Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

İlke Marmara'ye geçtiği zaman bombaları patlatmıştı ve düşünüyorum ki birçok insan da (Ben de dahil) bundan memnun kaldı. Umarım yine bu güzellikte bomba haberler gelir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ilke

şunları sayabilirim şimdilik:

örümcek 4-5-6-7-8-9 (brand new day sorası ciltlere amerikadaki edisyonlarla devam)
astonishing x-men 5 ve 6
House of M (8 fasiküllük ana seri)
Secret Invasion (8 fasiküllük ana seri)
The Wonderful Wizard of Oz (marvel'ın en son yayınladığı ve ödülden ödüle koşan çizgi roman uyarlaması)

bunlar kesin olanlar. Eğer uyabilirsek Gerekli'nin New Avengerslarını beklemek istiyorum Secret Invasion için. Onun için House of M önce çıkar.

ha bi de sölemesi ayıptır Astonishing X-Men Omnibus bastık. Ciltlerden toparlayıp tekrar makasa sokmadık. Baştan bastık 100 adet.
Zaten Amerika'daki Omnibus da ilk 4 ciltten. Aynısını yaptık biz de. Hard Cover 100 adet. Şömizli. Numaralandırdık falan. Tam koleksiyon işi oldu. Bu hafta içinde matbaadan gelecek sanırım. Fotoğraflarını çekip koyarım siteye :)

gamlıbaykuş

Haberler için sağol İlke. Astonishing X-Men Omnibus'u kesin almam lazım. Tek tek almıştım ama olsun. Elinize sağlık...

gamlıbaykuş

Şu resimdeki gibi mi olacak İlke. Çok güzel duruyorlar. Keşke tüm Marvel'larım bu şekilde olsaymış...

alan ford

Ya böyle sayılı mayılı basınca ben dayanamayıp alıyorum. Fasikül halini de almış bulunuyorum. Tamamen kişisel nedenlerden çizgi roman satamıyorum. Sonra cepteki delik ve evdeki kalabalık yüzünden feci küfür ediyorum yayınevlerine. ;D  Olsun ama yine de güzeller bu şişko ciltler. Bu arada Bone 3 yeni yılda çıkıyor mu?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

HacıGeraltEmmi

Bone, Red Sonja 3 ve Borgia birlikte Barbar Conanın vahşi kılıcı 4 ün hardcoverını da bekliyoruz. İlk 3 cit hc 4. yü normal almak istemiyorum. Hardcoverları da normal baskı ile birlikte aradan çıkarsanız süper olur. Çıkmayacaksa normallere dönüş yapalım bari. ::) Ayrıca yürüyen ölülerin düzene girmesini bekliyoruz. Farkındayım, beklentimiz çok fazla ;D

Bu arada sürprizleri çok sediğimi belirteyim :)

drfuhrer

conan'ın ilk 3 cildinin hardcover olanıda mı varmış?yahu ne zaman çıktı bunlar?

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ArAmAS - 13 Aralık, 2011, 00:17:11
conan'ın ilk 3 cildinin hardcover olanıda mı varmış?yahu ne zaman çıktı bunlar?

İlk ciltlerin Hardcover olanları normalleriyle aynı zamanda çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam ;D malum ciltlerin çıktığı tarihten bu yana epey zaman geçti

kalidor

SSOC çıkıyor da Conan-Kimmerya hayal oldu galiba. Serinin bitmesi için daha 2 cilt çıkması lazım. Red Sonja'yı ise zaten unuttuk
Crom! Ölüleri Say...

ilke

hemen cevapları sıralayayım:

evet aynen o resimdeki gibi yaptık hüzünlü flüt. cilt şömizine kadar tıpkısının aynısı oldu :)

SSOC 3'ün hard cover'ı çıktı yahu?! bende var. 4 çıkmadı ama.

renkli conan 2: black colossus'un anlaşması yapıldı, parası ödendi, dijitalleri geldi. sene başına bombardımana tutacaz herkesi. ceplerinizi boşaltacaz.

red sonja konusunu da red sonja başlığında açıkladım.

hennessy

-ha bi de sölemesi ayıptır Astonishing X-Men Omnibus bastık. Ciltlerden toparlayıp tekrar makasa sokmadık. Baştan bastık 100 adet.
Zaten Amerika'daki Omnibus da ilk 4 ciltten. Aynısını yaptık biz de. Hard Cover 100 adet. Şömizli. Numaralandırdık falan. Tam koleksiyon işi oldu. Bu hafta içinde matbaadan gelecek sanırım. Fotoğraflarını çekip koyarım siteye

Sevgili İlkecim bunu dört gözle bekliyorum alıp x men okuyacağım sözüm var sana merakla bekliyoruz artık adıma imzalarsın :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

gamlıbaykuş

Peki İlke bu Omnibus'un fiyatı ne olacak şimdi? :)

44'ü de ben istiyorum o zaman :)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ilke - 13 Aralık, 2011, 21:51:31
SSOC 3'ün hard cover'ı çıktı yahu?! bende var. 4 çıkmadı ama.

4 ü sormuştum ben de ;D çıkmadı derken ::) ne zaman çıkar?

hennessy

1 numarayı ben istiyorum ama sanırım hiç şansım yok ondan 34 ü ben istiyorum 1 olmaz ise :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları