Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: gunessemerci - 17 Ekim, 2012, 14:16:24
Yok abbas abi bu sefer tamammış.Kesin desem.Bence varya Conan'a doyacağız.Bu arada muhabbet kaydı konuştuğumuz Conan sert kapak. ;D ;D ;D
Üç hard cover birden mi?
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: V - 17 Ekim, 2012, 14:30:36
Üç hard cover birden mi?

Bir aydır böyle bir duyum var, siparişide peşin verdik ama icraati görmek lazım.
Darkwood Sakinleri..

yunusmeyra

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Ekim, 2012, 23:31:06
Bir aydır böyle bir duyum var, siparişide peşin verdik ama icraati görmek lazım.
cahilliğime verin ancak açık olarak yazar mısınız,bu 3 hard cover tam olarak hangi conan'ların hard cover'ı ?  ???
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

tommikser

Conan hard cover1-2-3 çıkmıştı arkasından devamı gelmemişti.Bizim gibi sert kapak seven arkadaşlar İlke'den rica ettik.Sağolsun bizi kırmamak için matbaalarla uğraşa uğraşa sonunda bitirdi.

Geri kalan 4-5-6. sayının sert kapaklarını inş. yakında alacağız.

tommikser

Arkadaşlar Conan Sert kapak 4-5-6 çıkmış bulunuyor.Kadıköy'e teslim edilmiş.En kısa zamanda da bize almak düşüyor.Tam bir bayram olacak valla.Bizim için çok uğraşan arkadaşımız İlke'yede çok teşekkürler.Ellerin dert görmesin.Bu piyasa senin gibi sözünde duran adamlarla dolsun inş.

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 24 Ekim, 2012, 22:03:29
Arkadaşlar Conan Sert kapak 4-5-6 çıkmış bulunuyor.Kadıköy'e teslim edilmiş.En kısa zamanda da bize almak düşüyor.Tam bir bayram olacak valla.Bizim için çok uğraşan arkadaşımız İlke'yede çok teşekkürler.Ellerin dert görmesin.Bu piyasa senin gibi sözünde duran adamlarla dolsun inş.

İki ay başımın etini yedin İlke'ye sor diye rahatladın mı kardeş :) bu arada ciltleri Mesut abinin orda gördüm ilk defa gerçekten güzelmiş ahhh başlamadık HC den pişmanım :(
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

1,2,3.ciltleri aldıktan sonra HC ciltleri duydum.Conan'a HC yakışır deyip dayanamayıp HC ciltleri de aldım.Softlar oğluma kaldı.

hennessy

Ne zamandır COnan'a ara vermiştim Marmara Çizginin çıkardığı Conan Vahşi Kılıç serisinin 6.kitabına başlayacağım.

pizagor

Elimde sadece birkaç tane orijinal Savage Sword Of Conan dergisi var. Alışılımış comics boyutunun çok üzerinde olan bu dergilerin toplama yayınında Marvel boyutları comics'e uygun hale getirdi. Marmara da biraz daha küçülttü. Bu albümleri o ilk büyük boyutlarıyla yayınlanmaması bence büyük kayıptır...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Vahşi kılıç 6.kitabı bitirdiğimde gene çizimlere bakarken keyif aldım temiz taranmış böyle güzel conanları okumak okumaktan çok çizimlerine dalmak beni çok mutlu ediyor.

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Kasım, 2012, 07:26:51
Elimde sadece birkaç tane orijinal Savage Sword Of Conan dergisi var. Alışılımış comics boyutunun çok üzerinde olan bu dergilerin toplama yayınında Marvel boyutları comics'e uygun hale getirdi. Marmara da biraz daha küçülttü. Bu albümleri o ilk büyük boyutlarıyla yayınlanmaması bence büyük kayıptır...
Özgür haklı. Bende de birkaç SSOC var. Bunlar zamanında magazin formatında yayınlanmışlar. Marmar en azından ABD'deki haliyle yayınlamalıydı.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Senede 2 cilt çıkarsınlar razıyım bu haline ;)

kadri kerem

Alıntı yapılan: designer73 - 18 Kasım, 2012, 12:33:32
Senede 2 cilt çıkarsınlar razıyım bu haline ;)

Bu forum bana şunu öğretti. Sizler, hadi kendimi de katayım bizler çizgi roman seven son nesiliz herhalde. Bir avuç kaldık. Ve bizle birlikte her şey sona erecek. (Bundan iyi hikaye çıkar =)