibi indirimler var.
"İstemem,eksik olsun.."

pearl jam

indirimler çok güzel de hala acaba sorun çıkar mı diye düşünüyorum

darkwood

Çizgiromanlarda geçen senelerdeki % 40-50 lik indirimler, bu sene %5-15 puan arası geri çekilmiş görünüyor. :-\
Birde sorunlu alışveriş cabası.  :P
Darkwood Sakinleri..

doktor1881

iki tane sipariş verdim bakalım ne olacak

Harun Ça

Marmara ve Arka Bahçe'de de %40.

Harun Ça