Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilke

4ü öğrenmem lazım erdem abi'den.

numara konusu da hak geçmesin diye 100'den aşağı vermeye başlayacaz. sanırım ilk 3 taneyi de kendimize saklayacaz :)

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 13 Aralık, 2011, 22:45:48
4ü öğrenmem lazım erdem abi'den.

numara konusu da hak geçmesin diye 100'den aşağı vermeye başlayacaz. sanırım ilk 3 taneyi de kendimize saklayacaz :)

O zaman 100.numarayı almak lazım zor ama
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

4. cildin hard coverı ile ilgili gelişme varmı???  ???

ilke

daha çıkarmamışız yahu. Sanırım 5'le birlikte yapacağız.

ilke

5'i dizgiye yolladım. haber vereyim dedim.

hennessy

Alıntı yapılan: ilke - 23 Ocak, 2012, 11:11:37

Bak bu sevindirici haber sanırım renklerde bu hafta çıkıyor.Bu haftadan itibaren şubat içi dahil bayağı yayın çıkacak gene ceblerimiz boşalacak gibi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: ilke - 23 Ocak, 2012, 11:11:37

Teşekkürler İlke.

İyi oldu, 4. ile 5. arası fazla açılmamış olur.

gamlıbaykuş

Conan haberine sevindim. İlkecim renklerde bir an önce çıksın da bir zahmet, Kadıköy'e sipariş verecem seni bekliyorum vallahi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

4 ve 5 in hardcoverı aynı anda çıkar inşallah ::)

kalidor

Marmara Çizgi bu seriyi bitirebilirse (10 senede olsa) elimdeki Alfadan kalma SSOC Conan serilerini çıkarmayı planlıyorum. Bir de Lal renkli CTB'leri devam ettirseydi derli toplu 2 seriyle arşivleyebileceğimizden  66'lık, 86'lık, 186'lık(3 seri), 204'lük vs vs serileri tamamlamaya uğraşmazdık.
Crom! Ölüleri Say...

papillon7

ben de alfaları elden çıkarmak istiyorum ama kıyamıyorum da.
bir de şu hard coverları yeni duyuyorum. istanbul dışındakilerin temin edebileceği bir internet sitesi bilen var mı? idefix de değil hard, soft conan da satılmıyor nedense. ilk üç sayı var onlar da soft cover.

kalidor

Sevgili Papillon, Formumuzun üyelerinden Büyülü Rüzgar (İlyas Erkul) ve Kaan Comics (Altan Çağatay Gürdal) ile iletişime geçerseniz size hardcover ciltleri daha hesaplı göndebilirler.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: papillon7 - 24 Ocak, 2012, 15:45:21
ben de alfaları elden çıkarmak istiyorum ama kıyamıyorum da.

elden cikarmak niye peki ?

paraya mi ihtiyac var, evde yer mi yok

bosverin hocam elden cikarmayin, Alfa Conan larin yeri apayri benim icin. Yeni ve sirali Conan larim olsun diyorsaniz tabii ki Marmara Cizgi nin cikardigi seri cok cok iyi ama cocuklugumuzda okudugumuz kitaplarin yeri de doldurulamaz bence.

drfuhrer

sevgili gambit haklı.alfa'ları elden çıkarmamak lazım..bende de yeni serilerin hepsi var..ama alfa va tay yayınlarının yeri apayrı benim için...son pişmanlık fayda vermez sonra.

trutalbruth

Marmara çizgi SSOC cilt 1 mayıs 2009'da çıkmış. Ocak 2012'deyiz ve bu sürede çıkan 4 ciltte yayınlanan SSOC sayısı 24. Yani marmara çizgi bu seriyi bitirir ama büyük ihtimalle biz görmeyiz. O yüzden alfaları elden çıkarmayın derim ne yazık ki hala alternatifi yok. Bu memlekette grisi beyazı siyahı tertemiz, pırıl pırıl baskılı bir "uğuldayan gölgeler vadisi" okuyamadan ölüp gidecem ona yanıyorum  :'(