Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

yani, budur hakikaten  :D
ama var ya ,şu conan çıkıyorsa hem marmara çizgiye teşekkürler,hem de forumumuzu bir an "conan"sız bırakmayan kalidor'a kucak dolusu teşekkürler..bir de dostum "50 büyük çizgi roman karakteri"  ??? derlemesindeki  "conan"sız  :o sıralamayı unut gitsin..  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Berke'nin mantıklı açıklamasından sonra listeyi şimdilik gözardı ediyorum ;) Marmara'dan yılda 4-5 tane SSOC istiyoruz.
Crom! Ölüleri Say...

konyalıconan

6.cilt çıktı :) :) :) hasretle beklediğimiz cilt sonunda piyasada. Dün kitabı alırken konuştuk biraz. İlke bey çok yayınları olması nedeniyle bir takım gecikmeler yaşansa bile seriye devam edeceklerini söyledi. Zaten böyle güzel bir seri de yarım bırakılmamalı bence

tommikser

Çocukluğundan beri Conan okumuş ve bu sayede çizgi romana aşık olmuş biri olarak Marmara'nın bu serisini çok sevsemde maalesef sert kapak olayına bulaşıp devamını okuyabilmiş değilim.

İlk işim param olunca bu serinin normal versiyonunu 6 sayı halinde almak olacak.Bir daha Marmara'dan sert kapak mı tövbe diyorum!

Tarkan Kurt

İlk fırsatta 6. cildi alacağım. Bünyeme çok iyi gelecek. ;)

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 28 Ağustos, 2012, 11:33:23
İlk işim param olunca bu serinin normal versiyonunu 6 sayı halinde almak olacak.Bir daha Marmara'dan sert kapak mı tövbe diyorum!

Tövbeler tövbesi >:(

V

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Ağustos, 2012, 12:53:52
Tövbeler tövbesi >:(
Aynen.Ben de elimdeki 3 HC'yi çıkartıp düz versiyondan devam etmeye karar verdim. >:(
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ne demişler:

Kadıköy'e hardcover'a gidenler evdeki softcover'dan olurlar.  ;) :D ;D

tommikser

Demiştin abi o zaman  GON'daydık hatta.Çok net hatırlıyorum.Sert kapak alma.Marmara'dan belli olmaz dedin.Bende de gençlik var.3 yıl önceden bahsediyoruz tabii.Yok abi dedim çıkar mıkar.Ne çıkması sen dinlesene Umar abinin sözünü.O zamandan beri Umar abimi dinlerim :) ;)

kalidor

Marmara Çizgi'ye ve İlke'ye son iki cilt arası fazla açmadığı için teşekkür ediyorum. Yalnız şu an orjinal 3. cildi bitirdik. ABD'de en son 11. cilt yayınlandı ki bizde 22. cilde tekabül ediyor. Yılda en az 3 ciltlik yani 6 sayı yayınlanmalı ki seriyi bitireceğimize olan inancımız artsın, şevkimiz kırılmasın.  2 ayda bir Conan çok değil.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Elimde 3 cilt, tam seri, bitirilmiş külliyat ;D Cilt sayıları: 0,5 - 1 - 1,5 (orjinal birbuçuka tekabül eden) SSOC mevcuttur. Tanesi 50 TL olup, takım halinde (150 TL) satışa sunulmuştur. Lütfen tek cilt için fiyat istemeyiniz ;D ;D 8) bu kolleksiyonluk takımı murdar etmek istemiyorum ;D

Not: Piyasada zor bulunan bir takım olup, devam ciltleri olan 4-5-6. ciltleri bulmanın ise mümkünatı yoktur.

drfuhrer

Not: Piyasada zor bulunan bir takım olup, devam ciltleri olan 4-5-6. ciltleri bulmanın ise mümkünatı yoktur.

:)))))hiç bu kadar gülmemiştim.bu nasıl satış ibaresidir ya ;D

tommikser

sert kapak desem hazırlanmış desem şömiz kalmış desem sen gerisini hayal et ;D ;D ;D

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Ekim, 2012, 14:10:43
sert kapak desem hazırlanmış desem şömiz kalmış desem sen gerisini hayal et ;D ;D ;D

Hee tamam, aldım mesajı. Ama bana aynı şey 2 aydır söyleniyor ;D En son Erdem abi ile görüştüm, şömiz istemiyorum çıplak haline razıyım dedim, o zaman gel dükkandan al dedi. Gerçek bu sefer galiba ;D

tommikser

Yok abbas abi bu sefer tamammış.Kesin desem.Bence varya Conan'a doyacağız.Bu arada muhabbet kaydı konuştuğumuz Conan sert kapak. ;D ;D ;D