Legends

Başlatan afu, 05 Ekim, 2014, 22:49:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

1 Ekimde 8. bölümü yayınlandı.
Dizi, şu an imdb'de 7,7 beğeni notu ile türünde iyilerden biri.
24 dizisini andırsa da o kadar abartılı değil. (Kahramanımız dünyayı kurtarmıyor sonuçta.) İzlemesi zevkli ve bir sonraki bölümü sabırsızlıkla bekliyorsunuz.
Martin Odum. Gizli görevleri farklı kişiliklere bürünerek hallediyor. Konular biraz daha politik. Ve bir de kim olduğu konusundaki şüphelerini gidermeye çalışıyor.
İzlenecekler listenize almanızda fayda var.

hennessy

24 ile geçmişini bilmeyen adamı araklamışlar al sana dizi :) Bildiğimiz konu ama izlenir
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

2. sezonu olcak mı

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 26 Kasım, 2014, 18:33:31
2. sezonu olcak mı

Şu an belli değil ama başrol oyuncusu Sean Bean'in yeni diziye geçtiğini de düşünürsek zor gibi.

doktor1881

Ve 2. sezon başladı.Martin Odum döndü.

Bölüm:2/1 Martin sokaklarda gizlenerek kim olduğunu araştırıyor.
Nerde ilk sezon nerde bu bölüm.Geçmiş ile günümüz arasında sık geçişler.Tempo düşüklüğü diziyi bitirmiş.İlk sezon çok beğenmiştim

Bölüm Notu:3/10

Bu arada admin bu dizi için site de eksik sayfa olabilir mi İlk sezon yorumları yok ;D

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 25 Ekim, 2015, 21:32:32
Bu arada admin bu dizi için site de eksik sayfa olabilir mi İlk sezon yorumları yok ;D

Eksik yok, diziyi geç keşfetmişiz.

doktor1881

Bölüm:2/2 (Güncel) Bölüm Prag 2001-2015 ve Londra 2015 arasında gidip geliyor (Dimityr ekseninde9

1975 yılı Martin Odum'un (Dimityr) okul yıllarına da değiniyor

Dizi ilmik ilmik dokuyor ve çok dikkatli izlemek lazım.İlk bölüme göre toparlamış gözüküyor gibi ama....

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Bölüm:2/3 (Güncel) Gelgitler bu bölüm dede devam ediyor Bu sefer Paris'te ekleniyor
Bu dizide de ilk sezonunu mumla aratıyor

Bölüm Notu:5/10

dean

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 16 Aralık, 2015, 02:46:14
Dizi iptal edildi.
PERŞEMBENİN GELİŞİ ÇARŞAMBADAN BELLİDİR ;D ;D

doktor1881

Bölüm:2/4 Paris terör eylemi sonunda olaya müdahale eden Martin ;Kate'yi koruma altına alır
Olaylar 2001 Prag ve günümüz Paris arasında geçmektedir

Bölüm Notu:5.5/10

doktor1881

Bölüm:2/5 Özel ajan Ballard tam emeline ulaşmışken Martin Odum'u yine elinden kaçırır
Dizi özünde iyi olmasına rağmen senaryoyu yazanların becerememesinden dolayı istediği ratingi alamadan ekranlara veda etti

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:2/6 Tamir operasyonunun tüm yükü küçük Katya'nın omuzlarına yüklendi.
Martin ve Doku'nun karısı arasındaki aşkın doğuşu ,Dimitry operasyonu gölgesinde nasıl geliştiği anlatıldı

Bölüm:6.5/10

doktor1881

Bölüm:2/7 (Güncel) Martin tekrar Dimitry kılığına girip Zamir'in yanına giderken yıllar önce yaptığı hatanın ona nelere mal olacağını bilmiyordu
İnşallah güzel bir final yaparlar.Konular yarıda kalmaz ;D

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2/8 Ne gariptir dizi iptalini 16 Aralıkta öğrendik.O günden beri dizi senaryosu yükselişte.Bunu ilk bölümden itibaren yapsalardı dizi belki iptal edilmezdi.Bu bölümde Elyana ve Doku'nun tanışıklığının ne zamana dayandığını öğrendik.Dimitry'nin 2001 yılında ve günümüzde yaşadığı zorluklar çok iyi işlenmiş.Ajan Curtis'in saplantısı başına dert olmaya devam ediyor.

Bölüm Notu:9/10