Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 16 Eylül, 2009, 13:16:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Alıntı yapılan: hanac - 17 Haziran, 2013, 09:21:55
Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2012'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı, "En İyi Comics Seri" dalında 2010 ve 2011 de olduğu gibi gene üçüncü seçilmiştir.

Gönüllerin birincisi... Other heros fight, Conan killz.....
Crom! Ölüleri Say...

connyapku

14.sayi cikmak uzere.Muhtesem bir kapak daha.

haysat

Adamlar kaçıncı sayıda biz nerelerdeyiz.

Marmara çizgi'yi yaptığı işlerde her zaman takdir etmişimdir.

Ama Conan konusunda sınıfta kaldılar,hem çok gerideyiz,hemde orijinal cildi 2'ye bölerek süreyü dahada uzatıyorlar.

Marmara Çizgi Yürüyen ölüler ve diğer yayınlardaki hassasiyti Conan'da göstermedi diye düşünüyorum.

Aslında orijinal olarak çıkabilecek bir sayıyı bölmek akıllıca olmadı.

Örneklemek gerekirse, Özer'in yaptığı gibi (Kull ) ,Gerekli Şeyler'in daha önce ikiye bölerek çıkarıp sonra yanlışını anlayarak tek cilt yaptığı Silver örneğinde olduğu gibi yapılabilirdi.

Adamlar tek ciltte 14. sayıda biz 2'ye bölünmüş olarak daha 3,5 ciltteyiz.

Kısaca yazık oldu Conan'a "adamlar üsküdarı geçmiş biz yüzerek geçebilirmiyiz" diyoruz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kalidor

Conan'ın daha başlarken yarım kalacağı belliydi ne yazıkki :'( Kull gibi basılsaydı da yılda 2 tane çıksaydı yine satardı, alan yine alırdı. Hakkaten yazık oldu. Conan 30 küsür yıldır memlekette kendisine layık bir şekilde yayınlanamadı.
Crom! Ölüleri Say...

connyapku

En son Conani 3 ayda bir yayinlayacaklarini soylediler. Bakalim belki gerceklesir.  Hem cildi bolup hemde senede bir tane iyi olmuyor. Yani hem daha pahaliya aliyoruz hemde okuyamiyoruz  :(

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Temmuz, 2013, 13:23:55
Conan'ın daha başlarken yarım kalacağı belliydi ne yazıkki :'( Kull gibi basılsaydı da yılda 2 tane çıksaydı yine satardı, alan yine alırdı. Hakkaten yazık oldu. Conan 30 küsür yıldır memlekette kendisine layık bir şekilde yayınlanamadı.

Kaçırdığım bir şey mi oldu Conan yayınlanmayacak mı artık?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

connyapku

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: connyapku - 15 Temmuz, 2013, 00:40:45
Yayinlaniyor  sevgili Ekrem.

Sevgili Fatih, daha başlarken yarım kalacağı belliydi diye yazınca bir an tırstım ne bileyim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Yok yok merak etme devam ediyor :D Ama bu yayın periyoduyla seriyi bitirmek imkansız. Marmara'nin dolayisuyla Ilke'nin hızlanması lazım.
Crom! Ölüleri Say...

alan ford

Alıntı yapılan: kalidor - 14 Temmuz, 2013, 13:23:55
.... Conan 30 küsür yıldır memlekette kendisine layık bir şekilde yayınlanamadı.

Hemen her formatta ebatta , fiyatta ,  renkli , siyah beyaz ,  kuşe kağıda, gazete kağıdına , vesaire vesaire  Conan basıyoruz yine de yaranamıyoruz arkadaş bu nasıl iş ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

kalidor

Ya o konuda haklısın abi. Ali Recan 30 sene yememiş içmemiş ebat ebat Conan basmış ama sırayı tutturamamış. Conan ABD'de 1970'de ülkemizde 1980'de başlıyor. 10 senelik malzeme var. İki seri yap SSOC ve CTB ha bir de Kral Conan koy. 3 seriyi sıralı bas di mi? 1982'de 83'lük fasikül serisi orjinal SSOC ebatlarında. Bunu saymazsak 90'ların sonuna kadar karınca duası gibi kitapları da okutturmadı değil. Allah rahmet eylesin, yaşasa şimdiki imkanlarla daha güzel şeyler yapardı çizgiroman adına.
Crom! Ölüleri Say...

yalcinerol345

tommikser

Ben HC olayından iyice soğudum ve vazgeçtim.Alırsam artık SC alırım.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: gunessemerci - 27 Temmuz, 2013, 17:27:49
Ben HC olayından iyice soğudum ve vazgeçtim.Alırsam artık SC alırım.

Al benden de o kadar.
Hatta son cildi karton kapaklı aldım bile.

connyapku