Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

elliot

1-24 yeni tam takım hepsi burada da 655.20 tl
turuncu karta %15 indirim...
düşünenler kaçırmasın
ilk defa böyle bir şeye şahit oldum
10 yıllık külliyat toplu ve yeni

dayıcomics

Alıntı yapılan: mr conan - 07 Şubat, 2020, 01:45:14
1-24 yeni tam takım hepsi burada da 655.20 tl
turuncu karta %15 indirim...
düşünenler kaçırmasın
ilk defa böyle bir şeye şahit oldum
10 yıllık külliyat toplu ve yeni

Edessa'nın sitesinde 1-24 set 561tl, esas orayı kaçırmamak gerekli  ;D

elliot

Bloodslince

Alıntı yapılan: dayıthegamer - 07 Şubat, 2020, 08:31:28
Edessa'nın sitesinde 1-24 set 561tl, esas orayı kaçırmamak gerekli  ;D

Şu anki fiyatı 655 TL'cik  ;D
"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

dayıcomics

worldman

204'lük Alfa Yayınlarının CONAN serisindeki hikayelere bu seride yer verilmekte midir yoksa tamamen farklı hikayelerden mi oluşmaktadır?

kalidor

Evet verilmekte. O seri esas olarak Conan the Barbarian (CTB) ve SSOC serilerinden oluşuyor zaten.
Crom! Ölüleri Say...

worldman

O zaman İmparator Conan ve Kral Conan serilerini almak yeterli sanırım Marmara ve Lal haricinde.

kalidor

Evet SSOC için Marmara, CTB için de Lal'in zamanında renkli oşarak yayınladığı ciltler yeterliç ama Lal yarıda bıraktı tabi seriyi. Marmaranın seriyi bitirmesi de bu tempoyla yıllar alacaktır. Zaten İlke bir Conanperver olmasa bu seri bu satış pertormansıyla çoktan yarım kalmıştı.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Marvel döneminin Red Sonja'lı Conan hikayeleri Lâl ciltlerinde yer alıyor muydu hatırlayamadım.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nomad

Toplamı kaç sayıdır bilmiyorum ama ilk 4 cildi içinde vardı renkli klasik serinin. B.W. Smith çizimli. Kuşatma altındaki bir şehirdeydiler. Kızıl rütbeliydi. Conan er.

connyapku

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Haziran, 2020, 22:48:48
Marvel döneminin Red Sonja'lı Conan hikayeleri Lâl ciltlerinde yer alıyor muydu hatırlayamadım.
66-68 arasi orginal ciltlerde yer almiyor. Turkiyede basilanlari kontrol etme sansim yok ama buyuk ihtimalle yer almiyordur.
Ali Recan'nin son donem bastigi ALFA fasikullerinde mevcuttur.

darkwood

Alıntı yapılan: connyapku - 16 Haziran, 2020, 17:57:30
66-68 arasi orginal ciltlerde yer almiyor. Turkiyede basilanlari kontrol etme sansim yok ama buyuk ihtimalle yer almiyordur.
Ali Recan'nin son donem bastigi ALFA fasikullerinde mevcuttur.

Tamamı 12 sayı yayınlanan Alfa fasiküllerinde; Conan'ın Belit li maceralarının tamamı mevcut. 
Macera aralarında Belit ile Red Sonja nın karşılaştığı bir kaç bölüm var ama hikayeler tamamen Belit ile alakalı.
Darkwood Sakinleri..

can amca

Conan ve Red Sonja'nın yer aldığı 66, 67, 68 nolu orijinal Conan the Barbarian sayıları Dark Horse'un Red Sonja telif haklarını tutan şirket ile anlaşamaması sonucu renkli ciltlerde yer almamıştı. Lal de bu seriyi birebir bastığından aynı durumn söz konusu oldu. Bu maceralar Türkiye'de Ali Recan'ın ince fasikül formatında başlayan daha sonra küçülüp sonra tekrar büyüyen yeni maceralar serisinin 8-9-10 nolu fasiküllerinde yer almaktadır.

ferzan

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt 25

"Aç gözlülüğün çılgın ateşi midemi bulandırıyor."

Paralı asker Conan, Hyboria topraklarını arşınlayıp kılıcını en çok para verene satarken; şarabın, kadınların ve hazinelerin baştan çıkarıcı cazibesi, genellikle en güçlü düşmandan bile daha tehlikeli oluyor. Ayrıca Conan'ın ustalığı ve cesaretiyle neredeyse hiçbir savaşçı, iblis ya
da melun canavar boy ölçüşemezken para hırsı karşısında bütün kılıçlar işe yaramaz kalıyor!

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 24,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   264
    Etiket Fiyatı   :   49 TL

------------------------------------------

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Cilt 26

"Aç gözlülüğün çılgın ateşi midemi bulanırıyor."

Paralı asker Conan, Hyboria topraklarını arşınlayıp kılıcını en çok para verene satarken; şarabın, kadınların ve hazinelerin baştan çıkarıcı cazibesi, genellikle en güçlü düşmandan bile daha tehlikeli oluyor. Ayrıca Conan'ın ustalığı ve cesaretiyle neredeyse hiçbir savaşçı, iblis ya
da melun canavar boy ölçüşemezken para hırsı karşısında bütün kılıçlar işe yaramaz kalıyor!

Basım Tarihi   :   Eylül 2020
    Boyutlar   :   16,00 x 24,00 cm
    Kağıt Tipi   :   2. Hamur
    Sayfa Sayısı   :   272
    Etiket Fiyatı   :   49 TL
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com