Ant-Man (2015) - Phase 2/12

Başlatan dean, 10 Eylül, 2013, 14:45:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

http://www.imdb.com/title/tt0478970/?ref_=sr_3

Evet, artık filmle ilgili haberler gelmeye başladı ağır ağır. Bende sayfa açıp haberlerin devamına burada yer veririz dedim.

Filmin yönetmeni bildiğiniz gibi yüzyıllardır Edgar Wright. Çok sorunlu bir proje bu aslında. Çok uzun yıllardır yapılamadı bir türlü. Marvel Cinematic Universe yoktu ama yönetmen Edgar Wright'tı o derece yani.

Geçen sene film ile ilgili 6 Kasım 2015 tarihi verilmişti. Bugün yeni bir haber geldi ve vizyon tarihi değişti, yeni tarih 31 Temmuz 2015.

Not: Yukarıdaki fotoğraflar 2012 Comic-Con da yayınlanılan örnek fragmandandır.

dean

Marvel'ın Ant-Man rolü için seçenekleri ikiye indirdiği ve bu isimlerin Joseph Gordon-Levitt ve Paul Rudd olduğu konuşuluyor.

Harun Ça

Son haberlere göre rolü Paul Rudd kapmış.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 19 Aralık, 2013, 12:43:46
Son haberlere göre rolü Paul Rudd kapmış.

Her ne kadar fiziksel olarak uymasada (son zamanlarda fiziksel role uyum hayal oldu zaten.) ben Paul Rudd seçiminden memnunum. Rudd zaten takip ettiğim bir oyuncuydu, Marvel Cinematic Universe'e dahil olması sevindirici. Yalnız Rudd'un da filme dahil olmasıyla kesinleşti ki çok farklı bir Ant-Man seyredeceğiz, çizgi romanından çok çok uzak...

omega red

Alıntı yapılan: dean - 19 Aralık, 2013, 13:01:11
  Her ne kadar fiziksel olarak uymasada (zaten son zamanlarda fiziksel role uyum hayal oldu zaten.) ben Paul Rudd seçiminden memnunum. Rudd zaten takip ettiğim bir oyuncuydu, Marvel Cinematic Universe'e dahil olması sevindirici. Yalnız Rudd'un da filme dahil olmasıyla kesinleşti ki çok farklı bir Ant-Man seyredeceğiz, çizgi romanından çok çok uzak...

fiziksel benzerliğin çok da önemi yok artık. çizerden çizere bile değişiyor karakterler.
Ben yönetmen Edgar Wright'tan çok umutluyum. Iron man'de olduğu gibi çizgi romanını gölgede bırakan bir film kahramanı ortaya çıkması olası.

Carnage

1/Filmde villain kim olacak?

2/Wasp filmde yer alacak mı?

Muhtemel spoiler

Avengers:Age of Ultron'da Pym'in olmayacağı açıklandı. Muhtemelen Stark'ın Jarvis'i(ya da Mark 42) Ultron'a dönüşecek. Ancak gene de ikinci Avengers filminde Ultron'un orijini anlatılmayıp bu filme saklamsı bence iyi bir hamle olur. Şahsi görüşüm Pym'in Ultron olmadan anlamsız bir karakter olduğu yönünde. Ant-man bana her zaman sıkıcı bir karakter gelmiştir.

dean

Alıntı yapılan: Carnage - 19 Aralık, 2013, 21:55:31
1/Filmde villain kim olacak?

2/Wasp filmde yer alacak mı?

1 - Egghead olma ihtimali çok yüksek. Egghead olursa yönetmenle bağlantısıda düşünülüp Simon Pegg tarafından canlandırılması kuvvetle ihtimal. Zaten Simon Pegg, Marvel ile görüştüğü zaman eliyle Ant-Man'i işaret etmişti. Belki bu da bir kopyadır.

2 - % 99 var. Dedikodusu dönen isim ise Rashida Jones.

Not : Tabi bunların kesinliği hiçbir şekilde yoktur ama en yüksek sesle söylenen dedikodular bunlar.

Pulluk

Abartılı olmayan sade komedi anlayışı ile sevdiğim bir oyuncudur Paul Rudd.  Bence de bu film için iyi bir seçim oldu. :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Şu anda bir haber geldi ve Hank Pym'i kimin oynayacağı belli oldu : Michael Douglas

dean

Film ile gelişmeler arttı bu aralar. Şu an ki iki önemli dedikoduyu paylaşmak istiyorum.

1. Meksika asıllı aktör Michael Peña'nın filmin 2 villian'ın dan biri olacağı tahmin ediliyor.

2. Janet van Dyne (Wasp)'ın filmde Hank Pym'in karısı değil, kızı olarak kurgulanacağı ihtimali varmış.

Harun Ça

Alıntı yapılan: dean - 15 Ocak, 2014, 16:21:40

2. Janet van Dyne (Wasp)'ın filmde Hank Pym'in karısı değil, kızı olarak kurgulanacağı ihtimali varmış.

Bu ihtimal beni filmden soğutur. Niye böyle şeyler yaparlar hiç anlamıyorum.

Nightrain

Muhtemelen filmde Hank Pym, Ant Man olmayacak, sadece bilim adamı görevini üstlenecek.    Scott Lang ise Ant Man olarak karşımıza çıkacak. WASP'ı bu yüzden Hank Pym'ın kızı olara resmedecekler. Böyle yaparlarsa çorba olur bildiğin. Adam gibi origin'e sadık kalmak varken neden değiştirirler anlamıyorum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Ant-Man'in de vizyon tarihi değişti. Batman vs. Superman'den boşalan 17 Temmuz 2015 tarihini Ant-Man kaptı. Böylece film beklediğimizden 2 hafta önce vizyona girecek.

dean

Patrick Wilson filme katılmış. Tahminler ya Hank Pym'in gençliği ya da filmin Villian'ı olacağı yönünde.

dean

Yönetmen Edgar Wright ile yollar maalesef ayrılmış. Filmin vizyon tarihinde bir değişiklik olmayacakmış. Yeni yönetmen kısa süre içinde açıklanacakmış.