Captain America: The Winter Soldier (2014) - Phase 2/9

Başlatan dean, 08 Nisan, 2013, 19:28:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Red Skull hakkında bir şey var mı? Onu nasıl günümüze getirecekler merak ediyorum, yoksa ölü mü kalacak?

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Haziran, 2013, 23:27:16
  Red Skull hakkında bir şey var mı? Onu nasıl günümüze getirecekler merak ediyorum, yoksa ölü mü kalacak?
Kulağıma kesin olmamak ile beraber bir şeyler çalındı ama dehşet spoiler olacak söylersem.

dean

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Haziran, 2013, 23:27:16

ÇOK CİDDİ SPOİLER

Filmde Red Skull'ın olup olmaması ile alakalı olarak. Winter Soldier ve devamı okuyanlar bilirki Red Skull'da bu maceranın içinde var. Belki de herşeyden önemlisi bu macera için Alexander Lukin karakteri.Bu karakter için filmde casting yapılmadı şu anda herkes yok biliyor lakin kadroya kıdemli S.H.I.E.L.D. ajanı Alexander Pierce rolüyle dahil olan usta aktör Robert Redford ağından bir şey kaçırdı ve kötü adamı oynamaktan mutluluk duyuyorum benim için farklı bir sinema deneyimi dedi. Bu noktada da dedikodular başladı tabi zaten isim benzerliğide ortada muhtemel olarak Robert Redford filmde Alexander Lukin karakterini canlandırıyor ve onun Red Skull ile olan bağlantısı malum. Bu arada filmde baya çok kötü karakter oldu ama neyse (winter soldier,Crossbones,Arnim Zola,Red Skull,Lukin)

Nightrain

Efektler Cüneyt Arkın filmlerinden fırlamış gibi olmasın yeter.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Orjinal kostüm bir şekilde yapılamadı güzel şekilde. First Avengers'ta ki zaten oldukça askeri bir kostümdü, Avengers'ta ki cadılar bayramından fırlamış gibiydı. Bu bağlamda şu ana kadar ki en iyi kostüm bu olabilir.

dean

dean

dean

dean

dean

Nightrain

Bütün tehlikeli sahnelerde figüranlar oynasın, sonra bunlarda pastadaki büyük dilimi mideye indirsin. Ne güzel!
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Captain America'nın filmde kullanacağı motor,

dean

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

dean

İlk fragman Thor: The Dark World ile gelecek ve 2 dakika 23 saniye olacak.